فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
همه چیز در مورد گیفت کارت نینتندو
مقالات گیفت کارت

همه چیز در مورد گیفت کارت نینتندو

مهدی داوری
انتشار در 5 تیر 1402

در کنسول جدید شرکت نینتندو یعنی نینتندو سوئیچ نیز شاهد فروشگاه دیجیتالی هستیم و شما می‌توانید از طریق این فروشگاه اقدام به خرید و نصب بازی برای دستگاه خود کنید. در صورتی که قصد دارید تا اکانت خود را شارژ و از طریق فروشگاه نینتندو شاپ اقدام به خرید بازی کنید، می‌توانید از گیفت کارت نینتندو شاپ استفاده کنید.

در همین راستا در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا نگاهی به گیفت کارت نینتندو شاپ انداخته و به این سؤال مهم پاسخ دهیم که گیفت کارت نینتندو چیست؟ پس با ما همراه باشید تا در مورد شیوه خرید، کاربرد، مزایا آن به شما ارائه دهیم.

نینتندو شاپ چیست؟

معرفی نینتندو شاپ

شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت نینتندو شاپ، اقدام به خرید در فروشگاه شرکت نینتندو کنید. البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت نینتندو دو فروشگاه مختلف دارد که هر یک محصولات خاصی را دارند. یک از این فروشگاه‌ها، Nintendo eShop است که در واقع شاپ رسمی شرکت نینتندو است که برای خرید بازی‌های دیجیتالی برای کنسول Nintendo Switch می‌توانید به سراغ این شاپ آمده و بازی‌های مورد علاقه خود را مستقیماً از طریق Nintendo eShop در کنسول خود خریداری و آن را دانلود کنید.

در کنار Nintendo eShop یک مدل فروشگاه دیگر نیز به نام My Nintendo Store هستیم. My Nintendo Store نیز یک فروشگاه آنلاین است که از طریق آن می‌توانید محصولات انحصاری تولید شده توسط شرکت نینتندو، بازی‌های ویدئویی مورد نظر خود را در قالب‌های دیجیتال و فیزیکی، کنسول نینتندو سوئیچ و… را به‌صورت آنلاین خریداری کنید.

متأسفانه، به دلیل چالش‌ها و محدودیت‌هایی که علیه گیمرهای ایرانی وجود دارد، شما نمی‌توانید از طریق وب سایت My Nintendo Store اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود کنید. در این بین اما این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق شاپ Nintendo eShop اقدام به خرید بازی های نینتندو سوئیچ کنید.

Nintendo eShop که به‌عنوان یک فروشگاه دیجیتال است و امروزه تنها از طریق کنسول Nintendo Switch در دسترس است، در گذشته با نام Nintendo Network شناخته می‌شد و می‌توانستید از طریق کنسول‌های Wii U و Nintendo 3DS به آن دسترسی پیدا کنید.

به منظور بررسی ویژگی‌ها و خدمات فروشگاه نینتندو شاپ باید گفت که شما می‌توانید از طریق Nintendo eShop جدیدترین بازی‌های کنسول سوئیچ را دانلود، به دموهای رایگان دسترسی پیدا کرده و نرم‌افزاری‌های اختصاصی کنسول خود را دانلود کنید. همچنین یکی از ویژگی‌های مهمی که Nintendo eShop دارد این است که در صورت خرید بازی به‌صورت دیجیتالی از این فروشگاه، 5 درصد مبلغ خرید به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید دوباره از این مبلغ برای خرید بازی‌های دیگر استفاده کنید.

به منظور دسترسی به این شاپ می‌توانید در منوی HOME کنسول نینتندو خود، به شاپ Nintendo eShop دسترسی پیدا کنید. سپس اکانتی را که می‌خواهید بازی را بر روی آن خریداری کنید، انتخاب کرده و سپس به صفحه بازی مورد نظر خود بروید. سپس می‌توانید با رفتن به بخش جزئیات بازی، در نهایت برای خرید گزینه Proceed to Purchase را انتخاب کنید.

گیفت کارت نینتندو چیست؟

معرفی گیفت کارت نینتندو

گیفت کارت‌های نینتندو، کارت‌های پیش پرداختی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای خرید بازی و سایر محتواهای دیجیتالی در فروشگاه نینتندو شاپ استفاده کنید. با استفاده از این گیفت کارت‌ها قادر خواهید بود تا به هزاران عنوان مختلف دسترسی پیدا کرده و برای کنسول سوئیچ خود، بازی موردنظرتان خریداری و دانلود کنید.

مزایا استفاده از کارت هدیه Nintendo

مزایا استفاده از کارت هدیه Nintendo

پس از پاسخ به این سؤال که گیفت کارت نینتندو چیست، حال نیاز است تا در مورد مزایا و کاربرد کارت هدیه Nintendo صحبت کنیم. از مهم‌ترین مزایا گیفت کارت نینتندو شاپ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مزایا باعث شده تا افرادی که از کنسول‌های شرکت نینتندو استفاده می‌کنند، به سراغ گیفت کارت نینتندو شاپ آمده و از این کارت‌های هدیه استفاده کنند.

شیوه خرید گیفت کارت نینتندو سوئیچ

روش خرید گیفت کارت نینتندو سوئیچ

یکی از چالش‌هایی که گیمرهای کنسول‌های نینتندو با آن مواجه هستند، نحوه خرید کارت‌های هدیه نینتندو است. به‌صورت کلی شما می‌توانید برای خرید این کارت‌های هدیه به سراغ وب سایت نینتندو آمده و این گیفت کارت‌ها را خریداری کنید. در این بین اما به واسطه تحریم‌های مالی، گیمرهایی که در داخل کشور زندگی می‌کنند، نمی‌توانند این کارت‌های هدیه را خریداری کنند.

در چنین شرایطی نیاز است تا برای خرید گیفت کارت نینتندو شاپ از طریق فروشگاه‌های واسط اقدام به خرید کارت هدیه کنید. یکی از برترین مجموعه‌های واسطه در این حوزه، فروشگاه وب گیفت است. این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از فروشگاه وب گیفت، متناسب با بودجه و نیاز خود اقدام به خرید گیفت کارت نینتندو شاپ کرده و به‌صورت ریالی این کارت‌های هدیه را خریداری کنید.

نحوه وارد کردن گیفت کارت Nintendo شاپ

نحوه وارد کردن گیفت کارت Nintendo شاپ

پس از آن که اقدام به خرید کارت هدیه نینتندو شاپ کنید، برای ردیم گیفت کارت نینتندو نیاز است تا گام‌های زیر را بردارید:

در صورتی که اطلاعات و کد گیفت کارت را به‌درستی وارد کنید، پس از انجام این مراحل حساب شما شارژ شده و می‌توانید در بخش Balance، افزایش اعتبار اکانت خود را مشاهده کنید. در صورتی که در هنگام وارد کردن و ردیم کد با خطا و ارور مواجه شدید، نیاز است تا یک بار دیگر کد را وارد و آن را چک کنید.

چگونه با گیفت کارت نینتندو شاپ بازی بخریم؟

چگونه با گیفت کارت نینتندو شاپ بازی بخریم؟

در صورتی که قصد دارید تا با استفاده از گیفت کارت نینتندو شاپ اقدام به خرید بازی کنید، نیاز است تا بر اساس مراحلی که در بخش قبلی ارائه کردیم، اقدام به شارژ اکانت خود و افزایش Balance اکانتتان کنید. پس از افزایش میزان اعتبار اکانت خود، حال نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید تا بتوانید بازی مورد نظر خود را خریداری کنید:

با انجام این مراحل، خرید بازی انجام می‌شود و سپس می‌توانید اقدام به دانلود بازی مورد نظر خود کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت به این سؤال مهم پاسخ دادیم که گیفت کارت نینتندو چیست؟ سپس در مورد کاربرد کارت هدیه Nintendo و نحوه استفاده از گیفت کارت نینتندو شاپ برای خرید بازی توضیحات کاملی را به شما ارائه کردیم. بررسی موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این کارت‌های هدیه استفاده کنید.

منابع:

تاریخ آخرین به روزرسانی: 1 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

گیفت کارت‌های نینتندو، کارت‌های پیش پرداختی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای خرید بازی و سایر محتواهای دیجیتالی در فروشگاه نینتندو شاپ استفاده کنید. با استفاده از این گیفت کارت‌ها قادر خواهید بود تا به هزاران عنوان مختلف دسترسی پیدا کنید.

شما می‌توانید با استفاده از این گیفت کارت‌ها، بازی‌ها، DLCها و نرم افزارهای مورد نظر خود را از فروشگاه نینتندو شاپ خریداری کنید. مهم‌ترین کاربرد این کارت هدیه برای گیمرهای ایرانی دور زدن تحریم‌های مالی است.

به سراغ کنسول نینتندو سوئیچ خود آمده و وارد فروشگاه Nintendo eShop شوید. روی گزینه Balance در سمت چپ صفحه انتخاب کنید. در صفحه بعدی باید روی دکمه Nintendo eShop Card کلیک کنید. در تب Enter Activation Code کد گیفت کارت را وارد و دکمه OK را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد