روش ثبت نام کالاف دیوتی موبایل

روش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

در صورتی که گیمر بازی کالاف دیوتی موبایل هستید، برای آنکه بتوانید اطلاعات بازی خود را ذخیره کرده تا بتوانید به‌راحتی اکانت خود را بر روی دستگاه‌های مختلف لاگین کنید، نیاز است تا اقدام به ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل کنید. همچنین نکته دیگری که در مورد درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل باید به آن توجه داشته باشید این است که برای آن که بتوانید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه‌های واسط کنید، نیاز است تا حتماً اقدام به ثبت‌نام در Call of Duty: Mobile کنید. در همین راستا در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا به بررسی نحوه درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل نگاهی انداخته و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

نکات درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل

نکات مهمی که باید در مورد ثبت‌نام کالاف دیوتی موبایل بدانید!

پیش از آن که بخواهیم در مورد روش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل صحبت کنیم، نیاز است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. در وهله اول باید گفت که این بازی توسط شرکت اکتیویژن ساخته شده است و شما می‌توانید اقدام به اتصال اکانت خود به اکانت Activision کرده و از این طریق داده‌های خود را ذخیره کنید.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید در داخل کشور ایران نیز اقدام به ثبت‌نام کالاف دیوتی موبایل کرده و از مزایا آن بهره‌مند شوید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای ایجاد اکانت کالاف دیوتی موبایل نیازی به هیچ برنامهٔ اضافه نداشته و از طریق خود بازی می‌توانید این کار را انجام دهید.

یکی دیگر از مواردی که برای درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل باید به آن توجه کنید این است که بازی کالاف دیوتی موبایل به شما این اجازه را می‌دهد تا بدون ساخت اکانت، به‌صورت مهمان یا Guest بازی کنید؛ اما در نهایت برای ذخیره اطلاعات بازی خود و یا خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نیاز است تا حتماً اکانت داشته باشید. تا بتوانید نسبت به ردیم کد کالاف دیوتی موبایل، اقدام کنید.

آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

آموزش روش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

پس از آن که شما را با نکات مهم برای نحوه ثبت‌نام کالاف دیوتی موبایل آشنا کردیم، حال نیاز است تا در مورد چگونگی ساخت اکانت در این بازی صحبت کنیم. برای انجام این کار نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید.
 • در صفحه اولیه بازی، روی آیکون بازی Call of Duty Mobile بزنید.

 • با انتخاب این گزینه وارد مرحله ساخت اکانت اکتیویژن خواهید شد.
 • بعد از انتخاب این گزینه وارد صفحه‌ای به نام Login خواهید شد. در این صفحه یک گزینه زرد رنگ به اسم Login or Create وجود دارد.

 • با انتخاب این گزینه شما به وب سایت اکتیویژن هدایت خواهید شد.
 • در صفحه بعدی شما در صفحه‌ای قرار می‌گیرد که تیتر CALL OF DUTY LOGIN TO YOUR ACCOUNT دارد.
 • در این صفحه اگر از قبل اکانت اکتیویژن داشته باشید، می‌توانید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.
 • از سوی دیگر اگر می‌خواهید یک اکانت بسازید، باید روی دکمه Sign Up کلیک کنید.
 • حال نیاز است تا فیلدهای مشخص شده را پر کرده و ایمیل، پسورد اکانت و ریجن خود را انتخاب کنید.

 • سپس باید چک‌لیست‌های موجود در انتها لیست را انتخاب کنید.
 • چك ليست اول اختیاری بوده و برای دریافت آخرین اخبار است.
 • از سوی دیگر چک‌لیست بعدی برای قبول قوانین اکتیویژن بوده و حتماً باید تیک آن را بزنید.
 • در نهایت باید روی دکمه Sign in را بزنید.
 • در صورتی که اطلاعات خود را به‌درستی وارد کرده باشید، اکانت شما ساخته شده و در مرحله آخر باید نام کاربری خود را وارد کنید.
 • پس از انتخاب نام کاربری، باید با زدن OK اقدام به تایید فرایند ساخت اکانت کنید.

در صورتی که تمامی مراحل را به‌درستی انجام داده باشید، ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل به‌درستی انجام می‌شود و می‌توانید وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید.

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت نگاهی به نحوه ثبت‌نام کالاف دیوتی موبایل انداخته و در مورد شیوه ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌راحتی اکانت خود را در بازی Call of Duty Mobile ایجاد کرده و از این طریق اطلاعات خود را سیو و به‌راحتی اقدام به خرید سی پی برای حساب خود کنید.

منبع: dontruko.com

سوالات متداول

 • چگونه می‌توان اقدام به درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل کرد؟

  وارد بازی شده و روی آیکون بازی Call of Duty Mobile بزنید. در صفحه بعدی گزینه Login or Create را انتخاب کنید. سپس روی دکمه Sign Up کلیک کنید. حال نیاز است تا فیلدهای مشخص شده را پر کرده و ایمیل، پسورد اکانت و ریجن خود را انتخاب و روی دکمه Sign in را بزنید.

 • چرا باید اقدام به ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل کرد؟

  در صورتی که قصد دارید تا اطلاعات اکانت خود را ذخیره کرده و همچنین اقدام به خرید سی پی برای اکانت خود کنید، نیاز است تا اقدام به ثبت‌نام کالاف دیوتی موبایل کنید.

 • آیا درست کردن اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل الزامی است؟

  ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل الزامی نبوده و شما می‌توانید به‌صورت مهمان نیز وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید. البته بازی شما ذخیره نشده و نمی‌توانید برای اکانت خود نیز CP خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.