گیفت کارت ریزر گلد چیست؟

ریزر گلد یک ارز دیجیتالی است که گیمرها از طریق آن می‌توانند در فروشگاه آنلاین Razer اقدام به خرید بازی کرده و یا در بازی‌های مختلف خرید درون‌برنامه‌ای را انجام دهند. در این بین برای آن که بتوانید از سرویس ریزر گلد استفاده کرده و آیتم‌های درون بازی در بیش از 42000 بازی و محتوای مختلف را با استفاده از اعتبار کیف پول Razr Gold خریداری کنید، نیاز است تا اکانت خود را شارژ کنید. برای انجام این کار می‌توانید از گیفت کارت ریزر گلد استفاده کنید. به منظور بررسی و معرفی Razer Gold Gift Card با ما همراه باشید تا در این مطلب از سایت وب گیفت اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

گیفت کارت ریزر گلد چیست؟

گیفت کارت ریزر گلد، یک کارت دیجیتال پیش‌پرداخت است که می‌توانید از آن برای شارژ و افزایش اعتبار در حساب ریزر گلد خود از آن استفاده کنید.پس از انجام این کار می‌توانید از اعتبار موجود در گیفت کارت ریزر گلد خود برای خرید بازی و سایر محتوای دیجیتال استفاده کنید.

 همچنین نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از انتقال پول و اعتبار از گیفت کارت به کیف پول ریزر گلد خود، می‌توانید امتیاز Razer Silver نیز دریافت کرده و از این امتیاز برای دسترسی به تخفیف‌های انحصاری ریزر استفاده کنید. نکته مهمی که در مورد کارت هدیه ریزر گلد باید به آن توجه داشته باشید این است که گیفت کارت‌های ریزر گلد در مبالغ مختلف از 10 تا 500 دلار موجود است و می‌توانید متناسب با نیاز خود گیفت کارتی با اعتبار مناسب را خریداری کنید.

کاربرد گیفت کارت ریزر گلد

مزایا و کاربرد گیفت کارت ریزر گلد

گر بخواهیم شما را با مزایا و کاربردهای گیفت کارت ریزر گلد آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش ایمنی اکانت ریزر گلد
 • امکان افزایش اعتبار حساب ریزر گلد بدون نیاز به کارت اعتباری یا حساب بانکی
 • امتیاز کسب امتیاز Razer Silver با استفاده از گیفت کارت
 • دسترسی به تخفیف‌های انحصاری بازی از طریق امتیاز Razer Silver
 • امکان خرید آیتم‌های درون‌برنامه‌ای در 42000 بازی مختلف تنها با استفاده از ریزر گلد

این ویژگی‌ها و مزایا باعث شده تا گیفت کارت ریزر گلد محبوبیت بسیار زیادی داشته باشد.

از کجا گیفت کارت ریزر بخریم؟

یکی از سوالات مهمی که گیمرها مطرح می‌کنند این است که از کجا می‌توان گیفت کارت ریزر گلد خریداری کرد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که امکان خرید Razer Gold Gift Card از طریق وب سایت خود ریزر وجود دارد. با این حال به واسطه تحریم‌ها و محدودیت‌های مالی که علیه گیمرهای ایرانی وجود دارد، نمی‌توان از داخل کشور و با استفاده از کارت‌های بانکی ایرانی اقدام به خرید کارت هدیه ریزر گلد کرد.

در چنین شرایطی به منظور حل این مشکل، می‌توانید از طریق فروشگاه وب گیفت به‌عنوان یکی از فروشگاه‌های واسط و به‌صورت ریالی اقدام به خرید گیفت کارت ریزر گلد کنید. همچنین فروشگاه وب گیفت این امکان را به وجود آورده تا شما بتوانید به‌راحتی محدودیت‌ها و تحریم‌ها را دور بزنید.

نحوه وارد کردن گیفت کارت ریزر گلد

نحوه وارد کردن گیفت کارت ریزر گلد

پس از آن که شما را با گیفت کارت ریزر گلد آشنا کردیم، حال نیاز است تا به این سؤال مهم پاسخ دهیم که نحوه وارد کردن گیفت کارت ریزر گلد چگونه است؟ در صورتی که از فروشگاه وب گیفت کارت هدیه ریزر گلد را خریداری کردید، یک کد به شما ارائه می‌شود. سپس بعد از درست کردن اکانت Razer برای وارد کردن این کارت هدیه و ردیم کردن آن، نیاز است تا گام‌های زیر را بردارید:

 • به وب سایت razer.com وارد شوید.
 • با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود، به اکانت تان Login کنید.
 • سپس در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود، روی Redeem Now کلیک کنید.
 • در صفحه باز شده نیاز است تا Razer Gold PIN را به‌عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید.
 • حال نیاز است تا کد موجود بر روی کارت هدیه ریزر گلد خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.
 • در صورتی که از شما خواسته شد تا فرایند احراز هویت ۲ مرحله‌ای حساب را انجام دهید، نیاز است تا این گام را بردارید.

پس از انجام این کارها اکانت شما شارژ شده و می‌توانید به‌راحتی از ریزر گلد برای خرید درون‌برنامه‌ای در بازی‌های مختلف استفاده کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم که به صورت خلاصه شما را با گیفت کارت ریزر گلد و موارد استفاده آن از جمله خرید بازی و آیتم های  داخل بازی آن آشنا کنیم. و به بررسی شیوه خرید گیفت کارت Razer Gold و مزایا استفاده از آن و نحوه وارد کردن آشنا کنیم. تا بتوانید به راحتی و با شناخت کامل نسبت به خرید نوع گیفت کارت ریزر گلد خود اقدام کنید و به راحتی حساب کاربری خود را شارژ کنید.

منبع: gold.razer.com

سوالات متداول

 • گیفت کارت ریزر گلد چیست؟

  گیفت کارت ریزر گلد، یک کارت پیش‌پرداخت است که می‌توانید از آن برای شارژ و افزایش اعتبار در حساب ریزر گلد خود از آن استفاده کنید.

 • نحوه وارد کردن گیفت کارت ریزر گلد چگونه است؟

  به وب سایت gold.razer.com وارد شده و به اکانت تان Login کنید. سپس در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود، روی Reddem Now کلیک کنید. روی گزینه Razer Gold PIN کلیک کرده و کد موجود بر روی کارت هدیه ریزر گلد خود را وارد کنید.

 • با ریزر گلد در چه بازی‌هایی می‌توان خرید کرد؟

  شما می‌توانید از سرویس ریزر گلد استفاده کرده و آیتم‌های درون بازی در بیش از 42000 بازی و محتوای مختلف را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.