فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آموزش ساخت مستر کارت؛ ۴ روش متفاوت
مستر کارت

آموزش ساخت مستر کارت؛ ۴ روش متفاوت

مهدی داوری
انتشار در 9 دی 1402

بسیاری از وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها به منظور ثبت نام اولیه در آن‌ها و استفاده از آن‌ها نیاز به اطلاعات کارت اعتباری دارند، حتی اگر برای استفاده از آن‌ها نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشید. این محدودیت برای ایرانیانی که به واسطه تحریم‌ها به کارت‌های اعتباری چون مستر کارت دسترسی ندارند، یک موضوع بسیار چالشی است. با این حال برای از بین بردن این محدودیت‌ها می‌توانید اقدام به ساخت مستر کارت مجازی کرده و از این کارت‌های استفاده کنید.

در همین راستا در این مطلب از وب سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با روش ساخت مستر کارت Credit card آشنا کرده و در مورد آموزش ساخت مستر کارت اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

روش ساخت مستر کارت Credit card

شیوه ساختن مستر کارت

اگر بخواهیم نگاهی به آموزش ساخت مستر کارت بیندازیم، در وهله اول باید به این نکته اشاره کرد که کارت‌هایی که از این طریق ایجاد می‌کنید رایگان بوده و موجودی ندارند. یعنی نمی‌توانید از آن‌ها برای خرید استفاده کنید. تنها کاربرد این کارت‌ها برای ثبت نام در سایت‌هایی است که در مرحله اولیه ثبت نام خود نیاز به ارائه اطلاعات مستر کارت دارند. به منظور بررسی این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. آموزش ساخت مستر کارت در سایت getcreditcardnumber

یکی از سایت‌هایی که می‌توانید به سادگی از آن برای دریافت شماره مستر کارت و ویزا کارت مجازی استفاده کنید، وب سایت www.getcreditcardnumbers.com است. پس از ورود به این وب سایت برای ساخت مستر کارت مجازی نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

سایت getcreditcardnumber

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که کارت‌هایی که از این طریق ایجاد می‌شوند فقط شماره کارت داشته و اطلاعات دیگر کارت‌ها یعنی نام، کشور، کد پستی و cvv ندارند.

حتما بخوانید: آیا مستر کارت در ایران کار میکند؟

۲. آموزش ساخت مستر کارت در سایت ccardgenerator

یکی دیگر از وب‌سایت‌هایی که می‌توانید از طریق آن اقدام به ساخت مستر کارت مجازی کنید، وب سایت ccardgenerator.com است. پس از ورود به این وب سایت نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید تا اقدام به ساخت مستر کارت مجازی کنید:

پس از ایجاد کارت‌ها از طریق این وب سایت، شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Download لیست کامل اطلاعات کارت‌های مجازی ایجاد شده را دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

۳. روش ساخت مستر کارت Credit card در سایت  cardguru

سایت دیگری که به شما امکان ساخت مستر کارت مجازی را می‌دهد، وب سایت cardguru.io است. در راستای بررسی آموزش ساخت مستر کارت در سایت cardguru، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لازم به ذکر است که ویژگی  دیگر این وب سایت آن است که علاوه بر امکان ساخت مستر کارت مجازی، شما می‌توانید کارت‌هایی چون ویزا کارت، امریکن اکسپرس، Discover، China union pay، Maestro uk و InstaPayment را از طریق این وب سایت ایجاد کنید.

۴. روش ساخت مستر کارت Credit card در سایت fakedata

وب سایت دیگری که شما می‌توانید از طریق آن اقدام به ساخت کارت مجازی مستر کارت کنید، وب سایت fakedata.net است. برای استفاده از این وب سایت نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

سایت fakedata

با طی کردن این مراحل می‌توانید از طریق وب سایت fakedata.net به‌راحتی اقدام به ساخت مستر کارت مجازی کرده و از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از مستر کارت مجازی برای خرید اینترنتی

شیوه استفاده از مستر کارت مجازی برای خرید

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که کارت‌هایی که از طریق این وب‌سایت‌ها ایجاد می‌شوند تنها برای ثبت نام در سایت‌های مختلف کاربرد دارد و نمی‌توانید از آن برای خرید اینترنتی و انتقال پول استفاده کنید. در چنین شرایطی برای این که بتوانید یک مستر کارت مجازی با اعتبار خریداری کنید، نیاز است تا از طریق یک وب سایت معتبر فعال در این حوزه برای گرفتن مستر کارت در ایران مجازی اقدام کنید.

یکی از برترین مجموعه‌های فعال در این حوزه، وب سایت وب گیفت است. شما می‌توانید در وب سایت وب گیفت به‌صورت ریالی اقدام به خرید مستر کارت مجازی کرده و از این کارت‌ها برای انجام تراکنش‌های مالی استفاده کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت، نگاهی به آموزش ساخت مستر کارت انداخته و در مورد نحوه استفاده از مستر کارت مجازی صحبت کردیم. همان‌طوری که مشاهده کردید شما می‌توانید از طریق وب‌سایت‌هایی چون getcreditcardnumber، ccardgenerator، cardguru و fakedata برای ساخت مستر کارت مجازی اقدام کرده و از این کارت‌ها استفاده کنید.

منبع: privacy.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 9 دی 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت‌هایی چون getcreditcardnumber، ccardgenerator، cardguru و fakedata برای ایجاد مستر کارت مجازی اقدام کرده و از این کارت‌ها استفاده کنید.

مستر کارت‌های مجازی رایگان که می‌توانید در وب‌سایت‌ها آنلاین ایجاد کنید موجودی ندارند و نمی‌توانید از آن‌ها برای خرید اینترنتی استفاده کنید.

اگر قصد دارید تا برای خرید مستر کارت مجازی دارای اعتبار اقدام کنید، می‌توانید از طریق وب سایت وب گیفت این کارت‌های اعتباری را خریداری کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد