فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت G2A


همان‌طور که اطلاع دارید امروزه وب‌سایت‌های مختلفی در زمینه فروش بازی‌های رایانه‌ای فعالیت می‌کنند. عده‌ای از این وب‌سایت‌ها به شما سی دی کی اصلی بازی‌ها را ارائه خواهند کرد. با خرید گیفت کارت G2A می‌توانید از وب سایت جی تو ای سی دی کی‌های اورجینال بازی‌های محبوب خود را دریافت کنید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
4
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت G2A امتیاز داده‌اند

همان‌طور که اطلاع دارید امروزه وب‌سایت‌های مختلفی در زمینه فروش بازی‌های رایانه‌ای فعالیت می‌کنند. عده‌ای از این وب‌سایت‌ها به شما سی دی کی اصلی بازی‌ها را ارائه خواهند کرد. با استفاده از گیفت کارت G2A می‌توانید از وب سایت جی تو ای سی دی کی‌های اورجینال بازی‌های محبوب خود را دریافت کنید. کلیه سی‌ دی کی‌هایی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند به صورت کاملاً قانونی ارائه خواهند شد و می‌توانید با استفاده از آن‌ها بازی دلخواهتان را دانلود کرده و حتی حالت مولتی پلیر را نیز فعال کنید. گیفت کارت وب‌سایت جی تو ای به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به هیچ‌گونه کارت اعتباری بین‌المللی و حتی در این شرایط نامناسب اقتصادی بتوانید از بهترین تخفیف‌های موجود در این وب‌سایت استفاده کنید. به کار گیری این گیفت کارت‌ها بسیار راحت است و همه افراد می‌توانند به راحتی‌تر هرچه‌تمام‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اعتبار موجود در این گیفت‌کارت‌ها را به حساب خود وارد کنند. شارژ وارد شده به اکانت شما از طریق خرید گیفت کارت جی تو ای بدون تاریخ انقضا خواهد بود. این بدان معنی است که اعتبار موجود به هیچ وجه کنسل نمی‌شود و هر زمان که اراده کنید می‌توانید نسبت به استفاده از شارژ مربوطه جهت خرید بازی‌های بی‌نظیری که در وب‌سایت جی تو ای عرضه می‌شوند اقدام کنید. گیفت کارت G2A از مناسب‌ترین گیفت کارت‌های موجود برای خرید بازی‌های ویدیویی در ایران است. برخلاف گیفت کارت‌های رایج مخصوص خرید بازی‌های ویدئویی، گیفت کار جی تو ای به شما اجازه می‌دهد تا از تخفیف‌های بی‌نظیر موجود در این وب‌سایت نهایت استفاده را ببرید. برای مثال بر روی بسیاری از محصولات موجود در این وب‌سایت می‌‌توان حتی تخفیف‌های پنجاه یا شصت درصدی را نیز مشاهده کرد!

گیفت کارت G2A چیست؟

گیفت کارت مدنظر ما، گیفت کارت مختص به وب‌سایت جی تو ای است. این وب‌سایت سال‌هاست که در کنار فروشگاه‌ استیم به عنوان یکی از مهم‌ترین وب‌سایت‌های خرید بازی‌های ویدیویی و کلیه محصولات مرتبط با این بازی‌ها شناخته می‌شود. البته این فروشگاه در زمینه فروش سایر محصولات جذاب صنعت سرگرمی نیز فعالیت می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. گیفت کارت جی تو ای دقیقاً همانند گیفت کارت فروشگاهی کار می‌کند، اما این گیفت تنها مخصوص وب‌سایت جی تو ای است و نمی‌توان از آن در سایر پلتفرم‌های موجود استفاده کرد. همان‌طور که گفته شد این گیفت کارت بازی، بهترین گزینه موجود برای کاربران ایرانی محسوب می‌شود. کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم‌های مختلف مالی نمی‌توانند از طریق گزینه‌هایی مانند پی پل و یا master card محصولات دلخواه خود را از طریق وب‌سایت جی تو ای و یا سایر فروشگاه‌های اینترنتی معتبر در زمینه گیم خریداری کنند. در چنین شرایطی می‌توانید از گیفت کارت‌ها استفاده کنید. گیفت کارت G2A به شما کمک می‌‌کند تا به جای خرید مستقیم از طریق کارت‌های اعتباری، حساب اکانت خود را در وب‌سایت جی تو ای شارژ کنید. با شارژ کردن حساب کاربری می‌توانید با توجه به مبلغ گیفت کارت، محصولات موجود در وب‌سایت جی تو ای را خریداری نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشید که گیفت کارت‌های مزبور توسط وب سایت جی تو ای عرضه می‌شوند و به همین دلیل کاملاً قانونی هستند. استفاده از اعتبار اضافه شده به وسیله گیفت کارت محدودیتی ندارد و می‌توانید از کلیه محصولات موجود در جی تو ای بهره ببرید.

در جی تو ای چه چیز‌هایی را می‌توان خرید؟

پرسش اصلی بسیاری از کاربران این است که در وب‌سایت جی تو ای و با استفاده از اعتبار موجود در گیفت کارت G2A چه چیزی می‌توان خرید؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که تقریباً هر محصول مرتبط با گیم را می‌توانید در این وب‌سایت خریداری کنید. به طور کلی مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت جی تو ای شامل موارد زیر می‌شود:
  • بازی‌‌های ویدیویی: تفاوتی ندارد که از کنسول استفاده می‌کنید یا رایانه‌های شخصی، زیرا با مراجعه به وب‌سایت جی تو ای می‌توانید بسیاری از محبوب‌ترین بازی‌های موجود را با تخفیف‌های شگفت‌انگیزی خریداری نمایید. گستردگی این بخش از جی تو ای به حدی است که حدی می‌توان دی ال سی بازی‌های مختلف را به صورت مستقیم از این وب‌سایت خریداری نمود!
  • نرم‌افزار: جی تو ای مرجع مناسبی برای خرید کلید یا سی دی کی اصلی بسیاری از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مورد نیاز کاربران است. در این بخش می‌توانید سی کی دی نرم‌افزارهای مختلف مربوط به طراحی، تولید موسیقی، سیستم‌عامل‌های مختلف (به خصوص ویندوز و ...) را مشاهده کرده و خریداری نمایید.
  • گیفت کارت‌های اختصاصی: یکی از مهم‌ترین کاربردهای گیفت کارت G2A این است که می‌توانید از طریق جی ۲ ای به صورت مستقیم گیفت کارت‌های مخصوص سرویس‌های دیگر را خریداری کنید! در واقع اگر قصد دارید سایر گیفت‌کارت‌های محبوب را با قیمت کمتری خریداری کنید، خرید گیفت کارت جی تو ای یک گزینه مناسب خواهد بود.
  • اشتراک وب سایت‌ها و سرویس‌های مختلف: در این بخش می‌توانید اشتراک‌های نظیر اکس باکس گلد و یا پلی استیشن پلاس را خریداری نمایید. کلیه محصولاتی که در این بخش عرضه می‌شوند به صورت قانونی تهیه‌شده‌اند.

امکان انتخاب از بین فروشگاه‌های مختلف با گیفت کارت G2A

پس از انتخاب محصول مدنظر خود در فروشگاه جی تو ای وارد صفحه‌ای خاصی می‌شوید که توضیحات مربوط به آن محصول در آن صفحه به نمایش در می‌آید. در بخش offers from … می‌توانید از بین فروشگاه‌های مختلف موجود در  وب‌سایت جی تو ای استور یک گزینه را انتخاب کنید. معمولاً اولین گزینه نمایش داده شده بیشترین تخفیف ممکن را به شما ارائه می‌کند. فروشگاه‌هایی که دارای نشان excellent seller هستند نسبت به سایر فروشگاه‌های موجود معتبرتر خواهند بود.

جمع‌بندی

امروزه استفاده از گیفت کارت G2A به یک امر فوق‌العاده محبوب در بین گیمرهای ایرانی تبدیل شده است. دلیل این امر را می‌توان با قابلیت‌های بی‌نظیر وب‌سایت جی تو ای مرتبط دانست. این وب‌سایت یکی از اصلی‌ترین و جذاب‌ترین مراجع خرید محصولات مرتبط با گیم است. کلیه کاربران می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیت از محصولات موجود در این فروشگاه استفاده کنند. خرید گیفت کارت G2A به شما اجازه می‌دهد تا حساب خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شارژ کرده و در اسرع وقت محصول مدنظرتان را به دست بیاورید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
گیفت کارت‌های وب‌سایت جی تو ای در مدل‌های مختلفی عرضه شده‌اند تا تمامی کاربران توانایی خرید آنان را داشته باشند. از جمله مهم‌ترین انواع این گیفت کارت‌ها می‌توان به گیفت‌کارت‌های ده دلاری، بیست دلاری و پنجاه دلاری اشاره کرد؟
هیچ یک از محصولات ارائه شده در وب‌سایت جی تو ای رایگان نیستند و برای خرید آن‌ها باید وجهی را پرداخت کنید. با استفاده از گیفت کارت G2A می‌توانید محصول مدنظرتان را با تخفیف‌های مختلفی دریافت نمایید.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا