فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آموزش گرفتن تیک آبی تلگرام؛ ۲ روش محبوب
مقالات تلگرام

آموزش گرفتن تیک آبی تلگرام؛ ۲ روش محبوب

مهدی داوری
انتشار در 14 دی 1402

در شبکه‌های اجتماعی از طریق ارائه تیک آبی، اعتبار و اصالت اکانت‌ها را تضمین می‌کنند. این کار باعث می‌شود که کاربران بتوانند با اطمینان بیشتری با اکانت‌های تأیید شده تعامل داشته باشند و از جعل هویت یا سوءاستفاده از اکانت‌های جعلی جلوگیری شود. در سرویس تلگرام نیز تیک آبی داده می‌شود.

در همین راستا در این مطلب از وب سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با تیک آبی تلگرام آشنا کرده و در مورد نحوه گرفتن تیک آبی تلگرام صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

تیک آبی تلگرام چیست؟

تیک آبی تلگرام، نشانی است که در کنار نام برخی از اکانت‌های تلگرام دیده می‌شود. این تیک آبی همانند تیک آبی اینستاگرام بوده و هویت و اعتبار اکانت تلگرام را تأیید می‌کند. در واقع تلگرام این تیک را تنها به اکانت‌هایی واگذار می‌کند که اصالت و اعتبار آن‌ها از سوی این سرویس تأیید شده باشد.

به‌عنوان‌مثال اگر یک فرد مشهور اکانت تلگرام داشته باشد، ممکن است بسیاری از افراد به‌صورت جعلی از نام آن فرد برای ساخت حساب خود استفاده کنند. در چنین شرایطی آن شخص می‌تواند با درخواست تیک آبی تلگرام و دریافت آن هویت خود را تأیید کند.

چگونه تیک آبی تلگرام بگیریم؟

به منظور گرفتن تیک آبی تلگرام نیاز است تا به چند نکته مهم توجه داشته باشید. تلگرام برای افراد و سازمان‌های عمومی تیک آبی صادر می‌کند تا کاربران بتوانند به‌راحتی آن‌ها را شناسایی کرده و در دام اکانت‌های جعلی نیفتید. به‌منظور بررسی این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. روش رسمی گرفتن تیک آبی تلگرام

تیم تلگرام به طور کلی کانال‌های رسمی، ربات‌ها یا گروه‌های عمومی را که دارای حساب‌های تأیید شده در حداقل ۲ مورد از پلتفرم‌های زیر هستند را تأیید می‌کنند:

اگر در 2 تا از این پلتفرم‌ها حساب تأیید شده نداشته باشید، می‌توانید یک با داشتن یک صفحه ویکی پدیا تأیید شده نیز به این هدف برسید. صفحه مربوط به شما در ویکی پدیا باید دستورالعمل‌های مربوط به این سرویس را رعایت کرده باشد و در آن صفحه لینکی به کانال، ربات یا گروه عمومی شما در تلگرام وجود داشته باشد. پس از جمع آوری این اطلاعات، به منظور ثبت درخواست تیک آبی تلگرام نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

اگر نتوانم ۲ مقاله مطبوعاتی را برای اثبات خود پیدا کنید، می‌توانید از یک صفحه ویکی پدیا که در مورد شما یا سازمانتان نوشته شده است، استفاده کنید. البته صفحه ویکی پدیا باید مورد تأیید این سرویس قرار گرفته باشد و بر اساس دستورالعمل‌های آن نوشته شده باشد؛ همچنین باید آن صفحه حاوی لینکی به کانال، ربات یا گروه عمومی شما در تلگرام باشد.

2. گرفتن تیک آبی تلگرام از طریق پرمیوم کردن اکانت (استیکر تیک آبی تلگرام)

روش دیگری که از طریق آن می‌توانید تیک آبی تلگرام دریافت کنید، پرمیوم کردن اکانت خود است. در واقع پس از فعال کردن تلگرام پرمیوم، این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا در کنار نام خود از ایموجی‌های مختلف استفاده کنید؛ که درواقع نوعی تیک آبی تلگرام جعلی محسوب می‌شود.

البته که در این روش به معنا واقعی اکانت شما از سوی تلگرام بررسی و وریفای نشده و تنها از نظر ظاهری تیک آبی به اکانت شما اضافه می‌شود. در صورتی که قصد دارید تا به‌صورت ریالی و با کمترین هزینه تلگرام پرمیوم خریداری کنید، می‌توانید از طریق وب سایت وب گیفت برای خرید تلگرام پرمیوم این سرویس اقدام کنید.

حتما بخوانید: ۱۰ ویژگی تلگرام پرمیوم که باید بدانید!

مزایا گرفتن تیک آبی تلگرام

داشتن تیک آبی تلگرام مزایای زیادی برای شما به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایا گرفتن تیک آبی تلگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

به‌صورت کلی تیک آبی باعث می‌شود تا اعتبار کانال، گروه یا ربات شما به شکل قابل‌توجهی افزایش پیدا کند.

چگونه تیک ابی تلگرام را غیرفعال کنیم؟

برای برداشتن تیک آبی تلگرام، تنها تا مراحل زیر را طی کنید:

با طی کردن این مراحل می‌توانید اقدام به غیرفعال کردن اکانت خود کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت، شما را با تیک آبی تلگرام و نحوه گرفتن تیک آبی تلگرام پرمیوم آشنا کردیم. همان‌طوری که مشاهده کردید، شما می‌توانید با داشتن اکانت‌های تأیید شده در سایر شبکه‌های اجتماعی، از طریق ربات @VerifyBot برای وریفای کردن اکانت خود استفاده کنید.

منبع: thepssaini.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 14 دی 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

امکان دریافت تیک آبی تلگرام به‌صورت جعلی وجود ندارد و این تیک به‌صورت مستقیم توسط تلگرام ارائه می‌شود. البته ممکن است مجموعه‌هایی به شما کمک کنند تا بتوانید به‌صورت قانونی برای دریافت این تیک اقدام کنید.

تیک آبی تلگرام، نشانی است که در کنار نام برخی از اکانت‌های تلگرام دیده می‌شود. این تیک هویت و اعتبار اکانت تلگرام را تأیید می‌کند.

در حال حاضر تیک آبی فقط برای کانال‌ها، ربات‌ها و گروه‌های صادر می‌شود و اکانت‌های شخصی نمی‌توانند تیک آبی تلگرام دریافت کنند.

شما می‌توانید با داشتن شرایط لازم و کافی، از طریق ربات @VerifyBot برای وریفای کردن اکانت خود اقدام کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد