فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
درامد بازی ورد اف وارکرافت چقدر است؟
ورد اف وارکرافت

درامد بازی ورد اف وارکرافت چقدر است؟

مهدی داوری
انتشار در 17 مهر 1402

بازی ورلد آف وارکرفت (World of Warcraft) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین چند نفره نقش آفرینی (MMORPG) در جهان است. این بازی توسط شرکت بلیزارد اینترتینمنت ساخته شده و در سال 2004 منتشر شده است. بازی ورلد آف وارکرفت یک دنیای گسترده و پر از محتوا دارد که بازیکنان می‌توانند در آن به ماجراجویی بپردازند، با یکدیگر رقابت کنند و از بازی لذت ببرند. یکی از ویژگی‌هایی که بازی ورد اف وارکرافت دارد این است که امکان کسب درآمد از بازی World Of Warcraft وجود دارد. در همین راستا در این مطلب از وب سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با نحوه کسب درامد بازی ورد اف وارکرافت آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

راه ها برای پول درآوردن از بازی WOW

شیوه های کسب درامد از بازی wow

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به کسب درآمد از بازی World Of Warcraft کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد روش‌ها و راه ها برای پول درآوردن از بازی WOW داشته باشید. اگر بخواهیم شما را با این راه‌ها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. فروش طلا

طلا بازی WOW

یکی از رایج‌ترین روش‌های کسب درآمد از بازی ورلد آف وارکرفت، فروش طلا است. طلا یک ارز داخل بازی ورد اف وارکرافت است که می‌توانید از آن برای خرید آیتم‌ها استفاده کرد. بازیکنانی که در بازی مهارت بالایی دارند می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف، مانند فارم کردن، انجام Questها و شرکت در Raidها، مقدار زیادی طلا جمع آوری کنند. این طلا را می‌توان به بازیکنان دیگر یا سایت‌های واسطه ای فروخت.

حتما بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی ورد اف وارکرافت

البته پیشنهاد ما این است که وقتی به اندازه کافی در بازی پیشرفت کردید، بر روی فارم طلا در بازی تمرکز کنید. در بین روش‌های مختلف کسب درآمد از بازی World Of Warcraft، فروش طلا جز روش‌هایی است که می‌توانید از آن درآمد قابل توجهی را کسب کنید. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان درآمد از بازی world of Warcraft از طریق فارم طلا بالا است و می‌توانید حتی آن را به عنوان یک شغل در نظر بگیرید.

۲. فروش آیتم‌های بازی WOW

فروش آیتم‌های بازی WOW

علاوه بر طلا، بازیکنان می‌توانند در دنیای ورد اف وارکرافت به آیتم‌های ارزشمندی دسترسی پیدا کنند. شما می‌توانید این آیتم‌ها ا را به بازیکنان دیگر یا سایت‌های واسطه ای بفروشید و از این طریق درآمد کسب کنید. البته پیشنهاد ما این است که به صورت دقیق دانش خود را در مورد آیتم‌های بازی World Of Warcraft افزایش داده و سپس از این طریق اقدام به کسب درامد بازی ورد اف وارکرافت کنید.

۳. فروش خدمات به سایر بازیکنان

فروش خدمات به سایر بازیکنان

بازیکنان می‌توانند با ارائه خدمات مختلفی مانند Boosting، Raiding و PvP Coaching به سایر بازیکنان، کسب درآمد کنند. در واقع شما می‌توانید با کمک به سایر بازیکنان در انجام Questها، ارتقا سطح کاراکتر، شکست دادن Bossها و آموزش به گیمرها دیگر کسب درآمد کنید. البته برای رسیدن به این هدف باید مهارت قابل توجهی داشته باشید تا بتوانید به سایر بازیکنان کمک کنید.

۴. تولید محتوای در حوزه بازی ورد اف وارکرافت

تولید محتوای در حوزه بازی ورد اف وارکرافت

بازیکنان می‌توانند با تولید محتوا در مورد ورلد آف وارکرفت، کسب درآمد کنید. شما می‌توانید در مورد راهنمایی بازی، بررسی محتواهای جدید، آموزش بازی و… تولید محتوا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. همچنین پیشنهاد ما این است که نگاه ویژه ای نسبت به استریم کردن در توییچ داشته باشید.

به صورت کلی توییچ یک روش عالی برای کسب درآمد از بازی World Of Warcraft است. شما می‌توانید در سرویس توییچ اقدام به استریم کرده و از سایر بازیکنان دونیت یا حمایت مالی کسب کنید. به صورت کلی توییچ یکی از روش‌های معمول برای کسب درآمد از صنعت بازی‌های ویدیویی به عنوان یک گیمر است.

از سوی دیگر اگر علاقه ای به تولید محتوا زنده و استریم کردن ندارید، می‌توانید در مورد بازی ورد اف وارکرافت در یوتیوب ویدیو تولید کنید. شما می‌توانید در سرویس یوتیوب، درباره این بازی آموزش درست کنید، درباره اخبار بازی تولید محتوا کرده و یا حتی از گیم پلی خود ویدیو ضبط کرده و در یوتیوب قرار دهید. پلتفرم یوتیوب به نحوی است که به هر میزانی که بازدید و ویو بیشتری به دست بیاورید، می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

۵. بالا بردن لول کاراکترها

بالا بردن لول کاراکترها در بازی WOW

از دیگر راه ها برای پول درآوردن از بازی WOW، کمک به سایر کاربران برای لول آپ است. در واقع خیلی از بازیکنان علاقه ای ندارند تا وقت خود را صرف لول آپ کردن یک کاراکتر کنند. این دسته از افراد حاضر هستند تا برای بالا رفتن لول کاراکترشان پول پرداخت کنند. در چنین شرایطی می‌توانید با لول آپ کردن کاراکتر بازیکنان دیگر، به سادگی کسب درآمد کنید.

۶. فروش اکانت

فروش اکانت بازی WOW

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن اقدام به کسب درآمد از بازی World Of Warcraft کنید، فروش اکانت است. در واقع شما می‌توانید به راحتی در دنیا این بازی اکانت ایجاد کرده و هر زمانی که علاقه مند بودید، اکانت خود را بفروشید. این موضوع باعث شده تا شما بتوانید از طریق فروش اکانت نیز در دنیا این بازی درامد کسب کنید.

نکات مهم برای کسب درآمد از ورلد آف وارکرفت

نکات کسب درآمد از ورلد آف وارکرفت

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به کسب درآمد از بازی World Of Warcraft کنید، برای انجام این کار باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. از مهم‌ترین این نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

توجه به این نکات باعث می‌شود تا بتوانید با کمترین مشکل اقدام به کسب درآمد از بازی World Of Warcraft کنید.

جمع بندی

در این مطلب شما را با راه ها برای پول درآوردن از بازی WOW آشنا کرده و بیان کردیم که چه روش‌هایی برای کسب درآمد از بازی World Of Warcraft وجود دارد. همان طوری که مشاهده کردید، شما می‌توانید با فارم و فروش طلا، فروش آیتم، ارائه خدمات به سایر گیمرها، تولید محتوا در مورد این بازی، فروش اکانت و… کسب درآمد کنید. لازم به ذکر است که ورلد آف وارکرفت یک بازی با پتانسیل بالایی برای کسب درآمد است و شما می‌توانید با داشتن مهارت و تجربه کافی، از طریق این بازی درآمد مناسبی کسب کنید.

منبع: noobfeed.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 18 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

شما می‌توانید در WOW با فارم و فروش طلا، فروش آیتم، ارائه خدمات به سایر گیمرها، تولید محتوا در مورد این بازی، فروش اکانت و... کسب درآمد کنید.

بله شما می‌توانید در بازی ورد اف وارکرافت به صورت قانونی اکانت ایجاد کرده، آن را ارتقا دهید و هر زمانی که علاقه مند بودید، با فروش آن کسب درآمد کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد