فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
سیستم مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت
ورد اف وارکرافت

سیستم مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت

مهدی داوری
انتشار در 27 شهریور 1402

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین که در سراسر دنیا میلیون‌ها گیمر دارد، بازی ورد اف وارکرافت است. این بازی به نحوی است که می‌توانید آن را با سیستم‌های متوسط نیز تجربه کنید. در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با سیستم مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت آشنا کرده و بیان کنیم که برای دانلود و نصب این بازی نیاز است تا کامپیوتر شما چه مشخصاتی داشته باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز World Of Warcraft برای نصب در ویندوز

سیستم مورد نیاز World Of Warcraft برای نصب در ویندوز

اگر قصد دارید تا بازی ورد اف وارکرافت را بر روی سیستم عامل ویندوزی خود نصب کنید، نیاز است تا کامپیوتر شما مشخصات زیر را داشته باشد:

در صورتی که کامپیوتر شما چنین مشخصاتی داشته باشد، می‌توانید بازی ورد اف وارکرافت را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. البته با چنین مشخصاتی شما باید این بازی را در پایین‌ترین حالت گرافیکی تجربه کنید.

سیستم مورد نیاز World Of Warcraft پیشنهادی برای نصب در ویندوز

مورد نیاز World Of Warcraft پیشنهادی برای نصب در ویندوز

اگر قصد دارید تا بازی ورد اف وارکرافت را با بالاترین حالت گرافیکی و به بهترین شکل ممکن تجربه کنید، نیاز است تا کامپیوتر شما مشخصات زیر را داشته باشد:

با داشتن چنین کامپیوتری قادر خواهید بود تا بازی ورد اف وارکرافت را با تنظیمات گرافیکی بالا انجام دهید و با مشکلاتی چون لگ مواجه نشوید.

حداقل سیستم مورد نیاز WOW برای نصب در مک

سیستم مورد نیاز WOW برای نصب در مک

بازی ورد اف وارکرافت به نحوی طراحی شده است که امکان نصب آن بر روی کامپیوترهای مک تولیدی شرکت اپل نیز وجود دارد.
حداقل سیستم مورد نیاز WOW برای نصب این بازی بر روی کامپیوترهای مک به شرح زیر است:

با داشتن چنین مشخصاتی می‌توانید بازی ورد اف وارکرافت را بر روی کامپیوتر مک خود نصب کنید؛ با این حال نیاز است تا گرافیک بازی را روی پایین‌ترین حد ممکن بگذارید تا بتوانید بدون لگ و افت فریم بازی را تجربه کنید.

سیستم مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت پیشنهادی برای نصب در مک

مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت پیشنهادی برای نصب در مک

اگر قصد دارید تا با بالاترین کیفیت ممکن بازی World Of Warcraft را بر روی کامپیوتر مک خود تجربه کنید، نیاز است تا مک شما مشخصات زیر را داشته باشد:

با داشتن چنین مشخصاتی، می‌توانید با بالاترین کیفیت ممکن بازی ورد اف وارکرافت (WOW) را بر روی سیستم مک خود تجربه کرده و این بازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

حرف آخر

در این مطلب از وب گیفت شما را با سیستم مورد نیاز برای نصب بازی ورد اف وارکرافت آشنا کرده و بیان کردیم که حداقل سخت افزار و سخت افزار پیشنهادی برای نصب بازی ورد اف وارکرافت بر روی کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوزی و مک چیست. همان‌طوری که مشاهده کردید، امکان تجربه بازی بر روی کامپیوترهایی با سخت افزار پایین نیز وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی این بازی را انجام دهید.

منبع: pcguide.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 4 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

شما می‌توانید بازی World of Warcraft را بر روی سیستم عامل‌های ویندوزی و مک نصب کرده و از این طریق این عنوان جذاب را تجربه کنید.

شما می‌توانید با داشتن پردازنده 6 هسته‌ای 3.5 گیگاهرتز، کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX، AMD RDNA 2 یا Intel Arc و 16 گیگابایت رم بازی World Of Warcraft را بر روی کامپیوتر ویندوزی خود نصب کرده و آن را با بالاترین کیفیت تجربه کنید.

شما می‌توانید با داشتن سیستم مک با پردازنده 8 هسته‌ای 3.6 گیگاهرتز، کارت گرافیک AMD RDNA یا Apple M1 Max و 16 گیگابایت رم بازی World Of Warcraft را با بالاترین کیفیت بر روی سیستم‌های مک تجربه کنید.

برای این که بتوانید بازی ورد اف وارکرافت را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید، نیاز است تا حداقل 128 گیگابایت فضا خالی داشته باشید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد