فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت Riot Point


بازی لیگ او لجندز (League of Legends) یکی از برترین بازی‌‌های آنلاین جهان به شمار می‌رود. جذابیت بی‌نظیر این بازی موجب شده تا لیگ او لجندز به عنوان بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین ورزش الکترونیکی جهان شناخته شود. با استفاده از خرید گیفت کارت رایت پوینت، می‌توانید تجهیزات و آیتم‌های مختلف موجود در این بازی را خریداری کرده و مدت زمان کوتاهی کاراکتر و تیم خود را ارتقا دهید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت Riot Point امتیاز داده‌اند

بازی لیگ او لجندز یکی از برترین بازی‌‌های آنلاین جهان به شمار می‌رود. جذابیت بی‌نظیر این بازی موجب شده تا لیگ او لجندز به عنوان بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین ورزش الکترونیکی جهان شناخته شود. با استفاده از گیفت کارت Riot Point بازی لیگ او لجندز می‌توانید تجهیزات و آیتم‌های مختلف موجود در این بازی را خریداری کرده و مدت زمان کوتاهی کاراکتر و تیم خود را ارتقا دهید. بسیاری از افراد با بازی لیگ او لجندز آشنایی دارند، اما از ریوت‌ پوینت‌های این بازی هیچ اطلاعاتی ندارند. ریوت پوینت‌ها در واقع همان کوین‌ها یا سکه‌هایی هستند که می‌‌توانید به وسیله آن‌ها محصولات موجود در فروشگاه بازی را خریداری کنید. بازی‌هایی نظیر لیگ او لجندز شامل یک پروسه طولانی جهت پیشرفت گیمرها هستند. به طور کلی پیشرفت در این بازی‌ها تا یک سری مراحل ساده خواهد بود، اما از یک لول به بعد، واقعاً امکان شکست دشمنان با تجهیزات ابتدایی وجود ندارد. اینجاست که ریوت پوینت‌ها به کمک شما خواهند آمد تا با خرید آیتم‌های مهمی چون کاراکترهای جدید، اسلحه‌های جدید و ... مراحل بازی را با به بهترین نحو ممکن به پایان برسانید. تنها روش ممکن برای دریافت این تجهیزات و آیتم‌ها، خرید گیفت کارت Riot Point است. خوشبختانه این گیفت کارت برخلاف گیفت‌‌کارت‌های رایج بازی‌های ویدویی قیمت مناسبی دارد و همه گیمرها می‌توانند با توجه به بودجه خود نسبت به خرید این محصول اقدام کنند. گیفت کارت‌های بازی لیگ او لجندز در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند و امکان استفاده آن‌ها برای همه کاربران وجود دارد. در واقع هیچ‌گونه محدودیتی در زمینه خرید این نوع گیفت کارت نخواهید داشت.

آشنایی بیشتر با ریوت پوینت بازی لیگ او لجندز

همان‌طور که می‌دانید بازی لیگ او لجندز یکی از اولین بازی‌های مولتی پلیر آنلاین است که در مدت کوتاهی پس از عرضه خود توانست به طیف عظیمی از مخاطبان دست یابد. این دست بازی‌ها معمولاً به صورت رایگان عرضه می‌شود و درآمد آن‌ها از طریق مایکروترنس اکشنز یا خرید‌های درون برنامه‌ای به دست می‌آید. در واقع اگر لیگ او لجندز این روند را دنبال نکند، نمی‌تواند هزینه‌های آپدیت بازی، تهیه سرورها و ... را تأمین نماید. خرید‌های درون برنامه‌ای بازی‌ لیگ او لجندز باید با یک ابزار خاص به نام ریوت پوینت انجام گیرد. همانند سایر بازی‌های آنلاین چند نفره مثل کلش او کلنز، فورتنایت و ... لیگ او لجندز نیز دارای یک سری کوین یا سکه مخصوص به خود است. ریوت پوینت‌ها در واقع کوین‌های بازی لیگ او لجندز محسوب می‌شوند. شما با تهیه ریوت‌ پوینت‌های مختلف می‌توانید نسبت به تهیه وسایل مختلفی همچون سحرهای جدید، اسلحه‌های قوی‌تر و ... اقدام کنید. ریوت‌ پوینت‌ها را با دو روش می‌توان به دست آورد، روش اول پشت سر گذاشتن مراحل لیگ او لجندز به بهترین نحو ممکن است. این موضوع برای  همه کاربران امکان‌پذیر نیست؛ زیرا بسیاری از مراحل لیگ او لجندز دشوار هستند و نیاز به مهارت بالایی برای به پایان رساندن‌ آن‌ها دارید. روش دوم استفاده از کارت هدیه بازی، بخصوص گیفت کارت Riot Point است. در این روش تنها باید گیفت کارت مدنظر خود را خریداری کرده و کد موسوم به وچر را در درون بازی وارد کنید. پس از وارد کردن کد گیفت کارت اعتبار حساب بازی شما بلافاصله شارژ خواهد شد.

چرا باید از گیفت کارت‌های ریوت پوینت استفاده کنیم؟

همان‌طور که می‌دانید به دلیل وجود تحریم‌های مختلف مالی، در ایران نمی‌توانید از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند مسترکارت و ... استفاده کنید. در این شرایط، بهترین روش موجود برای دریافت اعتبار اپلیکیشن‌ها و یا بازی‌های مختلف، استفاده از گیفت کارت است. گیفت‌ کارت‌ها به صورت کامل قانونی خریداری می‌شوند و به همین علت هیچ مشکلی برای حساب شما به وجود نخواهد آمد. برخلاف روش‌هایی نظیر کدهای کرک و ... گیفت‌ کارت‌ها به صورت اختصاصی توسط کمپانی تولیدکننده بازی عرضه می‌شوند. در واقع با خرید گیفت کارت شما دقیقاً به صورت مستقیم از کمپانی سازنده بازی ریوت پوینت دریافت می‌کنید و هیچ واسطه‌ای در این بین وجود ندارند. گیفت کارت Riot Point به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های بیشتر و به صورت تماماً قانونی، نسبت به خرید آیتم‌‌های بازی لیگ او لجندز و یا سایر بازی‌های تولیدشده توسط شرکت ریوت گیمز اقدام کنید. شما حتی می‌توانید گیفت کارت این بازی را به یک گیمر دیگر هدیه دهید. این نوع هدیه‌ها نسبت به هدیه‌های عادی از ارزش بیشتری برخوردار هستند؛ چون گیمر مدنظر می‌تواند با توجه به سلیقه و علاقه خود محصول دلخواهش را از فروشگاه ریوت گیمز خریداری کند. موضوع دیگر که باعث می‌شود تا خرید گیفت کارت ریوت گیمز کاملاً به صرفه‌ باشد، بحث قیمت این گیفت کارت‌ها است. گیفت کارت‌ها برخلاف خرید از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی شامل مالیات خاصی نمی‌شوند و به همین دلیل معمولاً‌ کل شارژ گیفت کارت به درون حساب بازی شما انتقال می‌يابد.

قیمت گیفت کارت‌های ریوت پوینت چقدر است؟

یکی از پرسش‌های بسیار رایج در بین گیمر‌ها این است که قیمت این نوع گیفت‌کارت چقدر خواهد بود و آیا هزینه مربوط به گیفت کارت Riot Point بالا است؟ در پاسخ به این پرسش‌ها باید بگوییم که شرکت ریوت گیمز گیفت کارت‌های ریوت پوینت را به نحوی عرضه می‌کند که همه کاربران بتوانند از این محصول جذاب استفاده کنند. به طور کلی گیفت کارت‌های ریوت پوینت را می‌توان در مدل‌های ده، بیست، پنجاه و حتی صد دلاری خریداری کرد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید گستردگی گیفت کارت ریوت پوینت بالا است و همه افراد، حتی گیمرهایی که بودجه محدودی دارند نیز می‌توانند از این محصول بهره‌مند شوند، بنابراین لازم نیست در زمینه قیمت گیفت کارت ریوت پوینت نگران باشید، زیرا این محصول حتی در برابر گیفت کارت‌های بازی‌های نظیر فورت نایت و ... امکانات بیشتری را به شما ارائه می‌دهد. کلیه گیفت کارت‌هایی ارائه شده در این وب‌سایت به صورت قانونی و با کمک کارت‌های اعتباری اصلی خریداری شده‌اند. هر کاربر می‌تواند به تعداد دلخواه گیفت کارت ریوت پوینت خریداری کند و هیچ‌گونه محدودیت خاصی در این زمینه وجود ندارد. همان‌طور که گفته شد کد وچر گیفت کارت بلافاصله پس از خرید در اختیار شما قرار می‌گیرد.

جمع بندی

گیفت کارت Riot Point بهترین روش برای خرید محصولات درون بازی لیگ او لجندز است. امروزه تقریباً پیشرفت در این بازی بدون خرید ریوت پوینت‌ها ممکن نیست. کاربران ایرانی به علت عدم دسترسی به سیستم مالی جهانی باید از گیفت کارت‌ استفاده کنند. خوشبختانه قیمت گیفت کار ریوت پوینت به قدری مناسب است که همه گیمرها می‌توانند نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنند. استفاده از گیفت کارت‌های ریوت پوینت بسیار آسان است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. برای فعال‌سازی اعتبار موجود در درون این گیفت‌کارت‌ها تنها به یک اتصال اینترنتی و مراجعه به لانچر لیگ او لجندز نیاز خواهید داشت. پس از وارد کردن کد گیفت کارت، می‌توانید شاهد افزایش حساب اعتبار درون بازی شوید. به طبع هرچه میزان وجه گیفت کارت خریداری شده بالاتر باشد، اعتبار دریافت‌شده درون بازی نیز افزایش می‌یابد.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
گیفت کارت ریوت پوینت یک گزینه ضروری جهت خریداری آیتم‌های درون بازی لیگ او لجندز است. با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید نسبت به افزایش اعتبار حساب کاربری خود در این بازی اقدام کنید.
این گیفت‌کارت‌ها در مدل‌های ده، بیست، پنجاه و صد دلاری به فروش می‌رسند. کلیه کاربران می‌توانند به تعداد دلخواه خود این نوع گیفت کارت‌ها را خریداری نمایند.
خیر. گیفت کارت‌های ریوت پوینت تنها با استفاده از پرداخت وجه قابل خریداری هستند. توجه داشته باشید که کلیه تبلیغات مربوطه به ریوت پوینت رایگان کذب محض است.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا