فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
ارزان ترین گیفت کارت برای کدام کشور است؟
مقالات گیفت کارت

ارزان ترین گیفت کارت برای کدام کشور است؟

مهدی داوری
انتشار در 7 تیر 1402

یکی از مزایا خرید گیفت کارت در داخل کشور، در کنار دور زدن تحریم‌ها، کاهش هزینه‌های استفاده از سرویس‌های مختلف است. در واقع به دلیل آن که شما می‌توانید در ایران از گیفت کارت‌های کشورهای مختلف استفاده کنید، قادر خواهید بود تا به سراغ ارزان‌ترین گیفت کارت سرویس مورد نظر خود آمده و اقدام به خرید این کارت‌های هدیه کنید.

در همین راستا در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا به این سؤال پاسخ دهیم که ارزان‌ترین گیفت کارت برای کدام کشور است و بهتر است تا گیفت کارت‌های کدام کشور را خریداری کنید تا بتوانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

چرا قیمت گیفت کارت در کشورها مختلف است؟

دلیل اختلاف قیمت گیفت کارت در کشورهای مختلف

قیمت گیفت کارت‌ها در کشورها بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. به‌عنوان‌ مثال اگر قصد خرید گیفت کارت نتفلیکس را دارید، می‌توانید به جای خرید گیفت کارت آمریکا که قیمت 20 دلاری دارد، به سراغ گیفت کارت‌های کشورهایی چون پاکستان، مصر، ترکیه، هند و… آمده و با قیمت کمتر از 8 دلار عضو این سرویس شوید.

در واقع تنها با انتخاب گیفت کارت کشور مناسب می‌توانید بیش از 50 درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود تا یک گیفت کارت در کشورهای مختلف قیمت متفاوتی داشته، وضعیت اقتصادی و قدرت خرید مردم آن کشور است.

حتما بخوانید: بهترین سایت های خرید گیفت کارت چیست؟

در واقع شرکت‌هایی که سرویس و خدمات خاصی را ارائه می‌دهند، برای افزایش آمار فروش خود در کشورهای مختلف تلاش می‌کنند تا بر اساس وضعیت اقتصادی آن کشور و قدرت خرید، قیمت مناسبی را تعیین کنند. به‌عنوان‌مثال کشور ترکیه وضعیت اقتصادی بدتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکا دارد، به همین دلیل شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا گیفت کارت سرویس‌های خود را با قیمت ارزان‌تری در این کشور به فروش برسانند.

ارزان‌ترین گیفت کارت برای کدام کشور است؟

به خاطر این که شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که گیفت کارت‌های خود را با قیمت‌های مختلف در هر ریجن عرضه می‌کنند، فرمول مشخصی برای انجام این کار نداشته و هر شرکت از قاعده منحصربه‌فردی استفاده می‌کند، به همین دلیل نمی‌توان به‌صورت کلی گفت که گیفت کارت‌های کدام کشور و ریجن ارزان‌تر است.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که سرویسی که قصد خرید گیفت کارت آن را دارید مشخص کرده و قیمت گیفت کارت‌های آن سرویس را در کشورهای مختلف بررسی کنید تا در نهایت بتوانید ارزان‌ترین گیفت کارت را خریداری کنید. با این حال اگر بخواهیم شما را با برخی از کشورها که به‌صورت کلی هزینه تهیه گیفت کارت در آن‌ها پایین است آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این کشورها اغلب به خاطر شرایط اقتصادی که دارند، به نحوی هستند که هزینه خرید کارت‌های هدیه در آن‌ها پایین‌تر است.

نکات مهم برای خرید گیفت کارت از کشور ارزان

اگر به دنبال خرید گیفت کارت از کشورهای ارزان‌قیمت هستید، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. در وهله اول باید گفت که گاهی برخی از کشورها که گیفت کارت‌های ارزان قیمتی را ارائه می‌دهند، مقررات سخت‌گیرانه‌تری در مورد این دسته از کارت‌های هدیه دارند که باعث می‌شود تا استفاده یا ردیم این دسته از کارت‌های هدیه دشوارتر باشد.

به‌عنوان‌مثال برای استفاده از کارت‌های هدیه کشورهایی خاصی چون پاکستان، آرژانتین و… نیاز است تا از برنامه‌های تغییردهنده IP استفاده کنید.

نکته دیگری که برای خرید ارزان‌ترین گیفت کارت باید به آن توجه داشته باشید، محدودیت‌های اعمال شده بر روی ریجن های مختلف است. به‌عنوان‌مثال اگر برای خرید اشتراک نتفلیکس به سراغ ریجن هایی با گیفت کارت ارزان‌تر مثل پاکستان، ترکیه، هند، مصر و… بروید ممکن است لایبری فیلم و سریال‌هایی که می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید کمتر شده و برخی از عناوینی که در ریجن های اروپایی و آمریکایی وجود دارد به شما ارائه نشود.

به همین دلیل باید به این موضوع نیز در هنگام خرید کارت هدیه از کشورها ارزان‌تر توجه داشته باشید تا با مشکل خاصی روبه‌رو نشوید.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب گیفت به این سؤال مهم پاسخ دادیم که ارزان‌ترین گیفت کارت برای کدام کشورها است؟ همان‌طوری که مشاهده کردید، از بین کشورهای مختلف، هندوستان، چین، برزیل، مکزیک، روسیه، ترکیه و… ارزان‌ترین کارت‌های هدیه را به فروش می‌رسانند.

منبع: cs-help.wish.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 13 آبان 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

نمی‌توان به‌صورت کلی گفت که گیفت کارت‌های کدام کشور و ریجن ارزان‌تر است. با این حال هندوستان، چین، برزیل، مکزیک، روسیه، ترکیه، آرژانتین، اوکراین، پاکستان و... ارزان‌ترین گیفت کارت‌های موجود را دارند.

قیمت گیفت کارت‌ها در کشورهای مختلف بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. با این حال مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود تا یک گیفت کارت در کشورهای مختلف قیمت متفاوتی داشته، وضعیت اقتصادی و قدرت خرید مردم آن کشور است.

به دلیل تحریم‌ها، شما در داخل کشور مجبور هستید تا برای خرید سرویس‌های مختلف از گیفت کارت یک کشور دیگر استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است تا به سراغ کشورهایی بروید که کارت‌های هدیه ارزان‌تری دارند.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد