فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت

گیفت کارت والمارت (walmart)


والمارت علاوه بر فروشگاه‌های فیزیکی در سراسر ایالات متحده، به صورت مجازی نیز فعالیت می‌کند. تنها چند سال پس از افتتاح فروشگاه اینترنتی آمازون،‌ فروشگاه اینترنتی والمارت نیز فعالیت خود را شروع کرد. خرید گیفت کارت والمارت به شما کمک می‌کند تا به راحتی هرچه تمام‌تر کلیه محصولات مدنظر خود را به صورت کاملاً اورجینال از این فروشگاه خریداری کنید.

ترتیب مشاهده بر اساس :
۵/
5
تاکنون 1 مشتری به گیفت کارت والمارت (walmart) امتیاز داده‌اند

والمارت همواره به عنوان برترین فروشگاه فیزیکی جهان شناخته شده است. علت این امر را می‌توان کیفیت بسیار مناسب محصولات ارایه شده و همچنین قیمت مناسب آن‌ها دانست. والمارت (Walmart) علاوه بر فروشگاه‌های فیزیکی در سراسر ایالات متحده، به صورت مجازی نیز فعالیت می‌کند. تنها چند سال پس از افتتاح فروشگاه اینترنتی آمازون،‌ فروشگاه اینترنتی والمارت نیز فعالیت خود را شروع کرد. خرید گیفت کارت والمارت به شما کمک می‌کند تا به راحتی هرچه تمام‌تر کلیه محصولات مدنظر خود را به صورت کاملاً اورجینال از این فروشگاه خریداری کنید. خرید از فروشگاه والمارت به وسیله گیفت کارت‌های موجود در وب‌سایت ما بهترین روش موجود برای افرادی است که تنها به دنبال محصولات مرغوب و باکیفیت موجود در والمارت هستند. خرید با استفاده از گیفت کارت‌های فروشگاه والمارت هیچگونه محدودیتی ندارد و همه کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این گیفت کارت‌ها حتی در مقایسه با گیفت کارت‌های سایر فروشگاه‌های اینترنتی نیز قیمت بسیار مناسب‌تری دارند. همین امر موجب شده تا گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی وول مارت انتخاب اول کاربرانی باشد که قصد دارند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایند. با خرید گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت می‌توانید پس از جستجوی محصول مدنظر خود از بین میلیون‌های کالای موجود در والمارت، نسبت به خرید آن اقدام کنید. گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت گزینه مناسبی جهت هدیه نیز محسوب می‌شوند. با هدیه دادن این گیفت کارت‌ها، فرد مدنظر شما می‌تواند به صورت شخصی محصول مورد نیاز خود را خریداری کند. گیفت کارت‌های مخصوص والمارت سابقه زیادی دارند. استفاده از این گیفت کارت‌ها به دهه شصت میلادی باز می‌گردد. در واقع والمارت را می‌توان اولین مؤسسه عرضه‌کننده گیفت کارت دانست. این گیفت کارت‌ها در آن زمان تنها در ایالات متحده آمریکا عرضه می‌شدند در حالی که امروزه همه افراد می‌توانند این نوع گیفت کارت‌ها را خریداری کنند.

گیفت کارت والمارت چیست؟

گیفت کارت والمارت یک گیفت کارت معتبر آمریکایی محسوب می‌شود. متأسفانه در حالی که بسیاری از کاربران جهانی با موضوع گیفت کارت و استفاده از آن‌ها برای خرید محصولات متنوع فروشگاه‌های وال‌مارت آشنا هستند، کاربران ایرانی اطلاعات چندانی در زمینه گیفت کارت ندارند. گیفت کارت (Gift card) را می‌توان یک نوع کارت اعتباری معتبر دانست. این نوع کارت‌ها به علت ماهیت خود گیفت کارت یا کارت هدیه نامیده شده‌اند، زیرا در بسیاری از مناطق جهان به عنوان هدیه به فرد مدنظر اهدا می‌شوند. گیفت کارت‌ها یک روش بسیار مناسب برای فراهم کردن امکان خرید محصولات مختلف است. نه تنها والمارت، بلکه فروشگاه‌های دیگر نیز نسبت به فروش گیفت کارت معتبر پلتفرم خود اقدام کرده‌اند. از جمله این مؤسسات می‌توان به آمازون، استیم و ... اشاره کرد. گیفت کارت‌ها محدودیت زمانی ندارند. در واقع شما تنها کافی است گیفت کارت مدنظر را خریداری نمایید و سپس در زمان و یا مکان دلخواه‌ خود از اعتبار گیفت کارت خریداری شده استفاده کنید، البته در همین قسمت باید به این نکته اشاره کنیم که شما نمی‌توانید از گیفت کارت والمارت برای خرید محصولات موجود در سایر فروشگاه‌های اینترنتی نظیر ای بی، علی بابا و ... استفاده کنید. امروزه استفاده از گیفت کارت‌ها به حدی افزایش یافته است که معمولاً در تعطیلات رسمی (مانند تعطیلات کریسمس) تخفیفات ویژه‌ای بر روی گیفت کارت‌ها ارائه می‌شود تا همه افراد بتوانند نسبت به خرید این محصولات اقدام کنند. با خرید گیفت کارت والمارت می‌توانید خیال راحتی از بابت تهیه قانونی تمامی محصولات موجود در فروشگاه والمارت داشته باشید. استفاده از گیفت کارت والمارت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیاز به برقراری تماس با پشتیبانی وب‌سایت وول مارت و یا موارد این‌چنینی وجود ندارد.

چرا باید از گیفت کارت استفاده کنیم؟

گیفت کارت والمارت یک کارت نقدی پرداخت شده با مبلغ از پیش بارگذاری شده است که می‌توانید از آن  برای خرید و سایر فعالیت‌های مالی استفاده نمایید. علاوه بر این اگر در خارج از کشور زندگی می‌کنید امکان استفاده از این گیفت کارت در فروشگاه‌های خرده فروشی، پمپ‌بنزین‌ها، رستوران‌ها و سایر مؤسسات مالی وجود دارد. همچنین می‌توانید از آن برای انجام انواع تراکنش‌های مالی از این گیفت کارت‌ها بهره‌ ببرید. کاربران ایرانی نمی‌توانند از کارت‌های اعتباری معتبر خارجی استفاده کنند. این امر موجب می‌شود تا دسترسی به بسیاری از وب‌سایت‌های فروشگاهی جهان برای ما محدود شود. این در حالی است که گیفت کارت والمارت به طور کامل این محدودیت‌ها را دور می‌زند. گیفت کارت‌ها یک راه مناسب برای شارژ اکانت حساب کاربری شما در وب‌سایت والمارت هستند. به طور کلی انجام این امر تنها به وسیله کارت‌های اعتباری مهمی نظیر پی پل، ویزا و مسترکارت قابل انجام است. گیفت کارت‌ها به صورت تماماً قانونی و توسط شرکت والمارت عرضه می‌شوند، بنابراین هیچ نگرانی خاصی در زمینه معتبر بودن این محصولات جذاب وجود ندارد. گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت در مقایسه با گیفت کارت‌های ارائه شده توسط فروشگاه‌های دیگر آنلاین قیمت بسیار پایین‌تری دارند. در واقع دلیل اصلی محبوبیت گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت را می‌توان همین قیمت پایین دانست. شرکت والمارت تفاوتی بین کاربران استفاده‌کننده از گیفت‌کارت‌های خود قائل نمی‌شود. در واقع تفاوتی ندارد که شما گیفت کارت مربوطه را در ایالات متحده فعال کرده باشید یا در ایران، در هر دو صورت می‌توانید با افزایش اعتبار خود، محصول مدنظرتان را در فروشگاه اینترنتی والمارت خریداری نمایید. مزایای استفاده از گیفت کارت والمارت به حدی زیاد است که حتی در جشنواره‌های مختلف و یا مسابقات معتبر نیز به جای هدیه‌های معمولی، گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی وول مارت به برندگان اهدا می‌شود.

محدودیت در زمینه استفاده از گیفت کارت‌ والمارت

خرید گیفت‌کارت‌های فروشگاه والمارت هیچگونه محدودیت خاصی ندارد. در واقع همان‌طور که بارها گفته شد، این گیفت کارت‌ها دارای تاریخ انقضا یا تاریخ اعتبار خاصی نیستند. کاربران می‌توانند به هر میزان که دوست دارند گیفت کارت والمارت خریداری کرده و آن‌ها را در زمان مدنظر خود فعال‌ کنند. علاوه بر این، والمارت هیچ‌گونه محدودیتی از نظر افزایش اعتبار حساب نیز برای شما قرار نداده است. شما می‌توانید چندین گیفت کارت را به صورت هم‌زمان خریداری کرده و همه آن‌ها را در یک روز و پشت سر هم فعال‌سازی کنید. در این بخش باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که هر گیفت کارت تنها دارای یک کد وچر است. این کدهای وچر تنها یک بار قابلیت فعال‌سازی دارند. به عبارت دیگر پس از اینکه کد مربوطه را در وب‌سایت والمارت وارد کنید و شارژ حساب شما افزایش یابد، کد مربوطه کارایی خود را به صورت کامل از دست خواهد داد. البته این موضوع تنها محدود به گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت نیست. در واقع ماهیت کلیه گیفت کارت‌ها ارائه شده در جهان به همین شکل است. هر گیفت کارتی دارای کد فعال‌سازی مختص به خود است. کدهای گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت از قبل در سیستم مالی این فروشگاه تعبیه شده‌اند و به همین دلیل بلافاصله پس از وارد شدن کد توسط شما، اعتبار مرتبط با گیفت کارت به حساب کاربری مربوطه اهدا می‌شود. سابقه استفاده از گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی وول مارت در بخش پروفایل شما در وب‌سایت این فروشگاه ثبت خواهد شد.

قیمت گیفت کارت‌ والمارت

برخلاف سایر فروشگاه‌های اینترنتی، گیفت کارت والمارت را می‌توان با قیمت‌های مختلفی خریداری کرد. دلیل تنوع زیاد در قیمت این محصول را می‌توان با نظام مالی وول مارت مرتبط دانست. فروشگاه اینترنتی والمارت این امکان را فراهم کرده است تا همه افراد صرف‌نظر از میزان بودجه خود بتوانند از گیفت کارت‌های این غول اینترنتی استفاده کنند. به طور کلی قیمت گیفت کارت‌های فروشگاه وال‌مارت نسبت به سایر گیفت کارت‌های موجود بسیار مناسب است. دسته‌بندی مختلفی در این زمینه وجود دارد و کاربران می‌توانند بر حسب نیاز خود هر یک از گیفت کارت‌های ارائه شده را خریداری کنند. گیفت کارت‌های فروشگاه اینترنتی والمارت در مدل‌های زیر به کاربران عزیز عرضه می‌شود:
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل پنج دلاری
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل ده دلاری
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل پنجاه دلاری
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل صد دلاری
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل صد و پنجاه دلاری
  • گیفت کارت‌ فروشگاه اینترنتی والمارت مدل دویست دلاری
تمامی گیفت کارت‌های‌ فروشگاه اینترنتی والمارت که در وب‌سایت ما عرضه می‌شوند با استفاده از کارت‌های اعتباری معتبری نظیر مسترکارت خریداری شده‌اند. استفاده از گیفت کارت‌های والمارت موجود در فروشگاه ما بهترین روش ممکن برای خرید محصولات والمارت مدنظر شما است. این گیفت کارت‌ها اورجینال هستند و فعال کردن آن‌ها به هیچ وجه مشکلی برای اکانت شما ایجاد نخواهد کرد.
برای خرید گیفت کارت وول مارت مدنظر خود تنها کافی است مبلغ ریالی مدنظر را از طریق درگاه‌های رسمی بانکی پرداخت کنید. پس از تأیید پرداخت شما،‌ کد وچر متناسب با گیفت کارت خریداری شده در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. از این کد می‌توانید برای فعال‌سازی اعتبار خود در وب‌سایت wallmart.com بهره ببرید.
گیفت کارت‌های یک روش بسیار مناسب برای کاربران ایرانی به شمار می‌آیند. همان‌طور که گفته شد امروزه استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی جهت خرید‌ از فروشگاه‌های بسیار معتبری نظیر والمارت برای ایرانیان وجود ندارد. با تهیه گیفت کارت‌های‌ فروشگاه اینترنتی والمارت (Walmart) می‌توانید این مشکل را به راحتی هرچه تمام‌تر رفع کنید. استفاده از این محصول به راحتی‌ هرچه‌تمام‌تر صورت می‌گیرد و برای فعال‌سازی شارژ موجود در این گیفت کارت‌ها تنها به کد گیفت‌ کارت و یک اتصال اینترنتی نیاز خواهید داشت. امروزه گیفت کارت والمارت در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود و کاربران عزیز می‌توانند نسبت به خرید گیفت کارت متناسب با بودجه خود اقدام کنند. این گیفت کارت‌ها یک گزینه مناسب برای هدیه به اعضای خانواده و دوستان و آشنایان نیز محسوب می‌شوند. پیش از فعال‌سازی کد مربوط به گیفت کارت بهتر است نسبت به تغییر ریجن اکانت خود در وب‌سایت والمارت اقدام کنید تا مشکلی در زمان استفاده از کد وچر ایجاد نشود.

خواندن ادامه‌ی متن بستن متن

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما
برای خرید گیفت کارت‌های مربوط به این فروشگاه‌های اینترنتی گزینه‌های زیادی در اختیار شما قرار دارد. از جمله این گزینه‌های می‌توان به گیفت کارت‌های پنج الی صد دلاری اشاره کرد.
بسیاری از کاربران به دنبال گیفت کارت‌های‌ فروشگاه اینترنتی والمارت به شکل رایگان هستند. این در حالی است که چنین محصولی وجود خارجی ندارد.
star چرا از خرید کنیم؟
پرداخت مطمئن
پرداخت مطمئن
پرداخت امن آنلاین
پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته
در تمام طول هفته
تحویل آنی سفارشات
تحویل آنی سفارشات
تحویل سریع و خودکار
تضمین قیمت
تضمین قیمت
ارزان‌تر از همه جا