فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت پلی استیشن (PSN) برای PS 4 و PS5


در ایران، امکان خرید از فروشگاه آنلاین پلی استیشن وجود ندارد و یکی از بهترین و ساده ترین راهی که می توان از سرویس PSN استفاده کنید، خرید گیفت کارت پلی استیشن از وب سایت وب گیفت است که به صورت آنی کد شارژ را دریافت خواهید کرد.

ریجن مورد نظر را انتخاب کنید
ترتیب مشاهده بر اساس :
12صفحه موجود است
۵/
5
تاکنون 9 مشتری به گیفت کارت پلی استیشن (PSN) برای PS 4 و PS5 امتیاز داده‌اند

سال های زیادی است که به دلیل تحریم هایی که از خارج  کشور به وجود آمده است و عدم دسترسی به کارت های اعتباری بین اللملی مانند مسترکارت و ویزاکارت؛ امکان خرید از فروشگاه آ نلاین پلی استیشن PSN وجود ندارد و یکی از بهترین و ساده ترین راهی که می توان محصولات پلی استیشن را بدون هیچ مشکلی خریداری کرد، خرید گیفت کارت پلی استیشن است و طی سال های اخیر این روش، یکی از متداول ترین راه ها، برای خرید بازی های پلی استیشن 4 و بازی های پلی استیشن 5  است.

✔️ نوع گیفت کارت گیفت کارت پلی استیشن
✔️ ریجن ها بیش از ۸ ریجن دنیا
✔️ زمان تحویل بلافاصله بعد از پرداخت
✔️ پشتیبانی ۲۴ ساعت روز
کاربران مختلفی به دنبال مرجعی برای خرید گیفت کارت ارزان PSN می گردند که می توانیم وب گیفت را به عنوان یکی از مراجع اصلی خرید ارزان گیفت کارت در ایران معرفی کنیم. اگر در رابطه با گیفت کارت پلی استیشن اطلاعاتی ندارید و قبل از خرید گیفت کارت PSN، نیاز به اطلاعات جامع تری دارید؛ پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در رابطه با گیفت کارت های PlayStation به شما ارائه دهیم.

گیفت کارت پلی استیشن چیست؟

درباره گیفت کارت پلی استیشن گیفت کارت های پلی استیشن، نوعی کارت اعتباری یا کارت های هدیه هستند که با استفاده از آن ها می توان در شبکه ی پلی استیشن نتورک محصولات کنسول های پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 را خریداری کرده و اکانت خود را به مقدار معینی شارژ کنید. شما با خرید گیفت کارت پلی استیشن، می توانید به انبوهی از  موارد مختلفی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم دسترسی پیدا کنید و آن ها را خریداری کنید. مواردی مانند:
 1. خرید قانونی بازی های جدید و قدیم برای کنسول های شرکت سونی
 2. خرید بازی های تخفیف دار
 3. بسته های الحاقی و DLC های مختلف
 4. آواتار های ویژه برای اکانت PSN
 5. تم های ویژه برای کنسول های پلی استینش 4 و پلی استیشن 5
 6. خرید اشتراک پلی استیشن پلاس
 7. خرید اشتراک پلی استیشن نو
 8. خرید اشتراک EA Access برای پلی استیشن
با خرید قانونی بازی‌ها می توانید از مزیت اصلی آن‌ که استفاده از بخش آنلاین آن است، استفاده کنید. علاوه بر این موارد شما می توانید با استفاده از گیفت کارت های پلی استیشن، برای خرید پلی استیشن پلاس که جز دیگر سرویس های ویژه و  اشتراکی سونی هستند به صورت ماهیانه یا سالانه استفاده و آن ها را روی اکانت خود فعال کنید. پس از خرید گیفت کارت پلی استیشن، یک کد 12 رقمی برای شما ارسال می گردد که با استفاده از آن می توانید اعتبار خریداری شده را به حساب PSN خود منتقل کنید

قیمت گیفت کارت پلی استیشن

قیمت گیفت کارت پلی استیشن چقدر است گیفت کارت های پلی استیشن در قیمت های متفاوتی عرضه شده اند که می توان به گیفت کارت های 10، 20، 50 و 100 دلاری آمریکا یا دلار کانادا یا سایر واحدهای پولی کشورهای مختلف مانند پوند انگلیس، یورو،  درهم امارات، ژاپن و عمان اشاره کرد.

ریجن ‌بندی گیفت کارت‌ های پلی ‌استیشن

ریجن ‌های گیفت کارت‌ های PSN احتمالا هنگام خرید گیفت کارت بازی، بخصوص پلی استیشن، با واحد های پولی متفاوتی روبرو خواهید شد؛ کنسول های پلی استیشن و در نهایت اکانت های PSN به 6 ریجن و منطقه مختلف تقسیم می شوند. ریجن 1 از آمریکا و کانادا، ریجن 2 از اروپا، ژاپن، خاورمیانه و آفریقا جنوبی، ریجن 3 از آسیای شرقی، ریجن 4 از آمریکا لاتین و استرالیا، ریجن 5 از روسیه و آفریقا و ریجن 6 که مربوط چین هستند واحد های پولی متفاوتی دارند. علاوه بر واحد های پولی متفاوت، ریجن بندی اکانت ها، در مواردی روی محتوای بازی ها نیز تاثیر می گذارد و به دلیل قوانین کشور های مختلفی مانند آلمان یا چین، ممکن است بعضی از محتواهای خشونت آمیز یا موارد این شکلی از بازی ها حذف شوند یا بعضی از عناوین تنها محدود به یک ریجن مشخصی باشند. به صورت کلی گیفت کارت های پلی استیشن به ریجن های مختلفی تقسیم می شوند:
 1. گیفت کارت پلی استیشن دلار آمریکا
 2. گیفت کارت پلی استیشن دلار کانادا
 3. گیفت کارت پلی استیشن پوند انگلیس
 4. گیفت کارت پلی استیشن ین ژاپن
 5. گیفت کارت پلی استیشن دلار امارات
 6. گیفت کارت پلی استیشن دلار استرالیا
 7. گیفت کارت پلی استیشن یورو آلمان
 8. گیفت کارت پلی استیشن دلار عربستان
 9. و سایر واحد های پولی کشور های مختلف
حتما باید توجه کنید که هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن، واحد پولی خریداری شده با واحدپولی اکانت شما مطابقت داشته باشد زیرا گیفت کارت های پلی استیشن تنها روی ریجن های مقصد قابل فعال سازی هستند و در صورتی که ریجن اکانت و واحد پولی اکانت شما با گیفت کارت خریداری شده مطابقت نداشته باشد، با مشکل روبرو خواهید پس هنگام خرید گیفت کارت های پلی استیشن به ریجن اکانت خود دقت کنید. مطمئنن خرید گیفت کارت پلی استیشن در ایران، ارزان ترین روش خرید بازی و محصولات مختلف از شبکه PSN خواهد بود و در صورتی که کنسول هایی نظیر پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 دارید؛ گیفت کارت ها بهترین روش برای خرید ارزان و بدون محدودیت از فروشگاه سونی خواهد بود.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
گیفت کارت های پلی استیشن، نوعی کارت اعتباری یا کارت های هدیه هستند که با استفاده از آن ها می توان در شبکه ی پلی استیشن نتورک محصولات کنسول های پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 را خریداری کرده و اکانت خود را به مقدار معینی شارژ کنید.  شما با خرید گیفت کارت پلی استیشن، می توانید به انبوهی از  موارد مختلفی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم دسترسی پیدا کنید و آن ها را خریداری کنید.
گیفت کارت های پلی استیشن در قیمت های متفاوتی عرضه شده اند که می توان به گیفت کارت های 10، 20، 50 و 100 دلاری آمریکا یا دلار کانادا یا سایر واحدهای پولی کشورهای مختلف مانند پوند انگلیس، یورو،  درهم امارات، ژاپن و عمان اشاره کرد.
متاسفانه طی سال های اخیر، شاهد موارد مختلفی از انواع کلاه برداری ها با ارائه گیفت کارت های رایگان یا ارزان قیمت پلی استیشن بوده ایم که باید خاطر نشان کرد که گیفت کارت پلی استیشن رایگان وجود ندارد. البته شما می توانید با شرکت در جشنواره های مختلفی که توسط وب گیفت برگزار می شود شرکت کرده و گیفت کارت‌های مختلف را به صورت جایزه و قرعه کشی دریافت کنید.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا