فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آموزش ردیم گیفت کارت کارما کوین
کارما کویین

آموزش ردیم گیفت کارت کارما کوین

مهدی داوری
انتشار در 28 شهریور 1402

امروزه در صنعت بازی‌های ویدئویی شاهد مفاهیمی مثل خرید درون برنامه‌ای هستیم. شما می‌توانید با استفاده از کارت‌های بانکی بین‌المللی یا کارت‌های اعتباری خریدهای خود را انجام دهید. با این حال روش‌های دیگری نیز وجود دارد که از طریق آن خریدهای بین‌المللی را انجام دهید. یکی از این روش‌ها استفاده از گیفت کارت‌های کارما کوین است.

در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با نحوه ردیم گیفت کارت کارما کوین آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

نکات مهم قبل از استفاده از گیفت کارت کارما کوین

نکات استفاده از گیفت کارت کارما کوین

در صورتی که قصد دارید تا از گیفت کارت‌های کارما کوین کنید، نیاز است تا پیش از وارد کردن گیفت کارت کارما کوین به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. اگر بخواهیم شما را با این نکات آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) تغییر نام کارما کوین به Nexon Game Card

اولین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به تازگی گیفت کارت‌های کارما کوین تغییر نام پیدا کرده‌اند و اسم آن به Nexon Game Card عوض شده است. در نتیجه اگر در فضا اینترنت و یا در بازی‌هایی که تجربه می‌کنید، در هنگام خرید با درگاه Nexon Game Card مواجه شدید، این یعنی شما می‌توانید از کارت های هدیه کارما کوین استفاده کنید.

2) مطمئن شوید که امکان استفاده از گیفت کارت کارما کوین در بازی شما وجود دارد

سرویس کارما کوین در حال حاضر به نحوی نیست که بتوانید در تمامی بازی‌ها از آن استفاده کنید. به همین دلیل نیاز است تا مطمئن شوید که بازی که در حال تجربه آن هستید، از گیفت کارت‌های کارما کوین پشتیبانی می‌کند یا خیر؟ شما می‌توانید از طریق سایت nexongamecard.com/partners لیست بازی‌ها را چک کنید.

3) عدم محدودیت در تاریخ مصرف

یکی از مزایایی که گیفت کارت Karma Koin دارد این است که این گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و پس از خرید این کارت‌های هدیه، شما می‌توانید هر زمانی که علاقه‌مند بودید از این کارت‌های هدیه استفاده کنید.

نحوه وارد کردن گیفت کارت کارما کوین

آموزش ردیم گیفت کارت کارما کوین

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به وارد کردن گیفت کارت کارما کوین کنید، نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

با طی کردن این مراحل می‌توانید اقدام به استفاده از گیفت کارت کارما کوین کرده و از این کارت‌ها برای شارژ اکانت خود استفاده کنید.

اطلاع از موجودی گیفت کارت کارما کوین

یافتن موجودی گیفت کارت کارما کوین

در صورتی که قصد دارید تا موجودی گیفت کارت کارما کوین را چک کنید، می‌توانید با طی کردن مراحل زیر به این هدف دست پیدا کنید:

با وارد کردن درست پین گیفت کارت، موجودی گیفت کارت کارما کوین به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید ببینید که در گیفت کارت شما چقدر پول باقی مانده است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که ماکسیمم مبلغی که می‌توانید در گیفت کارت کارما کوین ذخیره کنید، 500 دلار است.

آموزش ادغام گیفت کارت‌های کارما کوین

شیوه ادغام گیفت کارت‌های کارما کوین

یکی از ویژگی‌های جذابی که گیفت کارت‌های کارما کوین دارد، امکان ادغام کردن آن‌ها است. شما می‌توانید با ادغام کردن گیفت کارت‌های کارما کوین موجودی دو کارت را به یک گیفت کارت اضافه کنید. البته نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که موجودی گیفت کارت‌های کارما کوین نباید بیشتر از 500 دلار شود. برای ادغام گیفت کارت‌های کارما کوین نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

در صورتی که اطلاعات گیفت کارت‌های خود را درست وارد کرده باشید، می‌توانید اقدام به ادغام کارت‌ها با یکدیگر کنید.

جمع بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت شما را با گیفت کارت کارما کوین آشنا کرده و بیان کردیم که این گیفت کارت نام خود را به Nexon عوض کرده است. سپس در مورد نحوه ردیم گیفت کارت کارما کوین صحبت کرده و بیان کردیم که چگونه می‌توانید از طریق وب سایت Nexon موجودی گیفت کارت کارما کوین را چک کرده و یا گیفت کارت‌های خود را با هم ادغام کنید.

منبع: nexongamecard.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 11 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

در صورتی که بازی که قصد خرید آیتم از آن را دارید، از گیفت کارت کارما کوین پشتیبانی می‌کند، می‌توانید در صفحه پرداخت، از پین گیفت کارت کارما کوین استفاده کرده و از این طریق اقدام به استفاده از گیفت کارت کارما کوین کنید.

خیر شما می‌توانید پس از خرید گیفت کارت‌های کارما کوین هر زمانی که علاقه‌مند بودید از این کارت‌ها استفاده کرده و نگرانی در مورد منقضی شدن گیفت کارت نداشته باشید.

بله شما می‌توانید از طریق وب سایت nexongamecard و در بخش Combine Cards با وارد کردن پین دو گیفت کارت، موجودی آن‌ها را با هم ادغام کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد