وب گیفت
عزیز خوش آمدید ...
سایت وب گیفت در حال به روزرسانی بوده و امکان ثبت نام و خرید در حال حاضر وجود ندارد، وب گیفت طی روزهای آینده رونمایی خواهد شد. منتظر حضور گرم شما هستیم.
تخفیف‌های زمان‌دار
لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس
بازی

لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

مهدی داوری
21 مهر 1401

ایکس باکس وان و وان اس، کنسول‌های نسل هشتم شرکت مایکروسافت هستند. با وجود این که در حال حاضر شاهد تولید کنسول‌های نسل جدید از سوی این شرکت با نام ایکس باکس سری ایکس و سری اس هستیم اما آمارها نشان می‌دهند که به دلایل مختلف هنوز درصد بسیار زیادی از گیمرها به سراغ نسل جدید کنسول‌ها نیامده اند و هنوز بر روی دستگاه‌هایی چون ایکس باکس وان و یا پلی استیشن 4 بازی‌های مختلف را تجربه می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا شرکت مایکروسافت در لیست بازی‌ های XBox Game Pass عناوین مختلفی را قرار داده باشد که امکان تجربه آن بر روی کنسول ایکس باکس وان و وان اس وجود دارد. البته که انتظار می‌رود در چند سال آینده، لیست بازی‌ های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بازی‌ های ایکس باکس گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس انداخته و شما را با این عناوین آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

لیست بازی‌ های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

لیست بازی‌ های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

بی شک نسل هشتم و نهم بازی‌ های ویدیویی نسل رشد بازی‌ های نقش آفرینی است. امروزه درصد بسیار زیادی از بازی‌ های جدید در این سبک هستند و همین موضوع باعث شده تا شاهد عناوین مختلفی در لیست بازی‌ های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس باشیم. به منظور بررسی لیست بازی‌ های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی‌ های استراتژی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

لیست بازی‌ های استراتژی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

بازی‌های مدیریتی و استراتژی در بین قشر خاصی از گیمرها جایگاه ویژه‌ای دارند. در این بین، شرکت مایکروسافت برای راضی کردن این دسته از گیمرها تلاش کرده تا بیش از 60 بازی مختلف را در لیست بازی‌ های استراتژی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس قرار دهد. به منظور بررسی لیست این بازی ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی‌ های پازل گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

لیست بازی‌ های پازل گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

یکی از کتگوری‌هایی که در لیست بازی‌ های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس شاهد عناوین مختلفی در آن هستیم، بازی‌ های پازل و معمایی است. با وجود این که در لیست بازی‌ های پازل گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس عناوین مختلفی وجود ندارد اما همین تعداد بازی کم، جذابیت فوق العاده‌ای دارند. به منظور بررسی لیست بازی‌ های پازل در گیم پس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی‌ های پلتفرم گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

لیست بازی‌ های پلتفرمر گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

یکی از سبک‌های کلاسیک در صنعت بازی‌های ویدیویی، ژانر پلتفرم است. سبک پلتفرم یکی از ژانرهایی است که از ابتدا تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی تا به امروز عناوین مختلفی در آن تولید شده است. به منظور بررسی لیست بازی‌های پلتفرم گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 لیست بازی‌های تیراندازی Xbox Game pass برای ایکس باکس وان و وان اس

 لیست بازی‌های تیراندازی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

اگر به دنبال هیجان هستید، پیشنهاد ما این است که از بین بازی‌های مختلف موجود در گیم پس به سراغ لیست بازی‌های پلتفرم گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس آمده و این عناوین را تجربه کنید. به منظور بررسی لیست بازی‌هایی که در این ژانر وجود دارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی‌های ورزشی Game Pass برای ایکس باکس وان و وان اس

لیست بازی‌های ورزشی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس

اگر جز گیمرهای پسر هستید، با احتمال خیلی بالا در کنسول خود حداقل یک بازی ورزشی دارید که معمولا بازی فوتبالی است. محبوبیت بازی‌های ورزشی در بین گیمرها، به خصوص پسران باعث شده تا شرکت مایکروسافت بازی‌های ورزشی مختلفی را در لیست بازی‌های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس قرار دهد. اگر بخواهیم شما را با لیست بازی‌های ورزشی گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حرف آخر

در این مطلب به بررسی لیست بازی‌ های گیم پس برای ایکس باکس وان و وان اس انداخته و تلاش کردیم تا در مورد عناوین مختلف در سرویس گیم پس در کتگوری‌های گوناگون اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. در صورتی که کنسول ایکس باکس وان و وان اس دارید، می‌توانید از طریق خرید گیم پس و فعال سازی اشتراک آن، به این بازی‌ها دسترسی پیدا کرده و بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی این عناوین جذاب را تجربه کنید.

منبع: trueachievements

سوالات متداول جواب سوال‌های رایج و متداول شما

در سرویس گیم پس برای کنسول ایکس باکس وان و وان اس بیش از 400 بازی مختلف وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

در ابتدا و اواسط هر ماه، مایکروسافت لیست بازی‌های خود را تغییر داده و چند بازی مختلف به لیست گیم پس اضافه و چند بازی از این سرویس حذف می‌شود.

با وجود این که نسل جدیدی از کنسول‌های بازی ایجاد و عرضه شده اند اما مایکروسافت همچنان برای ایکس باکس وان و وان اس بازی‌های جدیدی عرضه می‌کند. البته که انتظار می‌رود در چند سال آینده تعداد بازی‌های جدید برای این کنسول کاهش بسیار زیادی پیدا کند.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد