فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت فروشگاهی

محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید


خرید از فروشگاه‌های بین المللی معتبر مانند والمارت و آمازون می‌تواند تجربه فوق‌العاده‌ای باشد. با این حال، امکان استفاده از حساب‌های بین المللی در آن وجود ندارد، در این شرایط خرید گیفت کارت‌ فروشگاهی، گزینه جایگزین فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود که می‌توانید با کمک از آن‌ها بخشی از کار خود را انجام دهید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
2صفحه موجود است
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت فروشگاهی امتیاز داده‌اند

خرید گیفت کارت فروشگاهی چگونه است؟

احتمالا بارها با خود این فکر را کرده‌اید که چطور می‌توان از یک فروشگاه خارجی استفاده کرد و خدمات آن‌ها را به کار گرفت. چنین سوالی در ذهن بسیاری از مردم ایران رد و بدل می‌شود و در صورت عدم آگاهی، به سرمنزل خاصی نمی‌رسد.
✔️ نوع گیفت کارت انواع گیفت کارت های فروشگاهی
✔️ ریجن ها بیش از ۸ ریجن دنیا
✔️ زمان تحویل بلافاصله بعد از پرداخت
✔️ پشتیبانی ۲۴ ساعت روز
کشور ما در طی سالیان اخیر تحت تحریم‌های شدیدی قرار گرفته که به خاطر آن‌ها، نه می‌توانیم به حساب‌های بانکی بین المللی دسترسی داشته باشیم و نه می‌توانیم از فروشگاه‌ها و پلتفرم‌های خارجی برای پرداخت آنلاین، استفاده کنیم. در چنین شرایطی کارت‌های هدیه فروشگاهی به کار می‌آیند و می‌توانند ما را در این روند حسابی یاری کنند. شما می‌توانید در ادامه نام گیفت کارت‌هایی که می‌توانید برای فروشگاه‌های آنلاین مختلف بخرید را مشاهده کنید:
 • گیفت کارت eBay
 • گیفت کارت G2A
 • گیفت کارت آمازون
 • گیفت کارت والمارت
 • گیفت کارت گیم استاپ

کد گیفت کارت فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

تا بدین نقطه باید متوجه شده باشید که تنها راه استفاده از خدمات سرویس‌های آنلاین وب سایت ها، رفتن به سراغ کارت هدیه فروشگاهی و پیدا کردن گزینه مورد نظر است. این گیفت کارت‌ها که می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت و بالاترین امنیت از فروشگاه وب گیفت تهیه کنید، حاوی کدهای معتبری هستند. شما می‌توانید این کدها را در حساب‌های خود (مرتبط با هر پلتفرم) وارد کرده و آن را تا میزان دلخواه شارژ کنید. هنگامی که حساب شما اعتبار کافی را کسب کرد، قادر به خرید کالاها و محصولات مورد نظر خود خواهید. فقط باید توجه داشته باشید که فروش گیفت کارت فروشگاهی فقط برای محصولات دیجیتالی به کار می‌رود. به عبارتی دیگر از آنجایی که امکان واردات کالای فیزیکی به صورت مستقیم به داخل ایران وجود ندارد، از این موهبت محروم هستید. بنابراین باید فکر خرید کالاهای فیزیکی مانند کنسول بازی، لوازم خانه و... را به دست فراموشی بسپارید. اما در طرفی دیگر، خرید محصولات دیجیتالی مانند فیلم، موسیقی، بازی ویدیویی و موارد مشابه وجود خواهد داشت.

انواع گیفت کارت‌های فروشگاهی

حالا که با گیفت کارت‌های فروشگاهی و کاربرد آن‌ها آشنا شدید، باید با انواع مخصوص آن‌ها نیز آشنا شوید. هر فروشگاه معتبری کارت هدیه مختص به خود را دارد که برای استفاده از خدماتش، باید همان محصول منحصر به فرد و کدش را در اختیار داشته باشید. ما در ادامه سعی می‌کنیم اشاره کوتاهی به هر یک از این فروشگاه‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند داشته باشیم:

۱. گیفت کارت eBay

فروشگاه eBay که از سال 1995 در دسترس قرار گرفته، یک شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی برای خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم به شمار می‌رود. این پلتفرم گسترده و محبوب که در 32 کشور مختلف دنیا به صورت رسمی فعالیت می‌کند، باعث وصل شدن میلیون‌ها خریدار و فروشنده به یکی دیگر شده است. شرکت ای بی همچنین برای خرید از فروشگاه خود، امکان استفاده از گیفت کارت های eBay را نیز فراهم نموده که به راحتی می‌توانید از داخل ایران به خرید از این فروشگاه بپردازید.

۲. گیفت کارت G2A

وبسایت فروشگاهی G2A که اولین بار در سال 2010 در دسترس قرار گرفت، پلتفرمی برای خرید و فروش محصولات دیجیتالی مربتط با ویدیو گیم است. شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت G2A، محصولاتی مانند استیم کی، گیفت کارت بازی، بازی‌های دیجیتالی و خریدهای درون برنامه‌ای را ببینید و بر حساب نیاز به خرید آن‌ها بپردازید. اما چرا یک فرد باید به سراغ کارت هدیه G2A برود و از آن استفاده کند؟ پاسخ ساده است. این فروشگاه به دلیل سیاست‌های خود قیمت به مراتب پایین‌تری از پلتفرم‌های مشابه دارد و برای گیمرها گزینه فوق‌العاده مناسبی به شمار می‌رود.

۳. گیفت کارت آمازون

شرکت آمازون (Amazon) که تقریبا بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین فروشگاه دیجیتالی دنیا محسوب می‌شود، احتمالا باید معرف حضورتان باشد. پلتفرمی بزرگ، عظیم و مطمئن که گردش مالی آن میلیاردها دلار احتساب می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت آمازون و گردش در آن تقریبا هر چیزی را پیدا کنید. حال محصول مورد نظر می‌تواند قاب یک گوشی باشد یا گیفت کارت فروشگاه‌های دیگر مانند پلی استیشن و ایکس باکس. با توجه به همین موضوع اگر تنها کمی در این وبسایت بالا و پایین کنید یا از اپلیکشین تلفن‌های همراه آن بهره بگیرید، هرآنچه که در ذهن دارید را پیدا خواهید کرد. اما هنگامی که گزینه مورد نظرتان رسیدید، با مشکل تحریم‌ها و عدم امکان خرید کالاها روبرو خواهید شد. راستی در حین خرید گیفت کارت آمازون، حتما به ریجن آمازون دقت کنید. در واقع هر یک از این کارت‌های هدیه ریجن یا منطقه خاص خود را دارند و باید به این موضوع توجه کرد. اگر به خرید کارت هدیه یکی از ریجن‌ها بپردازید و بعد پشیمان شوید، امکان تعویض ریجن آن وجود نخواهد داشت. در ادامه می‌توانید انواع ریجن بندی‌های گیفت کارت آمازون را مشاهده کنید:
 • گیفت کارت آمازون آمریکا
 • گیفت کارت آمازون انگلستان
 • گیفت کارت آمازون آلمان
 • گیفت کارت آمازون ترکیه
 • گیفت کارت آمازون هند
 • گیفت کارت آمازون امارات
 • گیفت کارت آمازون کانادا

۴. گیفت کارت والمارت

فروشگاه والمارت (Walmart) که یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های بین المللی زنجیره‌ای آمریکا محسوب می‌شود، محل فوق‌العاده‌ای برای خرید و لذت بردن از روند آن است. موضوعی که باعث می‌شود فروشگاه‌های والمارت تا این حد محبوب شوند، تنوع محصولات و تخفیف‌ها و پیشنهادها موجود در آن است. در واقع از آنجایی که قیمت کم‌تر امکان فروش محصولات انبوه را به وجود می‌آورد، فروشگاه زنجیره‌ای مورد بحث به طور مستمر از این روش بهره می‌برد. والمارت در 24 کشور مختلف در جهان فعالیت می‌کند که در صورت خرید گیفت کارت والمارت، می‌توانید واردشان شده و به خرید کالاهای مد نظر خود بپردازید.

۵. گیفت کارت گیم استاپ

گیم استاپ (GameStop) یکی دیگر از فروشگاه‌هایی است که تمام تمرکز خود را روی بازی‌های ویدیویی و محصولات مرتبط به آن می‌گذارد؛ حال این محصولات مرتبط می‌تواند به بحث سخت افزار مربوط باشد یا بازی‌های آنلاین و محصولات دیجیتالی، از جمله این محصولات دیجیتالی که گیمرها را به خرید گیفت کارت گیم استاپ تشویق می‌کند، بازی‌های آنلاین و پرداخت‌های درون برنامه‌ای است. در واقع شما می‌توانید با شارژ حساب خود و گشتن در این وبسایت، به کالاهای مورد علاقه خود رسیده و آن‌ها را به سبد خرید خود اضافه کنید.

مزایای استفاده از گیفت کارت فروشگاهی

حالا که با انواع گیفت کارت فروشگاهی و نحوه استفاده از آن‌ها آشنا شدیم، وقت آن است که به مزایای آن اشاره کنیم. اولین مزیتی که به ذهن می‌رسد، امکان استفاده سریع از آن‌ها است. در واقع هنگامی که یک گیفت کارت فروشگاهی را می‌خرید، کد موجود در آن بلافاصله برای شما ارسال می‌شود تا بتوانید به وبسایت مورد نظر رفته و حساب‌تان را شارژ کنید. از آنجایی هم که این کارت‌های هدیه تاریخ انقضا ندارند و با عدم استفاده طولانی مدت منقضی نمی‌شوند، می‌توانید آن‌ها را نگه دارید در آینده به سراغ‌شان بروید. مورد دیگری که می‌توان در موردش صحبت کرد، تنوع فوق‌العاده بالای محصولات است. هنگامی که به سراغ فروشگاه‌ها و پلتفرم‌های ذکر شده در این مطلب سر بزنید، تقریبا هر چیزی که بتوانید تصور کنید را پیدا خواهید کرد. حالا نکته این جا است که در صورت استفاده از تخفیف‌ها، خرید نهایی به صرفه‌تر می‌شود تا علاوه بر امنیت بالا، از قیمت کم‌تر هم برخوردار شوید.

از کجا باید کارت هدیه فروشگاهی بگیریم؟

هنگامی که یک فرد تصمیم خود را گرفت و خواست حساب خود در یکی از این فروشگاه‌ها را شارژ کند، تکلیف چیست؟ در این نقطه به هدف اصلی مطلب مذبور می‌رسیم. به محض اینکه تصمیم خود را برای خرید قطعی کردید، باید به خرید گیفت کارت فروشگاهی بپردازید تا با حداقل مصائب، مراحل خرید را پشت سر بگذارید. با اینکه وبسایت‌ها و فروشگاه‌های متعددی در کشورمان به فروش این کارت‌های هدیه می‌پردازند، باید حسابی حواس جمع باشید. خرید گیفت کارت از مراجع مطمئن نکته حائز اهمیتی است. بنا بر این موضوع اگر قصد چنین کاری دارید، حتما به سراغ مرجع مطمئنی بروید. یکی از این مراجع که می‌تواند کمک کننده باشد، وبسایت وب گیفت است. همه کاربران می‌توانند با رفتن به سراغ فروشگاه وب گیفت، گیفت کارت‌های مدنظرشان را با کم‌ترین قیمت ممکن به دست آورند. اما علاوه بر بحث قیمت، موضوع اطمینان نیز در میان است که وب گیفت می‌تواند خرید مطمئنی را برای شما حاصل کند؛ چرا که می‌توانید با نهایت اطمینان به خرید از آن بپردازید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
شما با خرید گیفت کارت آمازون، والمارت، G2A، ای بی و گیم استاپ می‌توانید بدون نیاز به حساب‌های بین المللی به خرید از این فروشگاه‌های معتبر بپردازید
کارت هدیه آمازون در قالب حساب منطقه‌هایی نظیر آمریکا، انگلستان، امارت، کانادا، آلمان و ترکیه در دسترس قرار دارد
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا