فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
همه چیز در مورد گیفت کارت دیزنی پلاس
دیزنی پلاس

همه چیز در مورد گیفت کارت دیزنی پلاس

مهدی داوری
انتشار در 2 مهر 1402

دیزنی پلاس یک سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال است که بخش رسانه و سرگرمی شرکت والت دیزنی تأسیس شده است. دیزنی پلاس یک سرویس مشابه نتفلیکس است و می‌توانید از طریق آن فیلم‌ها، سریال‌ها و مستندهای ساخته شده دیزنی و شرکت‌های زیر مجموعه آن را مشاهده کنید. برای خرید اشتراک این سرویس می‌توانید از گیفت کارت دیزنی پلاس استفاده کنید. در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با گیفت کارت دیزنی پلاس آشنا کرده و در مورد نحوه استفاده از این کارت، کاربرد کارت هدیه Disney Plus و… صحبت کنیم.

گیفت کارت دیزنی پلاس چیست؟

معرفی گیفت کارت دیزنی پلاس

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید اشتراک دیزنی پلاس کنید، می‌توانید با استفاده از گیفت کارت دیزنی پلاس به این هدف دست پیدا کرده و اشتراک این سرویس را خریداری کنید.

گیفت کارت دیزنی پلاس نوعی کارت هدیه دیجیتالی است که می‌توانید از آن برای خرید اشتراک دیزنی پلاس استفاده کنید. این کارت‌ها در مدت‌زمان‌های مختلف 1 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه قابل خریداری است.

به‌صورت کلی گیفت کارت دیزنی پلاس یک روش سریع است که از طریق آن می‌توانید به اشتراک سرویس دیزنی پلاس دسترسی پیدا کرده و با استفاده از این کارت‌ها، به مجموعه گسترده‌ای از فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندها و برنامه‌های تلویزیونی ساخته شده توسط شرکت دیزنی دسترسی داشته باشید.

کاربرد گیفت کارت Disney Plus

کاربرد گیفت کارت Disney Plus

خرید و استفاده از گیفت کارت دیزنی پلاس کاربردهای گوناگونی دارد. از مهم‌ترین کاربرد کارت هدیه Disney Plus می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) خرید اشتراک دیزنی پلاس به سریع‌ترین شکل ممکن

با استفاده از گیفت کارت دیزنی پلاس، می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن عضو سرویس دیزنی پلاس شده و از این طریق به مجموعه گسترده‌ای از فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندها و برنامه‌های تلویزیونی دیزنی دسترسی پیدا کنید.

2) دور زدن تحریم‌های علیه کاربران ایرانی

به دلیل تحریم‌های اقتصادی که علیه مردم ایران وجود دارد، شما نمی‌توانید با کارت‌های بانکی داخل کشور سرویس دیزنی پلاس را خریداری کنید. در چنین شرایطی می‌توانید برای دور زدن تحریم‌ها، اقدام به خرید گیفت کارت دیزنی پلاس کرده و با استفاده از این گیفت کارت‌ها عضو سرویس Disney+ شوید.

3) امکان هدیه دادن آن به دیگران

شما می‌توانید از گیفت کارت‌های دیزنی پلاس برای هدیه دادن آن به دیگران استفاده کنید. اگر قصد دارید تا برای افرادی که علاقه‌مند به تماشای فیلم و سریال هستند هدیه بخرید، می‌توانید از این گیفت کارت‌ها استفاده کنید.

4) دسترسی به طیف گسترده‌ای از محتواها

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که شرکت دیزنی تنها در حوزه ساخت انیمیشن و فیلم‌های مربوط به کودکان و نوجوانان فعال است. این در حالی است که شرکت دیزنی زیر مجموعه‌های گوناگونی دارد و شما می‌توانید با خرید اشتراک Disney Plus به فیلم‌های دیزنی، پیکسار، مارول و جنگ ستارگان، سریال‌های دیزنی پلاس اورجینال، برنامه‌های تلویزیونی نشنال جئوگرافیک، مستندهای ساخته شده توسط زیر مجموعه‌های دیزنی و… دسترسی پیدا کنید.

5) دسترسی به سرویس دیزنی پلاس در دستگاه‌های مختلف

در صورتی که با استفاده از گیفت کارت دیزنی پلاس، اشتراک دیزنی پلاس را خریداری کنید، می‌توانید از این سرویس در پلتفرم‌های مختلف مثل تلویزیون‌های هوشمند، کنسول‌های بازی، دستگاه‌های پخش رسانه‌ای و تلفن‌های هوشمند استفاده کنید.

هزینه اشتراک Disney + چقدر است؟

هزینه اشتراک Disney +

اشتراک سرویس دیزنی پلاس بر اساس این که شما در چه ریجنی قرار دارید متفاوت است. البته به دلیل تحریم‌ها، امکان خرید گیفت کارت دیزنی پلاس در ریجن ایران وجود ندارد، به همین دلیل نیاز است تا به سراغ ریجن های دیگر بیایید. اگر بخواهیم شما را با هزینه اشتراک Disney+ در مناطق مختلف آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کشور ماهانه (دلار/پوند/یورو/ین) سالیانه (دلار/پوند/یورو/ین)
ایالات متحده ۸.۹۹ ۷۹.۹۹
کانادا ۹.۹۹ ۸۹.۹۹
مکزیک ۱۵۹ پزو
بریتانیا ۷.۹۹ پوند ۶۹.۹۹ پوند
فرانسه ۸.۹۹ یورو ۸۹.۹۹ یورو
آلمان ۸.۹۹ یورو ۸۹.۹۹ یورو
ایتالیا ۸.۹۹ یورو ۸۹.۹۹ یورو
اسپانیا ۸.۹۹ یورو ۸۹.۹۹ یورو
ژاپن ۹۹۰ ین ۸۹۹۰ ین

نکته‌ای که باید به منظور خرید گیفت کارت دیزنی پلاس به آن توجه داشته باشید این است که با توجه به ریجن گیفت کارت شما، منطقه اکانت دیزنی پلاس تان تغییر می‌کند و ممکن است به بعضی از محتواها با توجه به منطقه‌ای که در آن قرار دارید، دسترسی پیدا نکنید.

از کجا گیفت کارت دیزنی پلاس بخریم؟

شیوه خرید

در صورتی که قصد دارید تا گیفت کارت دیزنی پلاس را خریداری کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از طریق وب سایت دیزنی پلاس اقدام به خرید این کارت هدیه کنید. البته همان‌طوری که بیان کردیم به واسطه تحریم‌ها نمی‌توانید به‌صورت مستقیم این کارت هدیه را خریداری کنید.

در چنین شرایطی نیاز است تا از طریق مجموعه‌های واسط، گیفت کارت دیزنی پلاس را خریداری کنید. یکی از برترین مجموعه‌هایی که امکان خرید این گیفت کارت را فراهم کرده، فروشگاه اینترنتی وب گیفت است. شما می‌توانید از طریق وب سایت وب گیفت با کمترین قیمت ممکن و به‌صورت ریالی اقدام به خرید گیفت کارت Disney+ کرده و از این طریق این کارت هدیه را سفارش دهید.

چگونه گیفت کارت دیزنی پلاس را وارد کنیم؟

ردیم گیفت کارت دیزنی پلاس

برای این که از کارت هدیه Disney+ استفاده کنید، نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

در صورتی که کد گیفت کارت دیزنی پلاس خریداری شده را به درستی وارد کنید، پس از استفاده از کارت هدیه خود، اشتراک شما فعال می‌شود و می‌توانید شروع به تماشای محتوای Disney+ کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت به این سؤال پاسخ دادیم که گیفت کارت دیزنی پلاس چیست؟ همان‌طوری که مشاهده کردید، با استفاده از گیفت کارت دیزنی پلاس می‌توانید اشتراک این سرویس را خریداری کرده و از این طریق به محتواهای دیزنی، پیکسار، جنگ ستارگان، نشنال جئوگرافیک، مارول و… دسترسی پیدا کنید. در صورتی که قصد دارید تا گیفت کارت‌های این سرویس را خریداری کنید، می‌توانید از طریق وب سایت وب گیفت به این هدف دست پیدا کنید.

منبع: gamesradar.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 11 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

گیفت کارت دیزنی پلاس نوعی کارت هدیه دیجیتالی است که می‌توانید از آن برای خرید اشتراک دیزنی پلاس استفاده کنید. این کارت‌ها در مدت‌زمان‌های مختلف 1 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه قابل خریداری است.

شما می‌توانید با عضویت در سرویس دیزنی پلاس به محتواهای ساخته شده توسط شرکت دیزنی و زیر مجموعه‌های این شرکت یعنی پیکسار، جنگ ستارگان، نشنال جئوگرافیک، مارول و... دسترسی پیدا کنید.

اگر قصد دارید تا گیفت کارت Disney Plus را خریداری کنید، می‌توانید از طریق سایت وب گیفت، به‌صورت ریالی و با کمترین قیمت ممکن کارت هدیه این سرویس را خریداری کرده و عضو آن شوید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد