فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس
ایکس باکس

لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

مهدی داوری
انتشار در 24 مهر 1401

یکی از سرویس‌های پرطرفدار که به شما اجازه دسترسی به بازی های مختلف را به صورت اشتراکی می‌دهد، سرویس ایکس باکس گیم پس است. گیم پس مایکروسافت به کاربران کنسول‌های خانگی و همچنین کامپیوترهای خانگی اجازه می‌دهد تا با هزینه بسیار کم به بیش از 400 بازی مختلف دسترسی پیدا کرده و بتوانند این عناوین را تجربه کنند. در این بین یکی از سوالات بسیار مهمی که از سوی گیمرها پرسیده می‌شود این است که چه عناوینی در لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس وجود دارد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این عناوین انداخته و لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس برای کنسول های سری ایکس را به تفکیک ژانر به شما معرفی کنیم.

لیست بازی های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

لیست بازی های نقش آفرینی گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

یکی از ژانرهای محبوب در بازی های ویدیویی، عناوین نقش آفرینی هستند که مهم ترین ویژگی این عناوین امکان تجربه طولانی مدت آن‌ها است. در سرویس گیم پس شاهد عناوین مختلفی در این ژانر هستیم که اگر بخواهیم نگاهی به این عناوین بیاندازیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های پازل گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

لیست بازی های پازل گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

در لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری اس شاهد بازی های پازل هستیم. این دسته از بازی های به نحوی هستند که تجربه آن‌ها ذهن شما را به چالش کشیده و باعث می‌شود تا فکر و قدرت تحلیل تان رشد کند. اگر بخواهیم شما را با لیست بازی های پازل گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های پلتفرم گیم پس برای Xbox Series X

لیست بازی های پلتفرم گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

در نسل‌های ابتدایی بازی های ویدویی، بازی های پلتفرمی جایگاه ویژه‌ای داشتند ولی آرام آرام این ژانر کنار گذاشته شد. حال پس از 9 نسل، شاهد محبوبیت دوباره بازی های ژانر پلتفرم هستیم. به منظور بررسی لیست بازی های پلتفرم گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های ورزشی گیم پس

لیست بازی های ورزشی گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

مگر می‌شود که کنسول بازی داشته باشید و عنوانی در سبک بازی های ورزشی در آن نداشته باشید؟ در همین راستا شاهد بازی های ورزشی مختلفی در لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس هستیم. به منظور بررسی لیست این بازی ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های شوتر گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

لیست بازی های شوتر گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

در نسل جدید، یکی از محبوب ترین ژانرهای موجود در صنعت بازی های ویدیویی، سبک شوتر است. این موضوع باعث شده تا در لیست بازی های شوتر گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس شاهد تنوع بالایی از بازی‌ها باشیم. به منظور بررسی لیست بازی های شوتر گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های کلاسیک گیم پس

لیست بازی های کلاسیک گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

اگر دوست دارید تا بازی های قدیمی و کلاسیک را بر روی کنسول خود تجربه کنید، عنوان‌های مختلفی در لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس وجود دارد. به منظور بررسی لیست بازی های کلاسیک گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست بازی های استراتژیک گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

لیست بازی های استراتژیک گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس

اگر علاقه مند به بازی های استراتژیک و مدیریتی هستید، در بین بازی های موجود در گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس عناوین مختلفی در این ژانر وجود دارد. اگر بخواهیم در مورد لیست بازی های استراتژیک گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس صحبت کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حرف آخر

در این مطلب به بررسی لیست بازی های گیم پس برای ایکس باکس سری ایکس انداخته و شما را با عناوینی آشنا کردیم که پس از خرید گیم پس می‌توانید آن‌ها را بر روی کنسول ایکس باکس سری ایکس و سری اس خود نصب و این عناوین را تجربه کنید. موضوع مهمی که باید بدانید این است که پس از خرید اکانت گیم پس التیمیت، شما می‌توانید در کنار تجربه بازی های مخصوص کنسول، به لیست بازی های گیم پس برای کامپیوتر نیز دسترسی پیدا کرده و بر روی PC خود نیز این عناوین را تجربه کنید.

منبع: eurogamer

تاریخ آخرین به روزرسانی: 18 اسفند 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

با خرید اشتراک گیم پس برای کنسول ایکس باکس، می‌توانید به 451 بازی مختلف دسترسی پیدا کرده و این عناوین را تجربه کنید.

بله، شما می‌توانید بازی FIFA 22 را پس از خرید اکانت گیم پس دانلود و بدون پرداخت هزینه اضافی این عنوان را تجربه کنید.

در هر دو هفته، مایکروسافت لیست بازی های گیم پس برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و اس را تغییر می‌دهد. این تغییر شامل اضافه کردن چند عنوان جدید و حذف همین تعداد بازی از لیست عناوین موجود است.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد