فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت چیست و چه کاربردی دارد؟
ورد اف وارکرافت

گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت چیست و چه کاربردی دارد؟

مهدی داوری
انتشار در 23 آذر 1402

بازی ورلد اف وارکرافت (World of Warcraft) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین چند نفره (MMORPG) است که توسط شرکت بلیزارد ساخته شده و میلیون‌ها گیمر آن را روزانه تجربه می‌کنند. اگر قصد دارید تا این بازی را تجربه کنید، یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای تجربه بازی World of Warcraft نیاز است تا گیمرها یک اشتراک فعال در بازی بخرند تا بتوانند در سرورهای اصلی بازی ورلد اف وارکرافت این عنوان را تجربه کنند. موضوعی که باید به آن توجه داشته این است که این اشتراک که به آن گیم تایم WOW گفته می‌شود، با پول واقعی قابل خریداری است.

گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت چیست؟

گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت

گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت یک اشتراک است که با خرید آن، شرکت بلیزارد به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید بدون مشکل و محدودیت در سرورهای بازی ورلد اف وارکرافت این عنوان را تجربه کنید.

موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این اشتراک به شما به همه ویژگی‌های بازی، از جمله موارد زیر دسترسی می‌دهد:

در صورتی که علاقه‌مند هستید تا به‌صورت کامل بازی را WOW را تجربه کنید، می‌توانید با خرید گیم تایم WOW به این هدف برسید.

انواع گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت

انواع اشتراک گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت

گیمرهایی که قصد دارند تا اقدام به خرید گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت کنند، یکی از سؤالات مهمی که مطرح می‌کنند این است که انواع گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که شرکت بلیزارد گیم تایم‌های بازی World of Warcraft را در مدت‌زمان‌های مختلفی به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید این گیم تایم‌ها را با مدت‌زمان‌های زیر خریداری کنید:

به‌صورت کلی اگر برای خرید گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت با مدت‌زمان‌های طولانی‌تر خریداری کنید، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و با قیمت پایین‌تری از این گیم تایم استفاده کنید.

نحوه خرید گیم تایم چگونه است؟

روش خرید گیم تایم

در صورتی که قصد دارید تا برای خرید گیم تایم WOW اقدام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از طریق وب سایت بلیزارد برای خرید این اشتراک اقدام کنید. البته موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برای خرید گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت از این طریق نیاز است تا کارت‌های بانکی و کارت‌های اعتباری بین‌المللی داشته باشید.

متأسفانه به دلیل تحریم‌های موجود بر علیه گیمرهای ایرانی، شما نمی‌توانید از این روش برای خرید گیم تایم WOW اقدام کنید. مجموعه وب گیفت، به‌عنوان یکی از مجموعه‌های واسط فعال در داخل کشور، این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید با قیمت پایین و به‌صورت ریالی برای تهیه این گیم تایم و بسیاری از گیفت کارت های بازی اقدام کنید.

نحوه استفاده از گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت

روش استفاده از گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت

در صورتی که اقدام به خرید گیم تایم ورلد اف وارکرافت کنید، یک کد 16 رقمی به شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید این کد را از طریق وب سایت بلیزارد یا کلاینت بازی ردیم کرده تا بتوانید از آن استفاده کنید. به منظور ردیم گیم تایم WOW نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

پس از طی کردن این مراحل، گیم تایم WOW برای شما فعال شده و می‌توانید از این گیم تایم استفاده کنید.

مزایا استفاده از گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت چیست؟

مزایا استفاده از گیم تایم ورلد اف وارکرافت

خرید و استفاده از گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد. اگر بخواهیم شما را با مزایا استفاده از این گیم تایم WOW آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مزایا باعث شده تا گیمرهایی که علاقه‌مند هستند تا به‌صورت کامل بازی ورلد اف وارکرافت را تجربه کنند، به سراغ گیم تایم WOW آمده و آن را خریداری کنند.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت شما را با گیم تایم بازی بلیزارد ورلد اف وارکرافت آشنا کردیم. همان‌طوری که بیان شد گیم تایم یک اشتراک برای بازیکنانی است که می‌خواهند به طور کامل بازی ورلد اف وارکرافت را تجربه کنند. شما می‌توانید با داشتن گیم تایم، به تمام محتوای بازی دسترسی داشته باشید و در رویدادهای داخل بازی شرکت کنید.

متن: eu.battle.net

تاریخ آخرین به روزرسانی: 23 آذر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت یک اشتراک است که با خرید آن می‌توانید بدون مشکل و محدودیت در سرورهای بازی ورلد اف وارکرافت این عنوان را تجربه کنید.

شما می‌توانید با خرید گیم تایم WOW، دسترسی کاملی به محتوای بازی داشته باشید، در رویدادهای داخل بازی شرکت کرده و همچنین به مناطق و محتوای جدید در بازی دسترسی پیدا کنید.

اگر قصد دارید تا برای خرید گیم تایم بلیزارد ورلد اف وارکرافت اقدام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از طریق وب سایت وب گیفت به‌صورت ریالی برای خرید گیم تایم اقدام کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد