فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

ساخت و خرید آنلاین اکانت اپل آیدی معتبر آمریکا (Apple ID)


اگر با محصولات شرکت اپل آشنایی داشته باشید قطعا نام اپل آیدی (Apple ID) را زیاد شنیده‌اید. چیزی که برای خرید یکی از محصولات این شرکت حتماً به آن نیاز خواهید داشت. شما با استفاده از اپل آیدی، به خدمات و محصولات این شرکت نظیر اپ استور، آیتونز، اپل موزیک و سایر محصولات مجازی اپل دسترسی پیدا می کنید؛ داشتن این اکانت، امری ضرروی برای استفاده از محصولات شرکت اپل است اما ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی همواره با مشکلاتی روبرو بوده است. با وب گیفت همراه باشید تا در مورد ساخت و خرید آنلاین اپل آیدی اطلاعات بیشتری کسب کرده و با قابلیت‌های آن آشنا شوید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 3 مشتری به ساخت و خرید آنلاین اکانت اپل آیدی معتبر آمریکا (Apple ID) امتیاز داده‌اند

اگر با محصولات شرکت اپل آشنایی داشته باشید قطعا نام اپل آیدی (Apple ID) را زیاد شنیده‌اید. چیزی که برای خرید یکی از محصولات این شرکت حتماً به آن نیاز خواهید داشت. شما با استفاده از اپل آیدی، به خدمات و محصولات این شرکت نظیر اپ استور، آیتونز، اپل موزیک و سایر محصولات مجازی اپل دسترسی پیدا می کنید؛ داشتن این اکانت، امری ضرروی برای استفاده از محصولات شرکت اپل است اما ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی همواره با مشکلاتی روبرو بوده است. با وب گیفت همراه باشید تا در مورد ساخت و خرید آنلاین اپل آیدی اطلاعات بیشتری کسب کرده و با قابلیت‌های آن آشنا شوید.

اپل آیدی چیست؟

فرض کنید قصد مسافرت به یکی از کشورهای خارجی را دارید، در این صورت اولین چیزی که به آن نیاز خواهید داشت یک گذرنامه‌ی معتبر خواهد بود. اپل آیدی (Apple ID) نیز درست مانند یک گذرنامه، ورود به سرورهای اپل و استفاده‌ی شما از دستگاه‌های این شرکت را تضمین می‌کند. به تعریف اپل: اپل آیدی شما حسابی است که برای دسترسی به سرویس‌های اپل مانند فیس تایم (FaceTime)، آی مسیج (iMessage)، آی کلود (iCloud)، اپ استور (App Store)، سرویس اپل موزیک و بسیاری از امکانات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حساب شامل یک آدرس ایمیل و رمز عبوری است که از آن‌ها برای ورود به سیستم استفاده کرده و به اطلاعات تماس، پرداخت و ویژگی‌های امنیتی خود دست خواهید یافت.

چرا باید از اپل آیدی استفاده کنیم؟

همان‌طور که گفتیم کلید دسترسی به سرویس‌های اپل داشتن یک اپل آیدی معتبر است. با ساخت یا خرید اپل آیدی از یک فروشگاه معتبر می‌توانید به هزاران نرم‌افزار و بازی موجود در فروشگاه اپ استور دسترسی داشته و هر آن چیزی که نیاز دارید را به‌راحتی دانلود کنید. همچنین دسترسی به فضای ابری شرکت اپل که همه آن را با نام آی کلود (iCloud) می‌شناسیم برای شما آزاد خواهد شد و می‌توانید به‌صورت رایگان تا حجم مشخصی از داده‌های خود را در آن آپلود و ذخیره کنید. با داشتن یک اپل آیدی از طریق خرید گیفت کارت اپلیکیشن، اطلاعاتتان برای همیشه در سرورهای اپل و در تمامی دستگاه‌هایتان ذخیره خواهد شد، بدین معنی که به‌راحتی می‌توانید کاری را روی یک دستگاه شروع و در دستگاه دیگر تمام کنید. در ادامه با بررسی دقیق‌تر مزایا و کاربردهای اپل آیدی با شما خواهیم بود.

مزایا و کاربرد استفاده از اپل آیدی

مزایای حساب‌های مجازی شرکت اپل یا همان اپل آیدی بسیار زیاد بوده و به دلیل جامعه آماری بالای استفاده‌کنندگان محصولات اپل، روزبه‌روز بر این‌ مزایا افزوده می‌شود. با وب گیفت همراه باشید تا تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها را با هم بشناسیم.

۱. امنیت بالا

اولین ویژگی به‌شدت مهم و کاربردی اپل آیدی و به‌صورت کلی محصولات شرکت اپل، امنیت بسیار بالای آن‌هاست. بدین معنی که هیچ‌کس غیر از شما توانایی ورود به‌حساب و دستگاه شما را نخواهد داشت. اگر روزی گوشی شما مورد سرقت قرار گفت غیر از ضرر مالی نگرانی دیگری در مورد اطلاعاتتان نخواهید داشت. همچنین با استفاده سرویس‌های مکان‌یاب وابسته به اپل آیدی در صورت روشن بودن اینترنت دستگاهتان می‌توانید موقعیت مکانی آن را بر روی نقشه مشاهده کنید.

۲. همگام‌سازی و یکپارچه بودن دستگاه‌های اپل شما

با استفاده از قابلیت همگام‌سازی اطلاعات و تنظیمات دستگاه‌های شما، در صورت داشتن چندین گوشی، تبلت یا هر دستگاه دیگری از شرکت اپل که دارای حساب اپل آیدی شما باشد، تمامی اطلاعات، عکس‌ها، تماس‌ها و پیام‌های شما به‌راحتی Sync (یکپارچه‌سازی) شده و در همه‌جا به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

۳. استفاده از امکانات و ابزارهای شرکت اپل

با ساخت یا خرید اپل آیدی معتبر، توانایی استفاده از تمامی نرم‌افزارها مانند آیتونز، اپ استور، اپل موزیک و دیگر سرویس‌ها را خواهید داشت. همچنین می‌توانید از اپل آیدی خود به‌عنوان یک پروفایل در بازی‌های موبایلی و ذخیره داده‌های آن‌ها نیز استفاده کنید.

۴. دسترسی به سرویس‌های نرم‌افزاری شرکت اپل

با خرید یا ساخت اپل آیدی به‌راحتی می‌توانید از امکانات گوشی یا هر دستگاه دیگر خود نهایت استفاده را ببرید. استفاده از پیام‌رسان آی مسیج، سرویس تماس تصویری فیس تایم، فروشگاه برنامه و بازی اپ استور، سرویس ذخیره‌سازی مجازی آی کلود، نرم‌افزار تبادل و مدیریت اطلاعات آیتونز و... از مهم‌ترین بخش‌هایی هستند که استفاده از آن‌ها نیاز به‌حساب اپل آیدی معتبر دارند.

۵. استفاده از سرویس اپل موزیک (Apple Music)

یکی از مشهورترین سرویس‌های اشتراک موسیقی در دنیا، پلتفرم اپل موزیک بوده که به‌صورت پیش‌فرض در دستگاه‌های اپل وجود دارد اما استفاده از آن نیازمند وجود یک اپل آیدی در دستگاه شماست. پس از ساخت اپل آیدی، شما می‌توانید با خرید اپل موزیک، به‌راحتی از هزاران موسیقی در سراسر دنیا لذت ببرید.

۶. سرویس هندآف (Handoff)

با استفاده از این سرویس به‌راحتی می‌توانید اطلاعاتتان را در بین دستگاه‌های خود تبادل کرده و کاری را که قبلاً در یک دستگاه شروع کرده‌اید در دستگاه دیگر تمام کنید، آن‌هم بدون هیچ نگرانی در مورد از دست رفتن اطلاعاتتان!

کارت اپل آیدی یا اپل آیدی کارتی چیست؟

اپل آیدی کارتی که توسط اکثر فروشندگان موبایل در کشورهایی مانند ایران به فروش می‌رسد، یک کارت یا کاغذ شامل نام کاربری، رمز عبور و سؤالات امنیتی مربوط به یک حساب اپل آیدی بوده و خطرات زیادی را برای مصرف‌کنندگان آن به دنبال خواهد داشت. اولین و مهم‌ترین خطر، از دسترس خارج شدن ایمیل پشتیبانی‌کننده این اپل آیدی‌ها خواهد بود؛ زیرا اکثر فروشندگان اپل آیدی کارتی از ربات‌های ساخت اپل آیدی استفاده می‌کنند که در این صورت یک ایمیل موقت برای تائید حساب هر یک از اپل آیدی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و پس از مدتی که این ایمیل‌ها از کار افتادند دیگر هیچ راهی برای بازیابی اکانت خود نخواهید داشت و افراد زیادی از این طریق دیگر نتوانستند گوشی یا دستگاه خود را بفروشند زیرا اپل به دلیل مسائل امنیتی دستگاه موردنظر را قفل می‌کند. نکته‌ی بعدی در مورد خرید این کارت‌ها، عوض کردن سریع رمز عبور بوده زیرا اگر همچنان از رمز عبور قبلی استفاده می‌کنید، فروشنده‌ای که این کارت را از او خریدید می‌تواند هر زمان که بخواهد رمز حساب شما را تغییر داده و اطلاعات شما را به سرقت ببرد. آخرین نکته هم مربوط به سؤالات امنیتی حساب اپل آیدی بوده که حتماً هنگام خرید این کارت‌ها باید سه سؤال امنیتی را نیز با آن‌ها دریافت کنید. در پایان باید گفت خرید کارت اپل آیدی یا اپل آیدی کارتی تنها در صورتی پیشنهاد می‌شود که از یک فروشنده و منبع معتبر با سابقه‌ی خوب خریداری شود در غیر این صورت باید ریسک این کار یعنی از دست رفتن اطلاعاتتان را کاملاً بپذیرید.

آیا برگرداندن اپل آیدی امکان‌پذیر است؟

در صورت فراموشی رمز عبور حساب اپل آیدی خود به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت اپل و انتخاب گزینه‌ی فراموشی در بخش وارد شدن به‌حساب، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، رمز خود را عوض کرده و اپل آیدی خود را بازگردانید؛ اما باید توجه داشته باشید که حتماً به سه پرسش امنیتی، یک سری اطلاعات پایه و ایمیلی که موقع ثبت‌نام یا خرید در حسابتان وارد شده دسترسی داشته باشید. شرکت اپل به‌شدت روی امنیت و حریم خصوصی کاربرانش حساس است ازاین‌رو بدون داشتن این اطلاعات و همچنین نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران، بازگرداندن حسابتان با مشکلات بسیاری رو‌به‌رو خواهد شد؛ بنابراین هنگام ساخت و یا خرید اپل آیدی به صورت آنلاین حتماً به ایمیل، اطلاعات‌پایه‌ی حساب و سه پرسش امنیتی توجه ویژه‌ای داشته باشید.

خطرات شماره مجازی رایگان برای ساخت اپل آیدی

یکی از پیش‌نیازهای لازم برای ساخت اپل آیدی، داشتن یک شماره تلفن فعال برای دریافت کدهای فعال‌سازی بوده اما متأسفانه این قابلیت برای شماره تلفن‌های موجود در ایران به دلیل تحریم‌ها امکان‌پذیر نیست. ازاین‌رو بسیاری از افراد برای دور زدن این‌گونه تحریم‌ها سراغ شماره تلفن‌های مجازی می‌روند که به‌صورت رایگان از طریق نرم‌افزارها و سایت‌هایی که برای این منظور تعبیه شده‌اند، قابل تهیه هستند؛ اما بسیاری از این شماره‌ تلفن‌ها، پس از گذشت مدتی از دسترس خارج شده و قابلیت دریافت کد فعال‌سازی از اپل را هم نخواهند داشت. گاهی همین امر موجب مسدود شدن حساب اپل آیدی شما می‌شود و برای بازیابی دوباره‌ی آن راه سختی را در پیش خواهید داشت؛ بنابراین اگر قصد استفاده از شماره‌ی مجازی را دارید، حتماً حواستان به معتبر بودن شماره‌‌تان باشد.

بلاک شدن اپل آیدی؛ خطر قفل شدن گوشی

حساب اپل آیدی شما ممکن است به دلایلی قفل شود و حتی استفاده شما از دستگاهتان را نیز مختل کند. معمولاً بعد از آپدیت دستگاه اپل خود به نسخه جدیدتر، تعویض آی پی دستگاه به تعداد زیاد در یک روز و یا موارد دیگر، به دلیل مسائل امنیتی، اپل آیدی شما مسدود و یا قفل می‌شود که در این صورت گوشی و یا هر وسیله‌ی دیگری که اپل آیدی شما روی آن قرار داشته از دسترس خارج خواهد شد و تنها راه بازگردانی اپل آیدی و دستگاهتان، داشتن اطلاعات اولیه، ایمیل معتبر و سؤالات امنیتی مربوط به حسابتان است تا اپل مطمئن شود اپل آیدی در دست خودتان است؛ بنابراین خرید اپل آیدی از یک فروشگاه نامعتبر که امکان بازیابی اکانت را نداشته باشد، می‌تواند امنیت اطلاعاتتان را تحت تأثیر قرار دهد.

هنگام خرید اپل آیدی باید به چه نکاتی توجه کنید

در هنگام خرید اپل آیدی توجه به 2 نکته زیر از اهمیت فراوانی برخوردار است و حتماً قبل از خرید اپل آیدی، به نکات زیر توجه داشته باشید:
  1. شما می‌توانید یک اپل آیدی با ایمیل شخصی خود و یا یک ایمیل از قبل تعیین شده خریداری کنید اما حتماً بعد از وارد کردن آن در دستگاه خود، اطلاعاتی مانند رمز عبور، سؤالات امنیتی، تاریخ تولد و ایمیل پشتیبانی را تغییر دهید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به‌راحتی حساب خود را برگردانید.
  2. اگر بعد از وارد کردن اپل آیدی، از سرویس‌هایی مانند Find my iPhone و یا سرویس ابری اپل یعنی iCloud به درستی استفاده نکردید و یا گیفت کارت‌های هکی را وارد حساب خود کردید، مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده‌ی شما خواهد بود.
فروشگاه وب گیفت با پشتیبانی خوب، شما را در خرید آنلاین اپل آیدی معتبر راهنمایی خواهد کرد تا بدون هیچ مشکلی از دستگاه اپل خود لذت کامل را ببرید.

آیا ساخت اپل آیدی در ایران امکان‌پذیر است؟

ساخت اپل آیدی در کشورهایی مانند ایران که از سوی اپل تحریم هستند هر روز سخت‌تر می‌شود در حالی که این کار امری کاملاً رایگان و در دسترس همه‌ی مردم جهان است. شما برای ساخت اپل آیدی در ایران نیاز به ابزارهای تغییر آی پی، شماره تماس و آدرس‌های تقلبی دارید که هر کدام از این‌ها، ریسک‌ها و خطرات مربوط به خود را در این زمینه دارند اما باز هم بااین‌وجود این کار امکان‌پذیر است. تهیه‌ی یک اپل آیدی مطمئن که همیشه اطلاعات کاربران را در سرورهای اپل به‌خوبی حفظ کند، کار سختی نیست. شما می‌توانید با خیال راحت از وب گیفت، یکی از مطمئن‌ترین فروشگاه‌های گیفت کارت در ایران، اپل آیدی خود را خریداری کنید.

چگونه و از کجا اپل آیدی بخریم؟

فروشگاه وب گیفت، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین فروشگاه‌های خرید گیفت کارت و انواع اشتراک‌ها، می‌تواند تمامی نیاز‌های شما را در زمینه‌ی خرید اپل آیدی و یا خرید گیفت کارت‌ اپل به‌خوبی برآورده کند. اپل آیدی‌های خریداری شده از وب گیفت، دارای ایمیل مطمئن و همیشگی، پرسش‌های امنیتی و اطلاعات دقیق هستند و نگرانی کاربران از مسدود شدن دستگاهشان توسط اپل آیدی را کاملاً برطرف می‌کنند.

جمع بندی

تا اینجای کار از مزایا و کاربردهای بسیار زیاد اپل آیدی حرف زدیم و گفتیم که وجود چنین حسابی برای دارندگان دستگاه‌های شرکت اپل امری ضروری است؛ با توجه به خطرات و ریسک‌های ساخت اپل آیدی در ایران، خرید آنلاین اپل آیدی از یک فروشگاه معتبر امری کاملاً معقولانه خواهد بود. بسیاری از بسترها و فروشگاه‌های محلی خرید اپل آیدی، به دلیل نامعتبر بودن اطلاعات حساب‌هایشان، باعث به خطر افتادن اطلاعات کاربران شده و ازاین‌رو باید دقت زیادی را در ساخت یا خرید اپل آیدی به خرج دهید. فروشگاه وب گیفت، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین فروشگاه‌های خرید گیفت کارت و انواع اشتراک‌ها، می‌تواند تمامی نیاز‌های شما را در زمینه‌ی خرید اپل آنلاین آیدی و یا گیفت کارت‌های شرکت اپل به‌خوبی برآورده کند.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
اپل آیدی شما حسابی است که برای دسترسی به سرویس‌های اپل مانند فیس تایم (FaceTime)، آی مسیج (iMessage)، آی کلود (iCloud)، اپ استور (App Store)، سرویس موسیقی اپل و بسیاری از امکانات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اپل آیدی‌های غیر معتبر که این روزها زیاد با آنها مواجه می‌شویم همیشه برای کاربران دردسر‌ساز بوده‌اند. ممکن است در هنگام ساخت این اکانت‌ها از شماره‌های اجاره‌ای و موقت استفاده شود و در آینده امنیت اطلاعات شما را به خطر بیندازند. از آنجایی که دسترسی به سرویس‌های شرکت اپل با آی پی های ایرانی به دلیل تحریم‌ها بسیار مشکل بوده، انتخاب فروشنده‌ای که از آن اپل آیدی می‌خرید بسیار مهم است زیرا در صورت بروز مشکلات احتمالی، بتوانید اکانت خود را بازیابی کنید. ضمناً همیشه از اطلاعات خود در فضایی خارج از فضای ابری اپل یعنی iCloud، یک بک آپ داشته باشید.
هنگام خرید اپل آیدی، حتماً از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت مشکل بتوانید به‌راحتی حساب خود را بازگردانی کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از گیفت کارت‌های هکی شرکت اپل، احتمال قفل شدن اپل آیدی شما وجود خواهد داشت.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا