فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
کارما کوین چیست؟
کارما کویین

کارما کوین چیست؟

مهدی داوری
انتشار در 14 تیر 1402

در صورتی که گیمر حرفه‌ای هستید و علاقه بسیار زیادی به تجربه بازی‌های آنلاین و ویدئویی دارید، می‌توانید از طریق گیفت کارت‌ها اقدام به خرید درون برنامه‌ای کرده و از این طریق اقدام به خرید درون برنامه‌ای بازی‌های اینترنتی کنید. یکی از گیفت کارت‌هایی که می‌توانید از آن استفاده کنید، کارما کوین (Karma Koin) است. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این نوع گیفت کارت انداخته و در مورد ویژگی‌ها و مزایا کارما کوین صحبت کنیم.

گیفت کارت کارما کوین چیست؟

کارما کوینز چیست؟

اگر بخواهیم به بررسی و معرفی گیفت کارت کارما کوین بپردازیم باید گفت که این سرویس جایگزین Nexon Game است. در واقع شما می‌توانید از این گیفت کارت در بازی‌های ویدئویی استفاده کرده و همچنین برای خرید موسیقی‌های مختلف از طریق سرویس Liquid و Musicshake به موسیقی‌های روز دنیا دسترسی پیدا کنید.

در واقع می‌توان گفت که گیفت کارت کارما کوین یک روش ایمن و عالی است که می‌توانید از آن به‌عنوان یک ارز مجازی استفاده کرده و فرایند خرید آیتم‌ها در بازی‌های ویدئویی و پرداخت هزینه‌های درون برنامه‌ای را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

نکته جالبی که در مورد سرویس گیفت کارت کارما کوین باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می‌توانید از طریق این کارت هدیه، به‌راحتی خرید آنلاین خود را انجام دهید.

از سوی دیگر یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید این است که استفاده از کارما کوین شما را از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت و… بی‌نیاز می‌کند و می‌توانید بدون استفاده از این کارت‌ها فرایند خرید در بازی‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در واقع شما می‌توانید تنها با خرید گیفت کارت کارما کوین و فعال‌سازی آن در سایت کارما کوین، اعتبار حساب خود را افزایش دهید و از این طریق اقدام به خرید در بازی‌های اینترنتی و آنلاین کنید.

ویژگی‌های خاص و جذاب سرویس گیفت کارت کارما کوین باعث شده تا امروزه این سرویس تبدیل به یکی از محبوب‌ترین گیفت کارت‌های کاربردی برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها شود. همچنین امروزه بسیاری از بازی‌ها و سرویس‌های موسیقی محبوب در جهان از کارما کوین پشتیبانی می‌کنند و شما می‌توانید به‌راحتی از این گیفت کارت‌ها استفاده کنید.

به گفته سایت رسمی کارما ککوین، گیفت کارت‌های این مجموعه در حال حاضر از سوی بیش از 15 ناشر بازی آنلاین پذیرفته می‌شود. همچنین شما می‌توانید این کارت هدیه را به‌صورت فیزیکی یا دیجیتالی خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

نکات مهم برای استفاده از کارما کوین

نکات استفاده از کارما کوینز

در صورتی که قصد دارید تا از گیفت کارت کارما کوین استفاده کنید، لازم است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. در وهله اول همان‌طوری که بیان کردیم کارما کوین آسان‌ترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای پرداخت خریدهای درون برنامه‌ای و بازی‌ها است.

با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید پول خود را به ارز مجازی تبدیل کرده و بدون نیاز به کارت اعتباری اقدام به خرید آیتم‌ها و امکانات داخل بازی‌های موردعلاقه خود کنید.

به‌منظور استفاده از کارما کوین باید به این موضوع توجه کنید که این گیفت کارت‌ها محدودیتی در تاریخ مصرف ندارند. در واقع مثل اکثر گیفت کارت‌ها، کارما کوین تاریخ انقضاء مشخصی ندارد و کاربران بدون محدودیت زمانی می‌توانند از موجودی داخل گیفت کار کارما کوین استفاده کنند.

یکی دیگر از نکات مهمی که برای خرید کارما کوین باید به آن توجه کنید این است که این گیفت کارت از نظر موجودی دارای سقف معین است. در واقع موجودی گیفت کارت‌های کارما کوین در بالاترین حد تنها می‌توانند 500 دلار ارزش داشته باشند. البته اگر قصد دارید تا حساب خود را با استفاده از کارما کوین بیش از 500 دلار شارژ کنید، نیاز است تا چندین گیفت کارت خریداری کنید. از آن جایی که محدودیتی در تعداد گیفت کارت‌هایی که می‌توانید خریداری کنید وجود ندارد، شما می‌توانید چندین کارما کوین خریداری و از آن استفاده کنید.

همچنین امکان ترکیب موجودی کارت‌ها با یکدیگر وجود دارد. در واقع اگر شما چندین گیفت کارت کارما کوین را با موجودی‌های مختلف خریداری کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید موجودی کارت‌های خود را با یکدیگر ترکیب کرده و از این طریق حساب خود را به بهترین شکل ممکن شارژ کنید.

در نهایت نیز باید به این موضوع جذاب توجه کنید که مجموعه کارما کوین امکانی را فراهم کرده است تا به ازاء هر خریدی که از طریق گیفت کارت کارما کوین انجام می‌دهید، 1% از هزینه خرید شما صرف امور خیریه شده و از این طریق بتوانید به نیازمندان کمک کنید.

افرادی که با پلن خیریه کارما کوین آشنا می‌شوند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا هزینه اهدایی به خیریه از مقدار موجودی حساب و خرید کسر می‌شود؟ به‌منظور پاسخ به این سؤال باید گفت هزینه‌ای که صرف خیریه می‌شود تنها یک درصد از پولی است که بابت خرید از شما کسر می‌شود و این هزینه صرف امور خیریه می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که مجموعه کارما کوین این هزینه را از سود خود برداشت می‌کند و شما می‌توانید با خیال آسوده از کارما کوین استفاده و نگرانی در مورد کاهش موجودی آن نداشته باشید.

آموزش ترکیب گیفت کارت کارما کوین

روش ترکیب گیفت کارت کارما کوینز

همان‌طوری که بیان کردیم امکان ترکیب گیفت کارت‌های کارما کوین با یکدیگر وجود دارد. استفاده از این گیفت کارت‌ها و ترکیب آن‌ها با یکدیگر به شما اجازه می‌دهد تا با اطمینان کافی بتوانید اقدام به خرید آنلاین کنید.

از سوی دیگر ترکیب کارت‌ها به شما اجازه می‌دهد تا اقدام به سازماندهی کارت‌ها کرده و از این طریق موجودی کارت‌ها را به یکدیگر اضافه کنید. همچنین شما می‌توانید کارت‌های قدیمی با موجودی‌های اندک را با ترکیب کرده و از این طریق گیفت کارت‌های اضافی خود را دور بریزید و تنها از یک گیفت کارت و یک پین استفاده کنید.

استفاده از قابلیت ترکیب کارت‌های کارما کوین به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید. در این بین یکی از سؤالات مهمی که از سوی کاربران پرسیده می‌شود این است که آیا پس از ترکیب کارت‌های کارما کوین پین جدیدی به شما ارائه می‌شود یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که خیر، در صورتی که اقدام به ترکیب گیفت کارت‌های کارما کوین کنید، پین حساب شما همان پینی می‌شود که در پشت کارت دوم نوشته شده است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

از سوی دیگر، سؤال مهمی که کاربران در مورد گیفت کارت کارما کوین مطرح می‌کنند این است که پس از ترکیب موجودی گیفت کارت‌های کارما کوین، برای کارت اول چه اتفاقی می‌افتد؟ به‌منظور پاسخ به این سؤال باید گفت که پس از ترکیب کارت‌ها با یکدیگر و انتقال موجودی، موجودی کارت اول شما صفر می‌شود و دیگر موجودی انتقال‌داده‌شده، قابل برگشت نخواهند بود و می‌توانید با خیال راحت کارت اول خود را دور بیندازید

لیست بازی‌ها و سرویس‌هایی که از کارما کوین پشتیبانی می‌کنند

لیست بازی‌های کارما کوین

در صورتی که اقدام به خرید گیفت کارت کارما کوین کنید، به‌راحتی می‌توانید با استفاده از این گیفت کارت اقدام به خرید درون برنامه‌ای در بازی‌های مختلف کنید. در این بین یکی از سؤالات مهمی که کاربران مطرح می‌کنند این است که در کدام بازی‌ها و سرویس‌ها می‌توان از گیفت کارت کارما کوین استفاده کرد. به‌منظور بررسی بازی‌ها و ناشران پذیرنده گیفت کارت کارما کوین، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

همچنین در کنار بازی‌های مختلف، شما می‌توانید در کنار بازی‌های مختلف از کارما کوین در سرویس‌های موزیک Liquid Spins و Musicshake نیز استفاده کنید. از آن جایی که لیست بازی‌ها و سرویس‌هایی که از کارما کوین پشتیبانی می کنند، همواره در حال تغییر هستند، به همین دلیل پیشنهاد ما این است که برای بررسی بازی‌های ارائه شده به سراغ سایت کارما کوین آمده و بازی مورد نظر خود را در لیست ارائه شده جستجو کنید و بررسی کنید که آیا آن بازی از کارما کوین. پشتیبانی می‌کند یا خیر؟

نحوه فعال‌سازی گیفت کارت کارما کوین

روش فعال‌سازی گیفت کارت کارما کوینز

در صورتی اقدام به خرید گیفت کارت کارما کوین کنید، نیاز است تا فرایند فعال‌سازی گیفت کارت کارما کوین را انجام دهید. در همین راستا به‌منظور ردیم گیفت کارت کارما کوین، لازم است تا مراحل زیر را طی کنید:

پس از انجام این کار می‌توانید حساب خود را با استفاده از این گیفت کارت شارژ کنید.

جمع بندی

در این مطلب نگاهی به گیفت کارت کارما کوین انداخته و در مورد ویژگی‌های این گیفت کارت اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از گیفت کارت کارما کوین استفاده کنید.

استفاده از خدمات کارما کوین به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تحریم‌های موجودی که در بازی‌ها برای کاربران ایرانی وجود دارد را دور بزنید و با استفاده از کارما کوین اقدام به خرید درون برنامه‌ای کنید.

تاریخ آخرین به روزرسانی: 29 شهریور 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

گیفت کارت کارما کوینز یک روش ایمن و عالی است که می‌توانید از آن برای خرید آیتم‌ها در بازی‌های ویدئویی و پرداخت هزینه‌های درون برنامه‌ای کنید.

به دلیل آن که لیست بازی‌هایی که از کارما کوینز همواره در حال تغییر است، برای بررسی بازی‌هایی که از کارما کوینز پشتیبانی می‌کنند می‌توانید به سایت کارما کوینز آمده و بازی مورد نظر خود را در لیست ارائه شده جستجو کنید.

یکی از خدماتی که کارما کوینز دارد، امکان ترکیب کردن گیفت کارت‌ها با یکدیگر و انتقال موجودی به یک حساب است.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد