فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت ریزر گلد ترکیه (لیر)


برای خریدها و آیتم‌های درون برنامه‌ای بسیاری از بازی ها نیاز به خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه دارید، ریجنی که جزو ارزان ترین ریجن های گیفت کارت های Razer Gold شناخته می‌شود.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت ریزر گلد ترکیه (لیر) امتیاز داده‌اند

شرکت ریزر (Razor) که یکی از پیشگا‌م‌های دنیای ویدیو گیم در زمینه سخت‌افزار محسوب می‌شود، با پلتفرم ریزر گلد (Razor Gold) طیف خدمات خود را گسترش داده است. ریزر گلد به شما اجازه می‌دهد با خرید کردن و انجام فعالیت‌های مختلف امتیاز بیش‌تری به دست آورید و با استفاده از همین امتیازها، از محتویات این پلتفرم برخوردار شوید. اما منظور از محتویات چیست؟ هنگامی که شما به سراغ خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه بروید و با استفاده از آن حساب Razor Gold خود را شارژ کنید، می‌توانید با استفاده از آن به خریدها و آیتم‌های درون برنامه‌ای اثاری مانند PUBG Mobile، Genshin Impact، League of Legends دست پیدا کنید. اما این پایان کار نیست و در صورت تمایل، قادر به تهیه محصولات گیمینگ ریزر مانند موس، کیبرد، هدست و... خواهید بود.

گیفت کارت ریزر گلد ترکیه چیست؟

  شما در صورت خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه و اعمال آن روی حساب خود، تعداد گلدها یا طلاهای خود را بالا می‌برید. حال اگر این گلدها را در مسیر خرید آیتم‌ها، سرویس‌ها و شارژ کردن حساب‌ها خرج کنید، امتیازی تحت عنوان سیلور به دست خواهید آورد. در ادامه اگر حجم سیلورهای شما از حد معیعنی عبور کند، می‌توانید با استفاده از آن‌ها به خرید محصولات خود ریزر مانند موس و کیبرد بپردازید. خرید ریزر گلد و به دست آوردن ریزر سیلور رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند و باعث می‌شوند که با یک تیر دو نشان را بزنید. در واقع اگر تعداد گلدهای خود را با خرید گیفت کارت ریزر گلد بالا ببرید و آن‌ها را در خریدهای درون برنامه‌ای و دیجیتالی خرج کنید، ریزر سیلورها را در قالب یک جایزه گران بها دریافت خواهید. توجه داشته باشید که شرکت ریزر با برندهای متعدد و چشم‌گیری قرارداد بسته تا بتواند محتویات درون برنامه‌ای آن‌ها را از طریق پلتفرم خود بفروشد و تبلیغ کند.

چگونه گیفت کارت ریزر گلد ترکیه خود را شارژ کنیم؟

حالا که با گیفت کارت ریزر گلد ترکیه و کاربردهای آن آشنا شدید، اگر خواستید به خرید آن بپردازید تکلیف چه خواهد بود؟ همان‌طور که می‌دانید کشور ما تحت تحریم‌های سخت و متعددی قرار دارد و بدین ترتیب، امکان استفاده از حساب‌های بانکی بین المللی مانند ویزا (Visa) و پی‌پال (PayPal) از ما سلب شده است. همین موضوع باعث می‌شود که از خرید مستقیم از فروشگاه‌های معتبر بین المللی مانند همین Razor Gold محروم شویم. اما این پایان کار نیست و اگر کاربردها و ویژگی‌های این پلتفرم برای‌تان جذاب به نظر رسید، می‌توانید به خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه و سایر ریجن‌های موجود بپردازید. از آنجایی که این کارت‌های هدیه از قیمت نسبتا بالایی برخوردارند، باید هنگام «خرید» دقت بالایی به خرج و به سراغ فروشنده‌های معتبر بروید.

از کجا کارت هدیه ریز گلد ترکیه بخریم؟

یکی از این فروشنده‌های معتبر که می‌توانید با خیال راحت از آن گیفت کارت Razor Gold بخرید، فروشگاه وب گیفت است. وبسایت وب گیفت با ارائه خدمات خود اطمینان حاصل می‌کند تا کاربران ارزان‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین خرید خود را داشته باشند و هر چه سریع‌تر به هدف خود برسند. پس اگر می‌خواهید به خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه بپردازید و از خدمات آن بهره‌مند شوید، بهتر است خرید خود را از فروشگاه وب گیفت انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که کارت هدیه مورد بحث بر پایه لیرِ ترکیه استوار است و در حین خرید، باید قیمت آیتم‌ها و محتویات مورد نظرتان را با این واحد پول تطبیق دهید. بهتر است این کار را با نهایت دقت انجام دهید؛ چرا که در صورت ارسال کد و مشاهده آن دیگر قابلیت تعویض یا ارجاع وجود نخواهد داشت.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
اگر به دنبال مرجع مناسبی برای خرید این گیفت کارت می‌گردید، بهتر است با نهایت اطمینان به سراغ فروشگاه وب گیفت بروید.
اگر بخواهید از ریزر سیلور و قابلیت‌های آن بهره ببرید، باید به سراغ کارت هدیه ریزر گلد بروید و حساب خود را شارژ کنید. در ادامه می‌توانید با خرج کردن ریزر گلد به ریزر سلیور برسید.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا