فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن (JP)


برای تجربه بخش چندنفره و آنلاین بازی‌های Nintendo Switch، به اشتراک نینتندو آنلاین نیاز خواهید داشت. که با راحتی می‌توانید با خرید اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن (ین)، از این سرویس فوق العاده استفاده کنید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
0
تاکنون 0 مشتری به اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن (JP) امتیاز داده‌اند

بخش بزرگی از ویژگی‌های سرگرم کننده نینتندو سوییچ، به بخش آنلاین بازی‌های مختلفی نظیر Splatoon 3 و Animal Crossing: New Horizons مربوط می‌شود. شما می‌توانید با کمک گرفتن از بخش آنلاین بازی‌ها با دوستان خود به تجربه آثار مختلف بپردازید و در کنار یکدیگر از لذت خالص ویدیو گیم لذت ببرید. اما هنگامی که بخواهید وارد بخش‌های آنلاین و چندنفره بشوید، به اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین (Nintendo Switch Online) نیاز خواهید داشت. البته که اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین صرفا به امکان تجربه آنلاین آثار مختلف مربوط نمی‌شود و کلی قابلیت‌های به درد بخورد دیگر دارد. اما متاسفانه، به دلیل تحریم‌هایی که برای کشور ما در نظر گرفته شده، نمی‌توانیم به خرید مستقیم از فروشگاه‌های بین المللی مانند Nintendo eShop و اشتراک مورد بحث را تهیه کنیم. اما در چنین شرایطی یک راه جایگزین فوق‌العاده با نام گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین وجود دارد که تحریم‌ها را دور می‌زند و شما را به اشتراک مورد بحث می‌رساند.

اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین چیست؟

همان‌طور که گفته شد شما برای تجربه بخش چندنفره و آنلاین بازی‌های Nintendo Switch، به اشتراک Nintendo Switch نیاز خواهید داشت. شرکت نینتندو برای اولین بار در سال 2018 اقدام به عرضه این اشتراک کرد تا کاربران کنسول نینتندو سوییچ به طرف آن بروند. این سرویس کارکرد مشابهی با اشتراک‌هایی نظیر پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) و ایکس باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) دارد و به شما اجازه تجربه بازی‌ها را می‌دهد. اما درست مانند نسخه‌های مشابه خود در پلتفرم‌های دیگر، اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین قابلیت‌های دیگری هم دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. علاوه بر این، باید بدانید که Nintendo Switch Online در قالب ریجن‌های مختلفی عرضه می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توانیم به آمریکا، انگلستان، ژاپن و اروپا اشاره داشته باشیم.

انواع گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن

اگر در مورد قیمت گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن کنجکاو هستید، باید بدانید که این شرکت ژاپنی اشتراک خود را در قالب سه حالت ماهانه، سه ماهه و سالانه در دسترس عموم قرار می‌دهد. از آنجایی که در مورد کارت هدیه مربوط به ریجن ژاپن صحبت می‌کنیم، باید بدانید که قیمت این سه حالت به ترتیب 306 ین، 815 ین، 3,954 ین است. راستی توجه داشته باشید که در صورت خرید اشتراک سه ماهه و سالانه، در کل هزینه کم‌تری می‌پردازید.
  • اشتراک یک ماهه: 306 ین
  • اشتراک سه ماهه: 815 ین
  • اشتراک سالانه: 3,954 ین

از کجا باید گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ین تهیه کنیم؟

فروشگاه‌های مختلفی در سطح ایران به صورت اینترنتی و حضوری به فروش این کارت‌های هدیه می‌پردازند. با این حال، فروشگاه وب گیفت به عنوان مرجع گیفت کارت‌های مختلف، یکی از امن‌ترین، مطمئن‌ترین و ارزآن‌ترین گزینه‌های موجود است. هنگامی که گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن خود را تهیه کردید، بلافاصله یک کد برای شما ارسال می‌شود. در ادامه اگر این کد را در حساب نینتندو خود اعمال کنید، اکانت‌تان شارژ می‌شود و به جمع مشترکین این سرویس اضافه خواهید شد. فقط توجه داشته باشید که این کد‌ها یک بار مصرف هستند و به محض اینکه برای شما ارسال می‌شوند، قابلیت پس گرفتن یا تعوض آن‌ها وجود ندارد. پس در این باره دقت و تمرکز خود را به کار بگیرید.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
فروشگاه وب گیفت، گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ژاپن را در امن‌ترین و ارزان‌ترین شکل موجود به دست شما می‌رساند
این گیفت کارت‌ها در قالب ماهانه، سه ماهه و سالانه با قیمت 306 ین، 815 ین و 3,945 ین در دسترس قرار دارند
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا