فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم


پس‌ازاینکه سونی اعلام کرد دیگر از سرویس پلی استیشن ناو (Now) پشتیبانی نخواهد کرد، بسیاری از گیمرها منتظر این بودند که با سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن پلاس پرمیوم آشنا شوند. بالاخره بعد از مدت‌ها سونی سه گزینه مختلف را برای کاربران خود نظر گرفته است که هر یک از آن‌ها دارای ویژگی‌ها و امکانات مختص به خود هستند. برای خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن، با وب گیفت همراه باشید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
3صفحه موجود است
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم امتیاز داده‌اند

پس‌ازاینکه سونی اعلام کرد دیگر از سرویس پلی استیشن ناو (Now) پشتیبانی نخواهد کرد، بسیاری از گیمرها منتظر این بودند که با سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن پلاس پرمیوم آشنا شوند. بالاخره بعد از مدت‌ها سونی سه گزینه مختلف را برای کاربران خود نظر گرفته است که هر یک از آن‌ها دارای ویژگی‌ها و امکانات مختص به خود هستند. برای خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن، با وب گیفت همراه باشید. سرویس پلی استیشن پلاس جدید، به نحوی تنظیم‌شده‌ است که هر کاربر بتواند با توجه به نیاز خود، نسبت به تهیه اشتراک مناسب خود اقدام کند. به‌طورکلی اشتراک‌های جدید پلی‌استیشن به سه دسته تقسیم می‌شوند و عبارت‌اند از:

  • پلی استیشن پلاس اکسترا
  • پلی استیشن پلاس اسنشیال
  • پلی استشین پلاس پرمیوم
سونی پلی استیشن اسنشیال را به عنوان نقطه ورودی کاربران به دنیای خدمات اشتراکی سرویس پلی استیشن قرار داده است. پس از سرویس اسنشیال، سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا وجود دارد که نسبت به اسنشیال امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد اما هزینه بیشتری نیز خواهد داشت. پلی استیشن پلاس پرمیوم را می‌توان برترین و بهترین مدل از سرویس اشتراک پلی استیشن پلاس دانست. این سرویس همه ویژگی‌های سرویس‌های پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس اسنشیال را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و هیچ محدودیت برای استفاده از این امکانات وجود ندارد.

پلی استیشن پلاس پرمیوم چیست؟

همانطور که در بخش قبل گفتیم، پلی استیشن پرمیوم برجسته‌ترین و پر امکانات‌ترین سرویس از بین سرویس‌های مختلف کنسول پلی استیشن است. همانطور که می‌دانید برای تجربه بسیاری از بازی‌ها به صورت آنلاین و مولتی پلیر، باید یکی از اشتراک‌های مخصوص کنسول پلی استیشن را خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل گیفت کارت های بازی، امکان استفاده از طیف بزرگ بازی‌های موجود در بخش کاتالوگ بازی‌ها را می دهد؛ این امکان در اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا نیز وجود دارد اما امکاناتی که در اشتراک پرمیوم در اختیار شما قرار می گیرد، بسیار فراتر از اشتراک اکسترا خواهد بود. پلی استیشن پلاس اکسترا تنها به شما امکان می‌دهد تا از بین 400 بازی مختلف، چند بازی را به صورت ماهانه دریافت کرده و تا زمانی که اعتبار اشتراک شما منقضی نشده است، از آن‌ها استفاده کنید. در طرف مقابل، با خرید اشتراک پلاس پرمیوم می‌توانید از نسخه‌های آزمایشی برخی بازی‌های تأیید شده بهره ببرید. تخفیف‌های ارائه شده در این اشتراک، نسبت به اشتراک‌های اکسترا و اسنشیال بیشتر خواهد بود. کاربران می‌توانند بازی‌های مورد علاقه خود را با تخفیف‌هایی باورنکردنی خریداری نمایند.

استفاده از اشتراک پلی استیشن پرمیوم در کامپیوتر

امروزه فرایند استریم به بخش مهمی از بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است. اینکه بتوانید برترین بازی‌های موجود بر روی کنسول خود را تنها با استفاده از اینترنت بر روی کامپیوتر یا حتی موبایل خود بازی کنید، یک ویژگی شگفت‌انگیز است. این امکان تنها با خرید اشتراک پلی استیشن پرمیوم وجود دارد و کاربران پلی استیشن اسنشیال و پلی استیشن اکسترا از آن بی‌بهره هستند. برای استفاده از این قابلیت به یک حساب فعال PSN، یک کنترل بی‌سیم پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5، اشتراک معتبر پلی استیشن پلاس پرمیوم و یک کانکشن اینترنت با سرعت نسبتاً خوب (حدود 5 مگابیت بر ثانیه) نیاز خواهید داشت. این امکان باعث شده تا کاربران کامپیوتر بتوانند در هرلحظه و با استفاده از شبکه اینترنت بازی‌های محبوب خود را ادامه دهند.

استفاده از اشتراک پلی استیشن پرمیوم بر روی موبایل

در بخش قبل به این موضوع پرداختیم که کاربران مشترک در سرویس پلی استیشن پرمیوم می‌توانند تنها به‌وسیله یک اشتراک،‌ یک کنترلر و اینترنت، بازی مدنظر خود را بر روی کامپیوتر شروع کنند. همین امر برای کاربران تلفن‌های همراه هوشمند نیز صدق می‌کند. در مرحله اول باید نسبت به خرید پلی استیشن پرمیوم و فعال‌سازی اشتراک آن اقدام کنید. پس‌ازاین کار،‌ دسته دوال شاک یا سنس شاک را به تلفن همراه خود متصل کرده و بازی مدنظر را انتخاب خواهید کرد. کلیه تصاویر مربوطه از طریق شبکه اینترنت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد، البته باید به این نکته اشاره کنیم که هرچه سرعت اینترنت شما کم‌تر باشد، احتمالاً لگ بیشتری را در هنگام دریافت تصاویر مشاهده خواهید کرد. فرض کنید برای مسافرتی چند روزه به دل طبیعت رفته‌اید؛ به‌طورقطع در چنین مکان‌هایی امکان استفاده از کنسول پلی استیشن وجود ندارد، اما اشتراک پلی استیشن پرمیوم این قابلیت را به شما خواهد داد. شما می‌‌توانید با تهیه این اشتراک و استفاده از اینترنت، حتی بدون دسترسی مستقیم به کنسول خود، بازی‌های محبوبتان را اجرا کنید. در ادامه بحث آشنایی با پلی استیشن پلاس پرمیوم، به دلایل استفاده از این سرویس می‌پردازیم.

چرا باید از پلی استیشن پرمیوم استفاده کنیم؟

شرط اصلی شرکت در بخش مولتی‌پلیر بازی‌های کنسول پلی استیشن، تهیه یک اشتراک پلاس است. در واقع بدون خرید این اشتراک شما به هیچ وجه نمی‌توانید بخش مولتی‌پلیر و آنلاین بازی‌ها را فعال نمایید. بدون اشتراک پلاس (از هر نوعی) شما تنها به بخش غیر آنلاین بازی‌ها دسترسی خواهید داشت. امروزه بسیاری از بازی‌های محبوب جهان، به‌صورت مولتی‌پلیر هستند. مولتی‌پلیر بودن این قابلیت را به بازی‌کنندگان خواهد داد تا با بازیکنان دیگری در سراسر جهان رقابت کنند. اگرچه بخش غیر آنلاین و داستان برخی بازی‌ها جذابیت خاصی دارد، اما این بخش مولتی‌پلیر است که لذت واقعی بازی کردن را به شما ارائه خواهد کرد. اگر قصد دارید مهارت خود را در بازی‌هایی نظیر فیفا، کال آو دیوتی، فورتنایت و ... به چالش بکشید، باید نسبت به خرید اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم اقدام کنید. خرید پلاس پرمیوم به شما این امکان را می‌دهد تا بخش آنلاین بازی‌ها را فعال کرده و لذت دوچندانی را از بازی کردن به دست بیاورید. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که قابلیت فعال‌سازی بخش مولتی پلیر در سایر اشتراک‌های پلی استیشن پلاس نیز وجود دارد، اما با خرید پلی استیشن پرمیوم، شما به تعداد بسیار زیادی بازی دسترسی خواهید داشت و حتی می‌توانید نسخه‌های آزمایشی بازی‌هایی نظیر لست او آس را نیز تجربه کنید. قابلیت اصلی و ویژه سرویس پلی استیشن پلاس پرمیوم، امکان استریم کردن بازی‌ها توسط اینترنت است. با کمک این قابلیت شما می‌توانید کلیه بازی‌های موجود بر روی کنسول خود را در هر مکان و هر زمانی تجربه کنید.

۱. تخفیف‌های خاص مخصوص دارندگان پلی استیشن پرمیوم

احتمالاً با تخفیف‌های فصلی فروشگاه پلی استیشن آشنا هستید. این تخفیف‌ها معمولاً در بازه‌های زمانی خاص (مانند کریسمس، هالووین و ...) در اختیار گیمرها قرار خواهند گرفت. با خرید پلاس پرمیوم، می‌توانید از تخفیف‌های مخصوص این اشتراک استفاده ببرید. نباید این تخفیف‌های ویژه را با تخفیف‌هایی که به صورت عمومی بر روی فروشگاه پلی استیشن قرار می‌گیرند مقایسه کرد. کاربران اشتراک پلی استیشن پرمیوم در کلیه فصول سال، می‌توانند از این تخفیفات بهره برده و با استفاده از‌ آن‌ها نسبت به تهیه بازی محبوب خود اقدام کنند. بعضی از بازی‌های محبوب (مانند فورتنایت) به کاربران پلی استیشن پلاس پرمیوم، امکانات ویژه‌ای را می‌دهند؛ برای مثال با خرید اشتراک پلی استیشن پرمیوم، می‌توانید از پوسته‌های مخصوص، لوازم و سلاح‌های ویژه سرویس پرمیوم استفاده کنید.

۲. امکان استفاده از 100 گیگابایت فضای اختصاصی ابری

استفاده از قابلیت ذخیره‌سازی ابری در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا کلیه اطلاعات مدنظر خود را در هر زمان و مکانی مشاهده کنید. همان‌طور که می‌دانید، ظرفیت حافظه کنسول‌های پلی استیشن محدودیت خاصی دارد. اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از 100 گیگابایت فضای اختصاصی ابری، در میزان حافظه اشغال شده کنسول خود صرفه‌جویی کنید. شاید این مقدار در ابتدا زیاد به نظر نرسد، اما همین 100 گیگابایت می‌تواند میزان بخش بزرگی از بازی‌های مستقل موجود در فروشگاه پلی استیشن باشد.

۳. بازی‌های ماهانه اشتراک پلی استیشن پرمیوم

همانند سرویش اشتراکی پلی استیشن پلاس اکسترا، کاربران اشتراک پلی استیشن پرمیوم به صورت ماهانه به چند بازی مختلف به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت. پس از انتخاب و نصب بازی، می‌توانید به صورت رایگان بازی مدنظر را تجربه کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمینه استفاده از بازی‌های ماهانه رایگان باید به آن توجه کنید این است که بازی‌ها تا زمانی در اختیار شما خواهند بود که اشتراک پلاس شما به پایان نرسیده باشد. درصورتی‌که اشتراک شما تمدید نگردد، کلیه بازی‌های مربوطه قفل خواهند شد و امکان دسترسی به آن‌ها وجود ندارد.

تفاوت پلی استیشن پلاس پرمیوم برای پلی استیشن 4 و 5

احتمالاً سؤال بسیاری از کاربران سرویس پلی استیشن این است که چه تفاوتی بین اشتراک پلاس پرمیوم پلی استیشن 4 و اشتراک پلاس پرمیوم پلی استیشن 5 وجود دارد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که هیچ تفاوتی بین این دو اشتراک وجود نخواهد داشت. دانلود بازی‌های موجود در کاتالوگ انتخابی در هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قابل انجام است. علاوه بر این، شما می‌توانید از قابلیت استریم در هر دو کنسول استفاده کنید؛ بنابراین، کاربران پلی استیشن 4 نباید هیچ‌گونه نگرانی خاصی در این زمینه داشته باشد. نکته‌ای که باید به آن توجه نمود این است که نمی‌توان از اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم مخصوص یک کنسول بر روی کنسول دیگر استفاده کرد. برای مثال شما نمی‌توانید از اشتراک موجود بر روی اکانت خود در کنسول پلی استیشن 4، به طور مستقیم در کنسول پلی استیشن 5 بهره ببرید؛ به عبارت دیگر، هر اشتراک تنها مخصوص یک کنسول است و باید نسبت به خرید اشتراک برای هر کنسول به صورت جداگانه اقدام کنید.

قیمت پلی استیشن پرمیوم چقدر است؟

با توجه به اینکه اشتراک پلی استیشن پرمیوم امکانات بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد، به طبع قیمت آن نیز کمی از اشتراک‌های اسنشیال و اکسترا بالاتر خواهد بود. با یک نگاه کلی به امکانات اشتراک پلی استیشن پرمیوم می‌‌توان دلیل اصلی این تفاوت را یافت. پلی استیشن اسنشیال تنها به شما این امکان را می‌دهد تا بخش آنلاین بازی‌ها را فعال کنید و اکسترا به شما چند بازی مختلف در ماه را ارائه خواهد کرد. اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم، علاوه بر تمامی امکانات دو اشتراک دیگر، به شما این امکان را می‌دهد تا بازی‌های خود را از طریق اینترنت استریم کنید. اگرچه اشتراک‌های پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس اسنشیال می‌توانند نیازهای بسیاری از گیمرها را برطرف کنند، اما سطح نهایی کیفیت و امکانات اشتراک پلی استیشن پلاس تنها با خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. قیمت پلی استیشن پرمیوم بر اساس نوع مدت زمان اشتراک شما به صورت ماهیانه، سه ماهه و یک‌ساله تغییر می‌کند؛ باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که قیمت پلی استیشن پلاس پرمیوم، در کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 یکسان خواهد بود.

مدت زمان اعتبار اشتراک پلی استیشن پرمیوم چقدر است؟

اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم در به چند شکل مختلف و با چند بازه زمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید این اشتراک جذاب را به صورت یک ماهه، سه ماهه و 12 ماهه (یک‌ساله) تهیه نمایید. این تفاوت در میزان زمان اشتراک موجب شده تا هر کاربری با توجه به بودجه و نیاز خود بتواند سرویس مناسب را انتخاب کند. اگر می‌خواهید سرویس پلاس پرمیوم را بررسی کنید، استفاده از یک اشتراک یک ماهه مناسب‌ترین گزینه است. برای افرادی که می‌خواهند خیال خود را از بابت فعال بودن بخش آنلاین بازی‌ها برای مدت خوبی راحت کنند، اشتراک سه ماهه بهترین گزینه خواهد بود. اشتراک یک‌ساله بهترین و به‌صرفه‌ترین اشتراک در بین مدل‌های مختلف سرویس پرمیوم است. با تهیه این اشتراک می‌توانید به مدت 12 ماه یا یک سال کامل، از تمامی امکانات این اشتراک به صورت کامل و بدون هیچ‌گونه محدودیت خاصی بهره‌ ببرید.

ریجن ‌بندی پلی ‌استیشن پرمیوم

یکی دیگر از سؤالات محبوب در مورد اشتراک پرمیوم این است که آیا این اشتراک به ریجن خاصی وابسته خواهد بود یا نه؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که استفاده از سرویس پلی استیشن پرمیوم هیچ‌گونه محدودیتی از لحاظ ریجن کنسول ندارد؛ به عبارت دیگر، تفاوتی ندارد که ریجن کنسول شما بر روی کدام منطقه تنظیم شده باشد،‌ با خرید این اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم می‌توانید به راحتی از امکانات موجود در آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که برای خرید پلاس پرمیوم باید به ریجن اکانت خود توجه داشته باشید.

جمع بندی

پلی استیشن پلاس پرمیوم، بهترین گزینه در بین اشتراک‌های مختلف سرویس پلی استیشن پلاس است. این اشتراک کلیه امکانات مورد نیاز یک گیمر را به شما ارائه خواهد کرد. با خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم از امکاناتی نظیر استریم بازی‌ها، استفاده از تخفیف‌های منحصربه‌فرد و بازی به صورت مولتی پلیر و دسترسی به انبوهی از بازی‌های جدید، لذت ببرید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس پرمیوم کامل‌ترین مدل سرویس پلی استیشن پلاس است که کلیه امکانات این سرویس جذاب را در اختیار شما قرار خواهد داد.
مهم‌ترین ویژگی این سرویس جذاب، امکان استریم بازی‌ها با استفاده از اینترنت است. شما می‌توانید بدون اتصال به کنسول خود، با تجهیزاتی نظیر کامپیوتر و تلفن همراه، بازی‌های دلخواه خود را اجرا نمایید.
اگرچه پلی استیشن اسنشیال امکان فعال‌سازی بخش مولتی پلیر را در اختیار شما قرار خواهد داد، اما امکانات آن نسبت به پلی استیشن پرمیوم بسیار کمتر است.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا