فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
لیست بازی های PS Plus Extra و PS Plus Premium
پلی استیشن

لیست بازی های PS Plus Extra و PS Plus Premium

وب گیفت
انتشار در 19 تیر 1401

پلی استیشن پلاس پریمیوم و اکسترا، نسخه ارتقا یافته سرویس اشتراک بازی های سونی است که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال تبدیل شدن به سرویسی شبیه نتفلیکس است که در آن شما می‌توانید با پرداخت هزینه ماهانه به صدها بازی مختلف دسترسی پیدا کنید. این سرویس جدید به نحوی است که حجم بسیار زیادی از بازی‌ های کنسول‌های قدیمی پلی استیشن را پوشش می‌دهد و شما می‌توانید با پرداخت هزینه ثابت ماهانه به بازی‌های پلی استیشن 1 تا پلی استیشن 5 دسترسی پیدا کرده و از این طریق می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

در این بین یکی از سوالات بسیار مهمی که از سوی گیمرها پرسیده می‌شود این است که لیست بازی‌ های پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس پریمیوم شامل چه مواردی می‌شود و در صورتی که اشتراک این سرویس را خریداری کنیم، می‌توانیم به چه عناوینی دسترسی پیدا کنیم؟ به منظور پاسخ به این سوال بسیار مهم با ما همراه باشید تا در آن به صورت کامل نگاهی به لیست بازی‌ های PS Plus Extra و PS Plus Premium انداخته و شما را به صورت کامل با بازی‌هایی که در این سرویس وجود دارد آشنا کنیم.

بازی های پلاس اکسترا و پلاس پرمیوم

اگر بخواهیم نگاهی به لیست کامل بازی‌های موجود در PS Plus Extra و Premium بیاندازیم باید به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر تعداد مشخصی بازی در این سرویس معرفی و به گیمرها ارائه شده است. البته باید به این موضوع توجه کنید که بر اساس اعلام مدیران سونی، لیست بازی‌هایی که در سرویس جدید پلی استیشن وجود دارند در طول زمان اضافه یا کم می‌شود و قرار است تا در اواسط هر ماه این لیست تغییر کند تا گیمرها بتوانند در هر ماه به عناوین جدیدی دسترسی پیدا کنند. در ادامه نگاهی به لیست بازی‌های موجود در این سرویس انداخته و این بازی‌ها را با توجه به پلتفرم آن‌ها تقسیم بندی می‌کنیم:

لیست بازی های مخصوص پلی استیشن 5 سرویس پلاس

لیست بازی های مخصوص پلی استیشن 5:

لیست بازی های مخصوص پلی استیشن 4

لیست بازی های مخصوص پلی استیشن 4:

لیست بازی های پلی استیشن کلاسیک (مخصوص پلاس پریمیوم)

لیست بازی های پلی استیشن کلاسیک (مخصوص پلاس پریمیوم):

جمع بندی

در این مطلب تلاش کردیم تا به این سوال بسیار مهم پاسخ دهیم که در سرویس جدید سونی چه بازی‌ها و عناوینی قرار دارد. در این مطلب از تمام بازی‌ های موجود در PS Plus Extra و PS Plus Premium نام بردیم و شما می‌توانید با بررسی اسم این بازی‌ها به صورت کامل متوجه شوید که در سرویس PS Plus Extra و PS Plus Premium می‌توان به چه عناوینی دسترسی پیدا کرد. در انتها نیز باید به این موضوع توجه داشته باشید که لیست بازی‌ های این سرویس ثابت نبوده و در هر ماه شاهد اضافه شدن بازی‌های جدیدی به این سرویس هستیم. همچنین در اواسط هر ماه، در کنار اضافه شدن عنوان‌های جدید، برخی از بازی‌های این سرویس حذف می‌شود. همچنین شما می توانید با خرید پلی استیشن پلاس قانونی و یا خرید گیفت کارت پلی استیشن، بازی های جدید این سرویس را روی اکانت شخصی خود تجربه کنید.

تاریخ آخرین به روزرسانی: 3 شهریور 1402

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد