فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت نتفلیکس (Netflix)


سرویس آنلاین اشتراک فیلم و سریال نتفلیکس با بسیاری از آیتم‌های انحصاری و غیر انحصاری یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه بوده اما چطور می‌شود در ایران به آن دسترسی داشت و با خرید اشتراک، اکانت شما آماده تماشای فیلم و سریال شود؟ در پاسخ باید بگوییم شما می‌توانید با خرید گیفت کارت نتفلیکس، اکانت خود را شارژ کرده و اشتراک‌های این سرویس که به صورت ماهیانه، سه‌ماهه و … ارائه می‌شود را فعال سازی کنید.

ریجن مورد نظر را انتخاب کنید
ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت نتفلیکس (Netflix) امتیاز داده‌اند

نتفلیکس چیست؟

نتفلیکس یک سرویس آنلاین پخش و انتشار انواع فیلم و سریال از سراسر دنیا بوده و به دلیل راحتی دسترسی به آن از کشورهای مختلف، به یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های این حوزه تبدیل شده است. شما می‌توانید از دستگاه‌ها و پلتفرم‌های مختلف شامل گوشی‌ها و تبلت‌ها، تلویزیون‌های هوشمند، مرورگر‌ها و رایانه‌های شخصی و حتی کنسول‌های بازی به این سرویس پرطرفدار وصل شوید و از محتوای مورد نظر خود لذت ببرید.

گیفت کارت نتفلیکس چیست؟

به دلیل محدودیت‌ها و سختی‌های تهیه کارت‌های اعتباری بین‌المللی از شرکت‌هایی مانند ویزا کارت و پی پال یا سایر شرکت‌ها، گیفت کارت‌ها به گزینه‌ای مناسب برای کاربران ایرانی در زمینه‌ی استفاده از سرویس‌های خارجی تبدیل شده‌اند. گیفت کارت نتفلیکس این امکان را به شما می‌دهد تا اعتبار لازم برای خرید اشتراک مورد نظر خود در سرویس نتفلیکس را به دست آورده و بدون هیچ‌گونه محدودیتی خرید خود را انجام دهید تا روی اکانت نتفلیکس شما فعال سازی شود.

کد گیفت کارت نتفلیکس چیست؟

به دلیل محدودیت‌ها در ارسال نسخه‌های فیزیکی گیفت کارت‌ها، هنگامی‌که شما خرید گیفت کارت نتفلیکس خود را نهایی می‌کنید، یک کد دیجیتالی شارژ کننده در قالب یک ایمیل یا پیام برای شما ارسال می‌شود که با ردیم کردن (Redeem) آن در حساب کاربری نتفلیکس خود، به راحتی حسابتان شارژ شده و می‌توانید اشتراک مورد نظر خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که به دلیل قابل‌رؤیت بودن کدها، دیگر امکان پس گرفتن هیچ کدی وجود ندارد. همچنین این کدها به صورت یک‌بارمصرف بوده یعنی با وارد کردن آن در حساب خود دیگر نمی‌توانید اعتبار آن را از حساب خارج کنید؛ بنابراین دقت لازم را در این زمینه به خرج دهید.

انواع قیمت های خرید گیفت کارت نتفلیکس

هر شرکت و یا سرویس منتشر کننده‌ی گیفت کارت فیلم و سریال، برای افزایش اعتبار کاربران خود سیاست‌ها و تنوع‌های قیمتی متفاوتی در نظر گرفته‌ است و سرویس نتفلیکس نیز از این قاعده مستثنا نیست. در ادامه به معرفی انواع قیمت‌‌های گیفت کارت‌های نتفلیکس خواهیم پرداخت تا با بالا رفتن آگاهی شما در این زمینه، خرید بهتری را برای شما رقم بزنیم.
  1. گیفت کارت نتفلیکس 10 دلاری
  2. گیفت کارت نتفلیکس 30 دلاری
  3. گیفت کارت نتفلیکس 60 دلاری

انواع اشتراک نتفلیکس

شما برای خرید اشتراک‌ نتفلیکس سه راه پیش رو دارید که در ادامه به معرفی انواع آن خواهیم پرداخت. به صورت کلی اشتراک نتفلیکس به صورت زیر تقسیم‌بندی شده‌اند:
  1. اشتراک Basic: در اشتراک Basic شما از کیفیت‌های HD و Ultra HD محروم هستید و تا حداکثر از یک صفحه‌نمایش می‌توانید برای تماشای آیتم‌های مورد نظر خود استفاده کنید.
  2. اشتراک Standard: در اشتراک Standard شما توانایی استفاده از دو صفحه‌نمایش به صورت هم‌زمان و تماشای فیلم‌ها به صورت HD را خواهید داشت.
  3. اشتراک Premium: و در نهایت در اشتراک Premium که کامل‌ترین نوع اشتراک در سرویس نتفلیکس (Netflix) است، شما به چهار صفحه‌نمایش به صورت هم‌زمان و کیفیت Ultra HD دسترسی خواهید داشت که در نوع خود یکی از بهترین اشتراک‌ها در بین سرویس‌های مشابه است.

ریجن بندی گیفت کارت های نتفلیکس