فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن (ین)


اگر شما هم از طرفداران کنسول‌های دستی نینتندو سوییچ بوده و همچنین به تجربه بازی‌های جدید شرکت Nintendo  علاقه‌مند هستید، گیفت کارت‌های نینتندو ین یا نینتندو‌ای شاپ (Nintendo eShop) دقیقاً برای شما طراحی شده‌اند تا به راحتی هرچه‌تمام‌تر با خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن، هر آیتمی را که دوست دارید از این فروشگاه آنلاین دریافت کرده و نهایت لذت را از آن ببرید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن (ین) امتیاز داده‌اند

در صورتی قصد دارید تا از طریق فروشگاه رسمی نینتندو شاپ اقدام به خرید بازی برای کنسول نینتندو سوییچ کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید با استفاده از گیفت کارت نینتندو شاپ این کار را انجام دهید. در همین راستا در ادامه قصد داریم تا شما را با گیفت کارت نینتندو شاپ آشنا کرده و در مورد مزایا استفاده از این گیفت کارت و بهترین روش خرید آن صحبت کنیم، پس با ما در سایت وب گیفت همراه باشید.

گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن چیست؟

نکته مهمی که در مورد گیفت کارت نینتندو شاپ (Nintendo eShop) باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت ژاپنی نینتندو گیفت کارت‌های خود را در ریجن های مختلفی به فروش می‌رساند. یکی از ریجن هایی که می‌توانید گیفت کارت نینتندو شاپ که گروهی از کارت گیم هستند را از آن خریداری کنید، کشور ژاپن است. شما می‌توانید با خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن به محتواها و بازی‌های مختلفی که در فروشگاه نینتندو شاپ موجود است، با ارز ین دسترسی پیدا کنید و از این محتواها استفاده کنید..

تعرفه و قیمت گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن

گیفت کارت‌های نینتندو شاپ ژاپن در قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسند و شما می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود اقدام به خرید گیفت کارت مناسب کنید. اگر بخواهیم شما را با چند نمونه از گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • گیفت کارت 1000 ین
  • گیفت کارت 3000 ین
  • گیفت کارت 5000 ین
  • گیفت کارت 10000 ین
لطفاً در نظر داشته باشید که گیفت کارت‌ها در قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسانند و شما می‌توانید بر اساس بودجه خود کارت هدیه نینتندو شاپ مناسب را خریداری کرده و از اعتبار آن‌ها استفاده کنید.

بهترین روش خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ین

  در صورتی که قصد دارید تا برای خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن اقدام کنید، می‌توانید از طریق وب سایت رسمی نینتندو برای انجام این کار اقدام کنید. به دلیل تحریم‌ها شما نمی‌توانید از کارت‌های بانکی برای خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن استفاده کنید. برای حل این مشکل باید به سراغ فروشگاه‌های واسط آمده و از این طریق برای خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن اقدام کنید. یکی از برترین فروشگاه‌های فعال در این حوزه وب سایت وب گیفت است. شما می‌توانید از طریق سایت وب گیفت به‌صورت ریالی اقدام به خرید گیفت کارت نینتندو شاپ کنید. در این بخش به بررسی و معرفی گیفت کارت نینتندو شاپ ژاپن پرداخته و در مورد مزایا و روش خرید این گیفت کارت‌ها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. همان‌طوری که مشاهده کردید بهترین روش خرید این گیفت کارت‌ها، سایت وب گیفت است.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
به‌صورت رسمی شما باید گیفت کارت‌های نینتندو شاپ را از طریق سایت رسمی نینتندو یا وب‌سایت‌های بین‌المللی مثل آمازون خریداری کنید. البته برای دور زدن تحریم‌ها شما می‌توانید گیفت کارت‌های نینتندو شاپ را از طریق فروشگاه وب گیفت خریداری کنید.
بله شما می‌توانید از گیفت کارت‌های نینتندو شاپ در ایران استفاده کنید. البته نیاز است تا برای استفاده از این کارت هدیه، آی پی خود را به کشور ژاپن تغییر دهید.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا