وب گیفت
عزیز خوش آمدید ...
سایت وب گیفت در حال به روزرسانی بوده و امکان ثبت نام و خرید در حال حاضر وجود ندارد، وب گیفت طی روزهای آینده رونمایی خواهد شد. منتظر حضور گرم شما هستیم.
تخفیف‌های زمان‌دار
پلی استیشن پلاس اسنشیال

خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال

مدتی پیش شرکت سونی از طرح جدید خود برای سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد؛ با برنامه‌‌ریزی جدید سونی، این اشتراک به سه مدل مختلف تقسیم خواهد شد و هر مدل ویژگی‌های مختص به خود را خواهد داشت. پلی استیشن پلاس اسنشیال به عنوان پایه این اشتراک‌ها مشخص شد که در واقع همان ویژگی‌های پلاس قدیمی را دارد. برای خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن، با وب گیفت همراه باشید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5.00
تاکنون 1 مشتری به خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال امتیاز داده‌اند

مدتی پیش شرکت سونی از طرح جدید خود برای سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد؛ با برنامه‌‌ریزی جدید سونی، این اشتراک به سه مدل مختلف تقسیم خواهد شد و هر مدل ویژگی‌های مختص به خود را خواهد داشت. پلی استیشن پلاس اسنشیال به عنوان پایه این اشتراک‌ها مشخص شد که در واقع همان ویژگی‌های پلاس قدیمی را دارد. برای خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن، با وب گیفت همراه باشید. کاربران پلی استیشن می‌‌توانند با توجه به نیاز و همچنین بازه زمانی مورد نیاز خود، نسبت به تهیه هر یک از اشتراک‌ها اقدام کنند. ارزان‌ترین و به‌صرفه‌ترین مدل اشتراک سرویس جدید پلاس پلی استیشن، اشتراک Playstation Plus Essential است. این سرویس کم‌ترین قیمت را بین مدل‌های دیگر این سرویس مانند اشتراک پلی استیشن پلاس پرمیوم و پلی استیشن پلاس اکسترا دارد. همین قیمت پایین موجب شده تا بسیاری از کاربران نسبت به خرید این سرویس علاقه‌مند شوند. این اشتراک اگرچه امکانات کمتری را در مقایسه با دو اشتراک دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد، اما نمی‌توان از قیمت مناسب آن چشم پوشی کرد. پلی استیشن اسنشیال با قابلیت فعال کردن بخش مولتی‌‌پلیر بازی‌ها، می‌تواند بهترین گزینه برای گیمرهایی باشد که بودجه نسبتاً کمی دارند.

آشنایی کامل با سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال

همانطور که در بخش قبل گفتیم، سونی سرویس پلی استیشن پلاس خود را به سه مدل مختلف تقسیم کرده است. این تقسیم‌بندی باعث خواهد شد تا هر گیمر با توجه به نیاز خود، سرویس مدنظر را انتخاب کرده و در وقت و هزینه وی صرفه‌جویی شود. پلی استیشن پلاس اسنشیال، ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین مدل از سرویس‌های جدید اشتراک پلاس است. اگر با بحث بازی‌های مولتی پلیر آشنایی داشته باشید، ‌قطعاً از این موضوع مطلع هستید که بدون خرید اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس، امکان تجربه بازی‌ها به شکل آنلاین وجود نخواهد داشت. تمامی کاربران کنسول پلی استیشن، برای بازی به شکل مولتی‌پلیر، باید یکی از اشتراک‌های موجود را انتخاب کنند. سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال را می‌توان جایگزین اصلی پلی استیشن ناو دانست. این سرویس نیز همانند سرویس پلی استیشن ناو، به شما این امکان را می‌دهد تا بخش آنلاین بازی‌ها را فعال کرده و به رقابت با بازیکنانی از سراسر جهان بپردازید. این شباهت بین پلی استیشن اسنشیال و سرویس قبلی پلی استیشن پلاس موجب شده تا بسیاری از گیمرها، همان نام قبلی یعنی پلی استیشن پلاس را بر روی این سرویس بگذارند. دلیل این امر را می‌توان عدم وجود هیچ تفاوت خاصی بین سرویس پلی استیشن پلاس قدیمی با سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال دانست.

مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس اشتراکی پلی استیشن اسنشیال؟

مهم‌ترین ویژگی‌ پلی استیشن پلاس اسنشیال، فعال‌سازی بخش مولتی‌پلیر بازی‌های کنسول پلی استیشن خواهد بود. همانطور که می‌دانید امروزه بخش مولتی پلیر به عضوی جدانشدنی از بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید در مقابل گیمرهایی از نقاط مختلف جهان قرار گرفته و مهارت‌های خود را آزمایش کنید. بخش مولتی‌پلیر از سال 2011 به بعد تقریباً در تمامی بازی‌های موجود در بازار قرار گرفته است. محبوبیت و جذابیت موجب شد تا بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی نسبت به تولید گیم‌های کاملاً آنلاین روی بیاورند. برای مثال، بازی‌هایی همچون فورتنایت و یا Call of Duty Warzone، به طور کامل برای پلتفرم مولتی‌پلیر ساخته‌شده‌اند و امکان استفاده از آن‌ها به‌صورت سینگل پلیر وجود ندارد.

تفاوت پلی استیشن اسنشیال با پلی استیشن پلاس اکسترا

پلی استیشن پلاس اکسترا بین پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس پرمیوم قرار دارد. پلاس اکسترا به شما تمام قابلیت‌های موجود در پلی استیشن اسنشیال را خواهد داد، اما شامل تمامی قابلیت‌های پلی استیشن پلاس پرمیوم نخواهد بود. با استفاده از پلی استیشن پلاس اکسترا می‌توانید به کاتالوگی شامل 400 بازی منحصربه‌فرد دسترسی داشته باشید. شرکت سونی به‌صورت ماهانه چندین بازی را در اختیار شما قرار خواهد داد. پس از نصب بازی‌ها تا زمانی که اشتراک شما معتبر باشد می‌توانید از بازی‌ها استفاده کنید، در غیر این صورت‌ دسترسی به بازی‌ها لاک یا قفل خواهد شد. به طبع پس از تمدید اشتراک پلی استیشن پلاس دوباره به بازی‌ها دسترسی خواهید داشت. شاید مهم‌ترین تفاوت بین پلی استیشن اسنشیال و پلی استیشن پلاس اکسترا همین توانایی در دسترسی به کاتالوگ بازی‌ها باشد. علاوه بر این، کاربران اشتراک اکسترا می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای در برخی از بازه‌های زمانی استفاده کنند. نکته مشترک بین پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن اسنشیال، توانایی آنلاک کردن یا باز کردن قابلیت مولتی ‌پلیر بازی‌ها است. تفاوتی ندارد که کدام سرویس از بین این دو اشتراک را تهیه خواهید کرد. به‌وسیله هر یک از این اشتراک‌ها می‌توانید بخش آنلاین بازی‌ها را فعال نمایید.

تفاوت پلی استیشن اسنشیال با پلی استیشن پلاس پرمیوم

سونی از پلی استیشن پلاس پرمیوم به عنوان تاج سرویس‌های اشتراکی خود یاد می‌کند. با شناخت ویژگی‌های این سرویس و تفاوت آن با سرویس‌های اشتراکی پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس اکسترا، دلیل این نام‌گذاری را می‌توان فهمید. اولین تفاوت پلی استیشن پلاس پرمیوم نسبت به پلی استیشن اسنشیال، قیمت بیشتر آن است. هزینه مدنظر برای تهیه پلی استیشن پلاس پرمیوم حتی از هزینه مربوط به تهیه پلی استیشن پلاس اکسترا نیز بیشتر خواهد بود. البته به همراه این هزینه، ویژگی‌های جذابی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با خرید پلی استیشن پلاس پرمیوم می‌توان از 100 گیگ فضای حافظه ابری استفاده کنید. این حافظه می‌تواند به شما برای ذخیره سیو بازی‌ها و دیتای مربوط به آن‌ها کمک کند. با توجه به اینکه حافظه موجود در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 چندان جوابگوی حجم بازی‌های نصب شده نیست، این 100 گیگ واقعاً می‌تواند مفید باشد. یکی دیگر از تفاوت‌های پلی استیشن پلاس اسنشیال و پلی استیشن پلاس پرمیوم، دسترسی کاربران پلی استیشن پلاس پرمیوم به تخفیف‌های باورنکردنی است. کاربران این اشتراک در فصول مختلف سال، می‌توانند بازی‌های محبوبی چون فیفا و یا کال آو دیوتی و ... را با قیمت‌ بسیار مناسبی تهیه کنند؛ درحالی‌که این امکان برای کاربران سرویس پلی استیشن اسنشیال وجود ندارد. پلی استیشن پلاس پرمیوم به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق قابلیت استریم و با کمک اینترنت‌، کلیه بازی‌های مدنظر خود را بر روی دستگاه‌هایی همچون تلفن همراه و یا حتی کامپیوتر اجرا کنند. این قابلیت بیشتر برای افرادی مناسب است که در طول روز دسترسی مستقیمی به کنسول خود ندارند.

قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال

قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال، به بازه زمانی انتخابی شما بستگی خواهد داشت. سونی اشتراک پلی استیشن اسنشیال را به سه صورت یک ماهه، سه ماهه و دوازده ماهه (یک ساله) در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید سرویس اشتراک پلی استیشن اسنشیال را به صورت اکتیو و یا نات اکتیو برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 خریداری نمایید. با توجه به اینکه سرویس پلی استیشن اسنشیال هیچ تفاوت خاصی با پلی استیشن پلاس قبلی ندارد، قیمت این سرویس نیز تقریباً هیچ تغییر نکرده است. سرویس پلی استیشن اسنشیال با قیمت 9.99 دلار به صورت ماهانه و 59.99 دلار به صورت سالانه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همانطور که گفته شد، ‌ قیمت این سرویس نسبت به سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا پلی استیشن پلاس پرمیوم واقعاً مناسب است. کاربرانی که بودجه کمی دارند و یا نمی‌خواهند در زمینه بازی‌های موجود بر روی کنسول زیاد هزینه‌ کنند، ‌می‌توانند با تهیه این اشتراک، از مزایای بازی به شکل آنلاین بهره‌مند شوند.

مدت زمان استفاده از اشتراک اسنشیال

یکی از مواردی که پس از خرید اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال باید به آن توجه نمایید، ‌مدت زمان اشتراک این سرویس است. در قسمت قبلی گفتیم که این اشتراک به سه شکل یک ماه، سه ماهه و یک ساله عرضه می‌شود. پس از اتمام اشتراک پلی استیشن اسنشیال، قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین برای شما غیرفعال خواهد شد. پس از تمدید اشتراک از طریق خرید گیفت کارت بازی بر روی اکانت شما، این قابلیت دوباره فعال می‌گردد. بهتر است پیش از خرید اشتراک پلی استیشن اسنشیال و یا هر سرویس دیگری، نیاز خود را سنجیده و بر اساس آن نسبت به خرید سرویس مناسب خود اقدام کنید.

استفاده از اشتراک اسنشیال روی چه پلتفرم‌هایی امکان‌پذیر است؟

سونی قابلیت استفاده از تمامی سرویس‌های جدید پلاس را بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی اسیشتن 5 فعال کرده است. تفاوتی ندارد که شما چه کنسولی دارید، تنها کافی است اشتراک مدنظر خود را خریداری کرده و از قابلیت‌های جذاب آن استفاده کنید. سؤالی که برای برخی کاربران پیش می‌آید این است که آیا این سرویس‌ها برای پلی استیشن 4 پرو و پلی استیشن 4 اسلیم هم قابل‌دسترسی هستند؟ ‌ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بله کلیه سرویس‌های مدنظر از جمله سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال برای کنسول‌های پلی استیشن 4 پرو و پلی استیشن 4 اسلیم نیز فعال خواهند شد. علاوه بر این، هر دو مدل پلی استیشن 5، یعنی مدل پلی استیشن 5 دیسک خور و پلی استیشن 5 دیجیتال نیز قابلیت فعال‌سازی این سرویس‌ها را در خود دارند. با تهیه سرویس پلی استیشن اسنشیال می‌توانید با صرف یک هزینه واقعاً مناسب، کنسول خود را به بخش فوق‌العاده جذاب مولتی‌پلیر متصل کنید.

فعال کردن پلی استیشن پلاس اسنشیال

فعال کردن اشتراک پلی استیشن اسنشیال به صورت مستقیم صورت خواهد گرفت. پس از خرید، سرویس بر روی اکانت PSN شما فعال شده و بلافاصله قابلیت بازی به شکل آنلاین و مولتی‌پلیر درون بازی‌ها فعال خواهد شد.

محدودیت‌های پلی استیشن اسنشیال

مهم‌ترین محدودیت پلی استیشن پلاس اسنشیال در مقابل دو سرویس اشتراکی دیگر، نبود امکاناتی همچون 100 گیگ فضای اختصاصی، وجود تخفیف‌های ویژه و همچنین عدم امکان دسترسی به کاتالوگ بزرگ بازی‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 است. دارندگان سرویس پلی استیشن اسنشیال تنها می‌توانند قابلیت مولتی پلیر بازی‌ها را فعال کنند و به امکانات فوق‌العاده جذاب دو سرویس دیگر دسترسی نخواهند داشت. بزرگ‌ترین نقطه قوت و برگ برنده پلی استیشن اسنشیال، قیمت بسیار مناسب آن است. این قیمت به نحوی تعیین‌شده که بسیاری از گیمرها، حتی با بودجه کم نیز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. اگرچه در نگاه اول ممکن است سرویس پلی استیشن اسنشیال کمی ضعیف به نظر برسد، اما با بررسی‌های کلی می‌توان دقت شرکت سونی در به‌کارگیری این سرویس را مشاهده کرد. این سرویس برای افرادی تهیه شده که فقط قصد دارند بخش مولتی پلیر بازی‌ها را فعال کنند و نمی‌خواهند به‌صورت ماهانه چندین بازی رایگان را درون کنسول خود نصب نمایند. قیمت پایین این اشتراک موجب شده تا بسیاری از گیمرها در زمینه خرید این سرویس اشتراکی هیچ شکی نداشته باشند، زیرا حتی در صورت عدم رضایت، هزینه‌ زیادی را از دست نخواهند داد. پلی استیشن اسنشیال دروازه ورودی به بخش مولتی‌پلیر بازی‌ها است و در دنیای امروز بازی‌های ویدئویی، شرکت در بخش مولتی‌پلیر یک ضرورت خواهد بود. مولتی پلیر تجربه‌ی جدیدی از رقابت با گیمرهایی از سراسر جهان را به شما خواهد داد.

جمع بندی

پلی استیشن پلاس اسنشیال، به‌صرفه‌ترین و ارزان‌ترین سرویس اشتراکی سرویس پلاس شرکت سونی است. با استفاده از این اشتراک می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیت خاصی، قابلیت مولتی‌پلیر بازی محبوب خود را فعال کرده و با گیمرهایی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. شما می‌توانید با خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال به صورت ماهیانه، سه ماهه و یک‌ساله، آن را در کنسول پلی استیشن خود فعال‌سازی کرده و از انجام بازی‌های آنلاین لذت ببرید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

پلی استیشن پلاس اسنشیال، اصلی‌ترین و ارزان‌ترین سرویس از بین سرویس‌های جدید کنسول پلی استیشن است. با تهیه این اشتراک می‌توان به حالت مولتی‌پلیر بازی‌هایی مثل فیفا، NBA2K و … دسترسی پیدا کرد.

اصلی‌ترین تفاوت این دو سرویس را می‌توان در استفاده از قابلیت استریم بازی‌ها دانست. استریم بازی‌ها با استفاده از PC و یا تلفن همراه تنها در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که سرویس پلاس پرمیوم را تهیه‌کرده باشید.

خیر، برای تهیه این سرویس، باید یک هزینه جزئی پرداخت شود. با توجه به این‌که پلی استیشن اسنشیال یک ضرورت برای استفاده از قابلیت مولتی پلیر بازی‌ها به شمار می‌آید، باید نسبت به تهیه آن اقدام کرد.