فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
ریزر گلد چیست؟
ریزر

ریزر گلد چیست؟

وب گیفت
انتشار در 27 آبان 1401

افرادی که گیمر هستند و به‌خصوص از گوشی‌های موبایل برای تجربه عنوان‌های مختلف استفاده می‌کنند، همواره به‌منظور ارتقا شخصیت خود و خرید درون برنامه‌ای با چالش مواجه هستند. به‌خصوص در داخل کشور ما به دلیل تحریم‌هایی که علیه مردم ایران وجود دارد، امکان خرید مستقیم درون برنامه‌ای در بازی‌های مختلف وجود ندارد، این دسته از تراکنش‌ها همواره چالش‌برانگیز است. در این بین برند ریزر ارز دیجیتالی به نام ریزر گلد (Razer Gold) را ایجاد کرده است که استفاده از آن به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در بازی‌های مختلف خرید درون برنامه‌ای خود را به‌راحتی انجام داده و از این طریق با سرعت بالا تراکنش‌های خود را انجام دهید. اما ریزر گلد چیست؟ در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به ریزر گلد انداخته و در مورد نحوه استفاده از آن اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

برند Razer یکی از شناخته ترین برند های تولیدکننده محصولات گیمینگ است.

معرفی برند Razer

پیش از آن که بخواهیم شما را با ریزر گلد آشنا کرده و در مورد گیفت کارت ریزر گلد نیز اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم، لازم است تا نگاهی به برند Razer انداخته و در مورد این مجموعه اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. ریزر در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت تجهیزات گیمینگ است. لوگو این برند به شکل سه مار است که اگر در حوزه گیم فعالیت دارید، مطمئناً برای یک بار هم که شده نام و یا لوگو این مجموعه را مشاهده کرده‌اید.

مجموعه ریزر در راستای ایجاد یک ارز مخصوص به خود و منحصربه‌فرد، ریزر گلد را معرفی کرد. در این بین شما می‌توانید با استفاده از این ارز اقدام به خرید محصولات فیزیکی این برند نظیر ماوس، کیبورد، اسپیکر و سیستم مخصوص گیمینگ کنید. البته از آن جایی که برند ریزر به‌صورت مستقیم در بازار ایران فعالیت ندارد نمی‌توانید از ریزر گلد برای رسیدن به این هدف استفاده کنید. در این بین یکی دیگر از کاربردهایی که ارز مخصوص برند ریزر دارد، امکان خرید بازی‌ها و اعتبار هر یک از این بازی‌ها است که با استفاده از گیفت کارت ریزر گلد می‌توانید به‌صورت غیرمستقیم اقدام به خرید این دسته از محصولات کنید.

ریزر گلد یکی از واحدهای پولی است که توسط شرکت ریزر به فروش می رسد.

معرفی ریزر گلد

به‌منظور معرفی ریزر گلد باید گفت که Razer Gold  اعتبار مجازی یکپارچه است که گیمرها در سراسر جهان می‌توانند از آن استفاده کنند. در همین راستا اگر شما کیف پول ریزر گلد منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنید، می‌توانید با استفاده از این اعتبار مجازی بازی‌ها و محتوای درون برنامه‌ای هر یک از این عناوین را با نرخ ارزان‌تری خریداری کنید.

نکته مهمی که در مورد این ارز باید بدانید آن است که در حال حاضر به دلیل بازاریابی حرفه‌ای برند ریزر شما می‌توانید Razer Gold را در بیش از 34000 بازی و محتوای سرگرمی مختلف مورد استفاده قرار دهید. همچنین یکی از ویژگی‌های جالبی که برند ریزر برای ارز انحصاری خود در نظر گرفته است این است که هر بار که شما از Razer Gold  برای خرید استفاده کنید و این ارز را خرج کنید، ریزر به شما اعتبار دیگری به نام Razer Silver  را می‌دهد. شما می‌توانید از ریزر سیلور برای بازخرید سخت‌افزار، کارت‌های هدیه، بازی‌ها و… استفاده کنید. همچنین استفاده از ریزر سیلور به شما اجازه می‌دهد تا به هدایا و آیتم‌های درون بازی‌ها دسترسی پیدا کنید. محتواهایی که به‌صورت انحصاری برای استفاده از ریزر گلد به شما ارائه می‌شود و در هیچ جای دیگری این آیتم‌ها در دسترس نخواهند بود. این ویژگی بسیار مهم باعث شده تا گیمرها تشویق شوند که به‌جای استفاده از کارت‌های اعتباری، کیف پول ریزر گلد خود را شارژ کرده و از این اعتبار مجازی استفاده کنند.

چه محصولات و بازی هایی ها را میتوان با استفاده از ریزر گلد خریداری کرد.

چه مواردی را می‌توان با ریزر گلد خریداری کرد؟

گیمرهایی که با ارز ریزر گلد آشنا می‌شوند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که از Razer Gold برای انجام چه کارهایی می‌توان استفاده کرد؟ برند ریزر اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از 34000 بازی و محتوای سرگرمی وجود دارند که از ارز مجازی Razer Gold  پشتیبانی کرده و می‌توانید از این طریق خریدهای درون برنامه‌ای را با استفاده از این اعتبار انجام دهید. از مهم‌ترین بازی‌ها و سرویس‌هایی که می‌توانید از ریزر گلد در آن استفاده کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکته مهمی که باید بدانید این است که موارد گفته شده تنها بخشی از بازی‌ها و سرویس‌هایی هستند که از ریزر گلد پشتیبانی کرده و می‌توانید از این اعتبار برای خرید درون برنامه‌ای در این بازی‌ها استفاده کنید. همان‌طوری که مشاهده می‌کنید Razer Gold در حال حاضر در کنسول‌های مختلف و برای حجم بسیار زیادی از بازی‌ها در دسترس است و این هم جانبه بودن باعث محبوبیت این اعتبار مجازی شده است.

نحوه استفاده از Razer Gold برای خرید درون برنامه‌ای

نحوه استفاده از Razer Gold برای خرید درون برنامه‌ای

درصورتی‌که قصد دارید تا از ریزر گلد برای خرید درون برنامه‌ای استفاده کنید، باید در وهله اول مطمئن شوید که بازی و سرویسی که قصد دارید تا از ریزر گلد در آن استفاده کنید آیا از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند یا خیر؟

سپس باید به سراغ بخش کاتالوگ بازی‌ها و محتواها در سایت ریز آمده و سپس عنوان مورد نظر خود را جستجو کرده و دستورالعمل‌های اعلام شده از سوی ریزر را برای استفاده از Razer Gold مطالعه کنید. مطمئن باشید که استفاده از ریزر گلد آسان بوده و اگر یک بار از آن در بازی مورد نظر خود استفاده کنید، در سری‌های بعدی می‌توانید سریعاً از طریق این ارز اقدام به خرید درون برنامه‌ای کنید.

یکی از موضوعات مهمی که باید بدانید این است که وقتی شما گیفت کارت ریزر گلد را سفارش داده و خریداری می‌کنید، یک رمز فعال سازی از سوی شرکت ارائه دهنده گیفت کارت به شما ارائه می‌شود. موضوع مهم این است که این رمز فعال سازی را به هیچ عنوان نباید از دست بدهید، چرا که در صورت از دست دادن و فراموش کردن این کد دیگر نمی‌توانید از این کارت هدیه استفاده کنید. به همین منظور پیشنهاد ما این است که حتی اگر قصد ندارید تا فعلاً از کد فعال سازی گیفت کارت ریزر گلد استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که این کد را در جایی مطمئن و امن یادداشت کنید تا هر زمانی که علاقه‌مند بودید بتوانید به‌راحتی این کد را وارد کرده و از اعتبار آن استفاده کنید.

شما با خرید گیفت کارت ریزر گلد، می توانید اعتبار مد نظرتان را به Razer Gold تبدیل کنید به خرید درون برنامه ای بپردازید.

گیفت کارت ریزر گلد

درصورتی‌که علاقه‌مند هستید تا کارت هدیه ریزر گلد را خریداری کرده و از اعتبار آن استفاده کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل شرایط موجود، نمی‌توانید به‌صورت مستقیم اقدام به خرید گیفت کارت‌ ریزر گلد کنید. در چنین شرایطی اگر نمی‌توانید گیفت کارت ریزر گلد را از وب‌سایت‌های خارجی سفارش داده و از این طریق این کارت هدیه را خریداری کنید، می‌توانید به سراغ فروشگاه‌ها و واسط‌هایی در داخل کشور بروید که امکان خرید این دسته از گیفت کارت‌ها را به شما ارائه می‌دهند.

یکی از نکات مهمی که برای خرید گیفت کارت ریزر گلد باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می‌توانید گیفت کارت‌های ریزر گلد را با توجه به‌دلخواه شارژ خود خریداری کرده و به‌راحتی از اعتبار آن استفاده کنید. در این بین یکی از خدمات مهمی که مجموعه ریزر به کاربران خود ارائه می‌دهد، امکان شارژ کردن مجدد گیفت کارت‌های ریزر گلد است، این در حالی است که وب‌سایت‌های ایرانی فعال در حوزه فروش این دسته از محصولات این خدمت را به مشتریان ارائه نمی‌دهد و به همین دلیل لازم است تا به‌منظور خرید گیفت کارت‌های Razer Gold دقت بسیار زیادی بر روی موجودی آن داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از اعتبار آن استفاده کنید.

مزایا خرید گیفت کارت ریزر گلد

یکی از سؤالات بسیار مهمی که در مورد ریزر گلد پرسیده می‌شود این است که مزایا استفاده از این اعتبار چیست؟ اگر بخواهیم شما را با مهم‌ترین مزایا ریزر گلد آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اعتباری برای عناوین مختلف

در پاسخ به این سؤال باید گفت که اگر شما قصد دارید تا به‌عنوان یک گیمر اقدام به خرید درون برنامه‌ای کنید، دو انتخاب در پیش روی خود دارید. یکی از گزینه‌های خرید ارز مخصوص درون برنامه‌ای هر یک از بازی‌ها به‌صورت تکی است. از سوی دیگر گزینه جذاب دیگری که در پیش روی شما وجود دارد خرید یک باره گیفت کارت ریزر گلد است. درصورتی‌که از اعتبار Razer Gold استفاده کنید، می‌توانید از این اعتبار در تمامی بازی‌ها بهره برده و از این طریق تنها اقدام به خرید یک اعتبار کرده و به‌صورت جامع آن را در بازی‌های مختلف استفاده کنید. با توجه به این ویژگی‌ها بی شک انتخاب ریزر گلد گزینه جذابی برای شما خواهد بود و می‌توانید به بهترین شکل ممکن از این اعتبار استفاده کنید.

عدم وجود محدودیت مکانی

بی شک یکی از مهم‌ترین محدودیت‌هایی که برای گیمرهای ایرانی وجود دارد، تحریم‌هایی است که به‌صورت مستقیم علیه مردم ایران اعمال شده است و این مسئله باعث می‌شود تا نتوانید به‌صورت مستقیم اقدام به خرید درون برنامه‌ای کنید. در چنین شرایطی استفاده از ریزر گلد به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این محدودیت را دور زده و به‌عنوان یک گیمر ایرانی به‌راحتی به خریدهای درون برنامه‌ای بازی‌ها دسترسی پیدا کنید.

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر چه شرکت ریزر گلد یک برند آمریکایی است، اما در حال حاضر هیچ محدودیتی برای کاربران ایرانی در استفاده از این اعتبار وجود ندارد و شما می‌توانید با خرید گیفت کارت‌های ریزر، به‌راحتی به این اعتبار دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

عدم محدودیت زمانی در استفاده از ریزر گلد

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایا ریزر گلد این است که اگر اقدام به خرید گیفت کارت ریزر کنید، می‌توانید هر زمانی که علاقه‌مند هستید از اعتبار آن استفاده کنید. این مسئله باعث می‌شود تا گیفت کارت‌های ریزر گلد تاریخ انقضایی نداشته باشد و بتوانید هر زمانی که علاقه‌مند بودید از این گیفت کارت استفاده کرده و بدون هیچ محدودیت زمانی از طریق این کارت هدیه، اعتبار Razer Gold خود را افزایش دهید.

جمع بندی

در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با اعتبار ریزر گلد آشنا کرده و در مورد این ارز مجازی اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید از اعتبار Razer Gold خود برای خرید درون برنامه‌ای در بازی‌های مختلف استفاده کرده و از این طریق به‌صورت مستقیم، تنها با خرید یک اعتبار بتوانید از آن در عنوان‌های مختلف استفاده کنید. مزایا ریزر گلد باعث شده تا پروژه محبوبیت بسیار زیادی در بین گیمرها پیدا کرده و بسیاری از گیمرها به‌جای آن که برای هر یک از بازی‌ها اقدام به خرید اعتبار منحصربه‌فرد کنند، می‌توانند از ریزر گلد استفاده کرده و از ویژگی‌های این اعتبار استفاده کنند.

منبع: razer

تاریخ آخرین به روزرسانی: 5 مرداد 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

گیفت کارت‌های ریزر گلد اعتباری مجازی هستند که توسط شرکت ریزر ارائه می‌شوند و می‌توانید با استفاده از این کارت هدیه در بازی‌های مختلف اقدام به خرید درون برنامه‌ای کنید.

بله، شما می‌توانید بدون هیچ چالش خاصی و با کمک فروشگاه‌های واسطی که در داخل حضور دارند اقدام به خرید گیفت کارت ریزر گلد کرده و از این اعتبار استفاده کنید.

در حال حاضر حجم بسیار زیادی از عنوان‌ها وجود دارند که می‌توانید از اعتبار ریزر گلد در آن استفاده کنید. به منظور بررسی این لیست پیشنهاد ما این است که به سراغ سایت Razer Gold آمده و کاتالوگ بازی‌هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کند را بررسی کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد