فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آیا پی پال در ایران کار می‌کند؟
پی‌پل

آیا پی پال در ایران کار می‌کند؟

مهدی داوری
انتشار در 1 مرداد 1402

یکی از سرویس‌های مالی محبوب در سراسر جهان پی پال (PayPal) است. شما می‌توانید با استفاده از پی پال اقدام به انتقال پول به سراسر دنیا کنید. در این بین یکی از سؤالات مهمی که افراد ساکن ایران مطرح می‌کنند این است که آیا پی پال در ایران کار می‌کند؟ به منظور پاسخ به این سؤال با ما در سایت وب گیفت همراه باشید تا در مورد نحوه استفاده از پی پال در ایران و نکات مهم پیرامون آن صحبت کنیم.

پی پال چیست و چگونه کار می‌کند؟

آشنایی با پی پال

پی پال در سال 1998 تأسیس شد و از آن زمان به یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پرداخت آنلاین در جهان به حساب می‌آید. و یک سرویس در حوزه پرداخت آنلاین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق آن پول را جا به جا کنند. ویژگی مهمی که پی پال دارد این است که استفاده از آن آسان است و برای استفاده از این سرویس، فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس می‌توانید از آن به‌راحتی برای انتقال پول استفاده کنید.

نحوه استفاده از پی پال در ایران چگونه است؟

آیا پی پال در ایران کار می‌کند؟

به دلیل تحریم‌هایی که علیه کاربران ایرانی وجود دارد، شما نمی‌توانید در داخل کشور اقدام به استفاده از پی پال کنید. سرویس پی پال به‌عنوان یک شرکت خارجی، هیچ‌گونه دفتر یا شعبه رسمی در ایران نداشته و به همین دلیل امکان استفاده مستقیم از این سرویس در ایران وجود ندارد.

در چنین شرایطی برای استفاده از سرویس پی پال، نیاز است تا از مجموعه‌های واسط در داخل کشور کمک بگیرید. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در داخل کشور در حوزه دور زدن تحریم فعالیت کرده و به‌عنوان واسط بین مشتریان ایرانی و پی پال عمل می‌کنند.

شما می‌توانید با استفاده از این شرکت‌ها، به‌راحتی پول را به حساب پی پال خود واریز کرده و یا از خدمات پی پال استفاده کنید. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در داخل کشور که می‌توانید با کمک آن، از خدمات پی پال استفاده کنید، مجموعه وب گیفت است. مجموعه وب گیفت اقدام به ارائه حساب‌های وریفای شده پی پال کرده و می‌توانید به‌راحتی از این حساب‌ها برای جابه‌جایی پول استفاده کنید.

نکات مهم برای استفاده از پی پال در ایران

نکات استفاده از پی پال در ایران

در صورتی که قصد دارید تا با کمک مجموعه‌های واسط، از خدمات پی پال استفاده کنید، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه کنید. در وهله اول باید گفت که پی پال در کشورهای مختلف دنیا قابل استفاده است و به همین دلیل اگر در ایران حساب وریفای شده پی پال خریداری می‌کنید، نیاز است تا برای استفاده از آن، از VPNهای مربوط به کشوری که حساب پی پال در آن وریفای شده استفاده کنید. به‌عنوان مثال اگر حساب پی پال شما مربوط به ترکیه است، برای ورود به اکانت خود باید از برنامه‌های تغییردهنده IP استفاده کرده و ای پی دستگاه خود را به کشور ترکیه عوض کنید.

همچنین در صورتی که اکانت پی پال شما از سوی شرکت پی پال به هر دلیلی بلاک شود، امکان رفع بلاک آن تقریباً غیرممکن است، به همین دلیل نیاز است تا به تمامی نکات ایمنی توجه داشته باشید تا با مشکل بلاک شدن پی پال مواجه نشوید.

جمع‌بندی

در این مطلب به این سؤال پاسخ دادیم که آیا پی پال در ایران کار می‌کند یا خیر؟ همان‌طوری که مشاهده کردید، به دلیل تحریم امکان استفاده مستقیم از پی پال وجود ندارد. در چنین شرایطی نیاز است تا برای حل این مشکل از مجموعه‌های واسط مثل وب گیفت برای دسترسی به پی پال استفاده کنید.

منبع: paypal-community.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 9 مرداد 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

پی پال یک سرویس در حوزه پرداخت آنلاین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق آن پول را جا به جا کنند. ویژگی مهمی که پی پال دارد این است که استفاده از آن آسان است و برای استفاده از این سرویس، فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس می‌توانید از آن به‌راحتی برای انتقال پول استفاده کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد