فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

خرید پلی استیشن پلاس اکسترا


احتمالاً مطلع هستید که شرکت سونی، اشتراک پلی استیشن Now را منسوخ کرده است؛ این اشتراک یک روش مناسب برای استفاده از بازی‌های مولتی‌پلیر در کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بود. با حذف آن، شرکت سونی سه نوع اشتراک دیگر را به سرویس پلاس اضافه کرده است که هر یک از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا، یکی از انواع پلی استیشن پلاس بوده که با خرید آن می‌توانید به امکانات مختلفی دسترسی داشته باشید. برای خرید پلی استیشن پلاس اکسترا و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن، با وب گیفت همراه باشید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
4
تاکنون 2 مشتری به خرید پلی استیشن پلاس اکسترا امتیاز داده‌اند

سرویس پلی استیشن پلاس جدید، به نحوی تنظیم‌شده‌ است که هر کاربر بتواند با توجه به نیاز خود، نسبت به تهیه اشتراک مناسب خود اقدام کند. به‌طورکلی اشتراک‌های جدید پلی‌استیشن به سه دسته تقسیم می‌شوند و عبارت‌اند از:

  • پلی استیشن پلاس اسنشیال
  • پلی استیشن پلاس اکسترا
  • پلی استیشن پلاس پریمیوم
با توجه به نحوه نام‌گذاری این اشتراک‌ها می‌توان به‌راحتی متوجه تفاوت‌های کلی آن‌ها شد. پلی استیشن اسنشیال، اصلی‌ترین و کم‌هزینه‌ترین اشتراک پلی استیشن پلاس است؛ این نوع اشتراک صرفاً جهت استفاده از قابلیت‌های مولتی‌پلیر بازی‌های موجود در کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 کاربرد دارد. پلی استیشن پلاس پریمیوم گران‌ترین اشتراک پلی استیشن پلاس است و امکانات بسیار بیشتری را نسبت به پلی استیشن اسنشیال در اختیار شما قرار خواهد داد. پلی استیشن پلاس اکسترا، با ارائه امکاناتی مناسب، گزینه‌ای بین اشتراک‌ پلی استیشن اسنشیال و پلی استیشن پلاس پریمیوم است. هزینه مربوط به این اشتراک بسیار مناسب خواهد بود و بهترین امکانات پلی استیشن پریمیوم و پلی استیشن اسنشیال را در اختیار شما قرار می‌دهد. با تهیه این اشتراک می‌‌توانید از بازی‌های مولتی‌پلیر لذت برده و از آرشیو بزرگ بازی‌های پلی استیشن استفاده کنید.

پلی استیشن پلاس اکسترا چیست؟

همان‌طور که در بخش قبل گفتیم، پلی استیشن پلاس اکسترا، ترکیبی از امکانات اشتراک‌های پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس پریمیوم را می‌دهد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اشتراک پلاس اکسترا نسبت به پلاس اسنشیال، امکان دسترسی به بیش از چهارصد عنوان بازی مخصوص کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 است. درواقع با خرید این اشتراک می‌توانید بدون محدودیت از برترین بازی‌های موجود در فروشگاه پلی استیشن استفاده کنید که شاید بتوان گفت، یکی از مهم‌ترین ضعف‌های اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال همین نکته است. علاوه بر این، شما می‌توانید با تهیه اشتراک پلی استیشن اکسترا، به‌تمامی بازی‌های ماهانه در سرویس پلاس قدیمی نیز دسترسی داشته باشید. خوشبختانه شرکت سونی اعلام کرده است که طی برنامه‌های آتی، قصد دارد بازی‌های بسیار محبوب کنسول پلی استیشن را به اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا اضافه کند. برای مثال می‌توان به بازی‌هایی نظیر God Of War، اسپایدرمن جدید،‌ Death Stranding و ... اشاره کرد که هر یک از این عناوین، جوایز متعددی را در دنیای بازی‌سازی به خود اختصاص داده‌‌اند.

سایر ویژگی‌های مهم پلی استیشن پلاس اکسترا چیست؟

استفاده از برترین کاتالوگ‌های موجود در فروشگاه پلی استیشن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اشتراک پلی استیشن اکسترا است. گیم کاتالوگ همان بخشی از فروشگاه پلی استیشن است که به شما امکان مي‌دهد تا از 400 عنوان بازی مختلف استفاده کنید. با تهیه پلی استیشن اکسترا می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیت خاصی از تمامی بازی‌های موجود در گیم کاتالوگ بهره ببرید. شاید پرسش اصلی شما این باشد که آیا با خرید اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا می‌توان بازی‌های مولتی پلیر را انجام داد؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بله شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه مشکلی از این قابلیت جذاب بهره ببرید. همان‌طور که اطلاع دارید، بخش مولتی‌پلیر نقش بسیار مهمی را در بازی‌های امروزی بر عهده دارد به‌نحوی‌که حتی برخی از بازی‌ها تنها بر پایه همین سیستم تولید شده‌اند. بازی‌های مولتی‌پلیر به شما این امکان را می‌دهند تا با گیمرهایی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. تنها کافی است که پس از تهیه پلی استیشن پلاس اکسترا،‌ به صفحه بازی مدنظر رفته و گزینه مربوط به انجام بازی مولتی‌پلیر را انتخاب نمایید. امکان انجام بازی‌های مولتی پلیر با خرید هریک از سرویس‌های اشتراکی پلی استیشن پلاس قابل انجام خواهد بود. فرض کنید بازی فیفا را خریداری کرده‌اید. قاعدتاً می‌توانید بدون تهیه اشتراک پلی استیشن پلاس وارد بازی شده و به‌صورت انفرادی مراحل مختلف بخش Single Player را به پایان برسانید، اما لذت اصلی بازی،‌ با ورود به بخش مولتی‌پلیر آغاز خواهد شد. با ورود به این بخش مي‌توانید با گیمرهایی از تمامی کشورهای جهان بدون هیچ‌گونه محدودیت بازی کرده و با آن‌ها به رقابت بپردازید.

استفاده از بازی‌های ماه پلی استیشن با خرید پلی استیشن اکسترا

در بخش قبلی به این نکته اشاره کردیم که شما می‌توانید با خرید پلاس، بخصوص پلاس اکسترا، حالت مولتی پلیر را در بازی‌های مختلف فعال کنید. یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت‌های اشتراک پلی استیشن اکسترا، امکان تهیه بازی‌های ماه فروشگاه پلی استیشن است. شرکت سونی به‌صورت ماهانه سه الی چهار بازی جدید را در این بخش قرار می‌دهد و تنها دارندگان اشتراک پلی استیشن اکسترا و پریمیوم می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. با خرید اشتراک پلی استیشن اکسترا، شما می‌توانید هر سه یا چهار بازی مربوط را نصب‌کرده و به‌صورت رایگان آن‌ها را در اختیار داشته باشید. یکی از مهم‌ترین نکات مربوط به این بخش،‌ قابلیت قفل شدن بازی‌ها است. اگرچه بازی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرند رایگان خواهند بود، اما با اتمام اشتراک پلی استیشن اکسترا و یا عدم تمدید آن، بازی‌های مدنظر قفل خواهند شد و به‌هیچ‌وجه امکان دسترسی به آن‌ها وجود نخواهد داشت؛ بنابراین، باید به این نکته توجه داشته باشید که تمدید اشتراک پلی استیشن اکسترا برای انجام ادامه بازی و دسترسی کلی به امکانات آن ضروری است. اگر کنسول پلی استیشن 5 را تهیه‌کرده باشید،‌ با خرید اشتراک پلی استیشن اکسترا می‌توانید به یک کالکشن (مجموعه) بازی مخصوص این کنسول دسترسی پیدا کنید. این کالکشن تنها مخصوص کنسول پلی استیشن 5 است و نمی‌توان از آن در کنسول پلی استیشن 4 استفاده کرد. تعداد بازی‌های موجود در این کالکشن حدوداً 20 بازی است، البته اینکه تعداد بازی‌ها در آینده افزایش خواهد یافت یا نه مشخص نیست.

چرا پلی استیشن اکستر را انتخاب کنیم؟

با مقایسه امکانات اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا نسب به دو اشتراک دیگر یعنی پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس پریمیوم به این نتیجه می‌رسیم که این اشتراک، بهترین انتخاب خواهد بود. اگرچه پلی استیشن پلاس پریمیوم تعداد بازی‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد، اما هزینه آن نیز نسبتاً بالاتر است و برای کاربران عادی مناسب نخواهد بود. از طرف دیگر پلی استیشن پلاس اسنشیال تنها قابلیت مولتی‌پلیر را فعال می‌کند، اگرچه این قابلیت نیز برای افراد زیادی کافی به نظر می‌رسد، اما نمی‌توان از عدم امکان دسترسی به بیش از 400 بازی فوق‌العاده چشم‌پوشی کرد. پلی استیشن اکسترا با داشتن بهترین ویژگی‌های مخصوص اشتراک‌های فوق، می‌تواند بهترین گزینه برای گیمرهایی باشد که می‌خواهند در عین تجربه مولتی‌پلیر، به بازی‌های جدید نیز دسترسی داشته باشند. با خرید این اشتراک می‌توانید خیال خود را از بابت داشتن قابلیت مولتی‌پلیر راحت کرده و درعین‌حال، به صورت ماهانه چندین بازی جذاب و جدید را تجربه کنید. قیمت مناسب این سرویس موجب شده تا بسیاری از دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن به خرید این اشتراک روی بیاورند.

استفاده از پلی استیشن اکسترا روی چه پلتفرم‌هایی امکان‌پذیر است؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که با شما می‌توانید با خرید اشتراک پلی استیشن اکسترا، از آن بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 استفاده کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که اکانت‌های اکسترا، تنها مخصوص یک مدل کنسول پلی استیشن هستند و به عنوان مثال نمی‌توان از اشتراک مخصوص پلی استیشن 4 بر روی پلی استیشن 5 استفاده کرد. دارندگان هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 باید به صورت جداگانه برای هر کنسول یک اشتراک پلی استیشن اکسترا 5 تهیه کنند. پس از اتمام اعتبار اشتراک، می‌توانید به راحتی نسبت به تمدید آن اقدام کنید. فرایند تمدید اشتراک نیازمند فرایند خاصی نیست و پس از تمدید، می‌توانید به بازی‌های خود دسترسی داشته باشید.

چطور اشتراک پلی استیشن اکسترا را خریداری کنیم؟

در بخش‌های قبل سعی کردیم شما را با کلیه امکانات موجود در اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا آشنا کنیم. همان‌طور که مشاهده‌ کردید، این اشتراک نسبت به اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال قابلیت‌های بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. پلی استیشن پلاس اسنشیال تنها قابلیت استفاده از گزینه مولتی‌پلیر را برای شما فعال خواهد کرد درحالی‌که با خرید پلی استیشن اکسترا شما می‌توانید بیش از 400 بازی منحصربه‌فرد را تجربه نمایید. یکی از رایج‌ترین پرسش‌های موجود در زمینه خرید اشتراک پلی استیشن اکسترا، این پرسش است که بهترین روش خرید این مدل اشتراک چیست؟‌ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بهترین روش خرید اشتراک پلی استیشن اکسترا، استفاده از گیفت کارت پلی استیشن است. گیفت‌کارت‌ها می‌توانند به شما این امکان را بدهند تا بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به تهیه اشتراک مدنظر خود اقدام کنید. علاوه بر روش فوق، شما می‌توانید به صورت مستقیم نیز اشتراک پلی استیشن اکسترا را از طریق وب‌سایت ما شارژ کنید. این انتقال اعتبار به صورت کاملاً رسمی صورت خواهد گرفت و هیچ‌گونه مشکلی برای کنسول و یا اکانت PSN شما به وجود نخواهد آمد. شما می‌توانید بلافاصله پس از خرید، از اشتراک پلی استیشن اکسترا خود نهایت استفاده را ببرید.

قیمت اشتراک پلی استیشن اکسترا

قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا با توجه به بازه زمانی مدنظر شما تعیین خواهد شد؛ مدت زمان اشتراک به نیاز شما بستگی دارد که این مدت می‌تواند به‌صورت یک ماهه، سه ماهه و یکساله باشد. باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که قیمت پلی استیشن پلاس اکسترا، در کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 یکسان خواهد بود.

جمع بندی

همان‌طور که گفته شد، اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا، یکی از بهترین گزینه‌ها بین اشتراک‌های مختلف پلی استیشن پلاس است. این اشتراک کلیه امکانات مناسب اشتراک‌های پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس پریمیوم را بدون هیچ‌گونه محدودیتی در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می‌توانید با خرید پلی استیشن پلاس اکسترا، علاوه بر استفاده از بخش مولتی پلیر بازی‌های مختلف، به انبوهی از بازی‌های جدید دسترسی پیدا کنید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
این اشتراک، یکی از محبوب‌ترین و به صرفه‌ترین اشتراک‌های بخش پلاس کنسول پلی‌استیشن است. با تهیه این اشتراک می‌توانید به بخش مولتی‌پلیر بازی‌های دسترسی داشته و بیش از 400 عنوان جدید را تجربه کنید.
اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا، با توجه به مدت زمان قیمت گذاری می‌شود. این اشتراک باقیمت‌های یک ماهه، سه ماهه و یکساله به فروش می‌رسد.
بله شما می‌توانید پس از خرید اشتراک اکسترا، به بیش از 400 عنوان بازی جذاب دسترسی داشته باشید و هر یک را بر روی کنسول خود نصب کنید. پس از اتمام مهلت اشتراک، بازی‌ها قفل خواهند شد و با تمدید اعتبار اشتراک، دوباره در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا