فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
پلاس هکی؛ بایدها و نبایدهایی که باید در رابطه با خرید آن بدانید
پلی استیشن

پلاس هکی؛ بایدها و نبایدهایی که باید در رابطه با خرید آن بدانید

وب گیفت
انتشار در 1 مرداد 1401

به دلیل بالا بودن قیمت بازی‌های اورجینال، یکی از چالش‌هایی که گیمرها همواره با آن مواجه هستند، خرید و تجربه عناوین جدید، به‌خصوص بر روی کنسول‌هایی نظیر پلی استیشن و ایکس باکس است. در این بین برخی از کاربران به‌منظور کاهش چشمگیر هزینه‌های خود تلاش می‌کنند تا به سراغ روش‌ها و تکنیک‌هایی بروند تا بتوانند از این طریق هزینه خرید بازی‌ها را کاهش دهند.

افرادی که کنسول پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 دارند معمولاً با خرید اکانت پلاس تلاش می‌کنند تا از این طریق بازی‌های کنسول پلی استیشن 4 و 5 را با قیمت پایین‌تری خریداری کرده و عناوین انحصاری این مجموعه را با هزینه کمتری تجربه کنند.

در این بین حتی برخی از گیمرها باز هم به دنبال کمترتر کردن هزینه‌های خود هستند و به‌جای این که به سراغ اکانت‌های رسمی پلاس بروند، از پلاس هکی استفاده می‌کنند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به پلاس هکی و خطرات پلاس هکی انداخته و در مورد این شیوه خرید اکانت پلاس هکی اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

پلاس هکی چیست

پلاس هکی چیست؟

اگر بخواهیم شما را با پلی استیشن پلاس هکی آشنا کنیم باید گفت که یکی از انواع اکانت پلی استیشن پلاس است که معمولاً آن را با نام پلاس ترکیبی نیز به فروش می‌رسانند اکانت‌هایی هستند که یوزر نیم و پسورد آن لو رفته است و در کنار گیمر اصلی که از این اشتراک استفاده می‌کند، کاربران دیگر نیز وارد این اکانت شده و از این طریق از حساب پلاس یک گیمر دیگر استفاده می‌کنند.

در این روش یک هکر اکانت پلاس سایر کاربران را کرک کرده و سپس به رمز و ایمیل آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند. سپس این اطلاعات را در بازار سیاه و با قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت خرید پلاس قانونی به فروش می‌رسانند. در واقع گیمرهایی که این نوع حساب را انتخاب می‌کنند، اکانت هک شده را وارد کنسول خود کرده و از این طریق به بعضی از ویژگی‌های PlayStation Plus دسترسی پیدا خواهند کرد.

باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که خرید PS Plus به صورت قانونی، دسترسی کامل به امکانات این سرویس جذاب را میسر خواهد کرد. همچنین نحوه فعال سازی پلی استیشن پلاس در روش قانونی، بسیار ساده تر از پلاس هکی است و ریسک های بن شدن کنسول و اکانت شما را نخواهد داشت.

اصطلاحات استفاده از پلاس هکی

اصطلاحات استفاده از پلاس هکی

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که افرادی که اکانت‌های پلاس هکی را به فروش می‌رسانند از اصطلاحات و تبلیغات خاصی برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. در این بین اگر بخواهیم در مورد اصطلاحات مورد استفاده صحبت کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) بازی شانسی

یکی از تبلیغاتی که برخی از افراد برای فروش اکانت هکی مطرح می‌کنند این است که با خرید این دسته از اکانت‌های پلاس به بازی‌های شانسی دسترسی پیدا می‌کنید. به‌منظور بررسی این مسئله باید گفت که از آن جایی که با خرید پلاس هکی شما به اکانت هک شده یک گیمر دیگر دسترسی پیدا می‌کنید، در نتیجه به بازی‌ های آن گیمر در اختیار شما قرار می‌گیرد. از آنجایی که تا وقتی وارد حساب نشوید نمی‌توان گفت که چه عناوینی در آن حساب است، معنای بازی شانسی در پلاس هکی همین است.

۲) ضمانت

به‌منظور خرید پلاس هکی باید به این نکته توجه داشته باشید که این دسته از اکانت‌های پلاس‌ به‌هیچ‌عنوان ضمانت ندارند و اگر شخصی این نوع از اکانت‌ های پلاس را ضمانت می‌کند در حال فریب شما است چرا که این اکانت‌ها دزدیده شده‌اند و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن‌ها را ضمانت کرد.

۳) تمدید خودکار

تبلیغ دیگری که برای فروش اکانت هکی انجام می‌شود این است که این دسته از اکانت‌ها شارژ مجدد دارند. به‌منظور بررسی این مسئله باید گفت که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان قابلیت تمدید خودکار یک اکانت پلاس هکی را تضمین کند چرا که صاحب اکانت شخص دیگری است. البته ممکن است در شرایط خاص هکرها به اشتراک‌هایی دسترسی پیدا کنند که قابلیت تمدید خودکار آن‌ها فعال شده است. این ویژگی به آن معنا است که شخصی که اکانت او هک شده است دارای یک پلاس واقعی بوده و کارت بانکی خود را نیز به پلاس متصل کرده تا هر ماه یا هر سال مجدداً شارژ شود و بتواند از این سرویس استفاده کند.

تفاوت اکانت پلاس هکی با ظرفیتی

یکی از سؤالات مهمی که گیمرهای پلی استیشن مطرح می‌کنند این است که چه تفاوتی بین اکانت هکی با ظرفیتی وجود دارد. در پاسخ به این سؤال باید گفت که اکانت‌های ظرفیتی، یک اکانت پلاس قانونی است که بین دو گیمر به اشتراک گذاشته می‌شود. این مسئله باعث می‌شود تا هزینه خرید این اکانت‌ها کاهش پیدا کند اما همچنان شما به پلاس قانونی دسترسی پیدا کنید. از سوی دیگر پلاس‌های هکی اکانت‌های غیرقانونی هستند و استفاده از این اکانت‌ها حتی می‌تواند باعث مسدود شدن حساب کاربری شما شود.

آیا پلاس هکی امن است

آیا پلاس هکی امن است؟

یکی دیگر از نکات مهمی که برای خرید پلاس هکی باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از اکانت‌های هکی هیچ امنیتی ندارند و هیچ فروشنده‌ای نیز نمی‌تواند به شما تضمینی در برابر خطرات خرید پلاس هکی بدهد. در واقع اگر شرکت سونی متوجه استفاده شما از حساب هکی شود، به‌سرعت کنسول شما رو مسدود خواهد کرد و به همین دلیل هیچ شخصی نمی‌تواند ضمانت آن را بدهد که سونی با کنسول شما کاری نداشته باشد.

همچنین از نظر قانونی نیز اگر شما اکانت هکی را خریداری کنید، هیچ حقی برای شکایت از فروشنده‌های پلاس هکی رو ندارید چرا که این اشخاص بدون مجوز، با نام‌های جعلی و همچنین از طریق درگاه‌های ناامن اقدام به فروش اکانت‌های هکی می‌کنند. این مسئله روند پیگیری و شرایط را تا حدودی غیرممکن می‌کند.

مشکلات و خطرات استفاده از پلاس هکی

مشکلات و خطرات استفاده از پلاس هکی

درصورتی‌که قصد دارید تا اقدام به خرید اکانت پلاس هکی کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این اکانت‌ها چالش‌ها و خطرات مختلفی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر بخواهیم شما را با مشکلات و خطرات استفاده از پلاس هکی آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم:

۱) مسدود شدن اکانت PSN و کنسول پلی استیشن

همان‌طوری که اشاره کردیم اگر از اکانت‌های هکی استفاده کنید، انجام این کار می‌تواند پتانسیل بن شدن کنسول و اکانت PSN شما را افزایش دهد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تجربه ثابت کرده است که شرکت سونی برخلاف مایکروسافت معمولاً اکانت‌های کاربران را به طور دقیق رصد نمی‌کند. با این وجود اگر این شرکت متوجه عملکرد غیرقانونی شما شود ممکن است دسترسی شما به شبکه PlayStation Network بسته شده و همچنین کنسولتان برای همیشه آفلاین و بن شود.

۲) تغییر رمز پلاس

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است پس از خرید اکانت پلاس با آن مواجه شوید، تغییر رمز آن است. این مشکل زمانی به وجود می‌آید که صاحب اصلی اکانت رمز عبور خود را تغییر می‌دهد. به‌محض این که صاحب اکانت این کار را انجام  می‌دهد، دسترسی شما به اکانت هکی قطع می‌شود و باید اقدام به خرید یک پلاس هکی جدید کنید.

۳) دسترسی محدود به اکانت پلاس

درصورتی‌که اقدام به خرید اکانت پلاس هکی کنید، دسترسی شما به امکانات این اکانت محدود خواهد بود و شما باید با رعایت برخی نکات از تشخیص هکی بودن اکانت پلاس خود جلوگیری کنید. به عنوان مثال در بعضی از حساب‌های هکی لازم است تا در ابتدا چک کنید که صاحب اکانت آفلاین باشد تا شما بتوانید آنلاین شده و به بازی‌های موجود در اکانت پلاس دسترسی پیدا کنید.

مقایسه اکانت پلاس هکی با پلاس قانونی

مقایسه اکانت پلاس هکی با پلاس قانونی

به دلیل قیمت پایین اکانت پلاس هکی، بسیاری از گیمرها به‌جای آن که به سراغ اکانت‌های قانونی بروند و از این اکانت‌ها استفاده کنند، به سراغ اکانت‌های هکی می‌آیند. در این بین باید گفت که شما می‌توانید برای کاهش هزینه‌های خود به سراغ اکانت‌های ظرفیتی بیایید. اکانت‌های ظرفیتی پلاس قانونی بوده و شما می‌توانید با خیال آسوده از این اکانت‌ها استفاده کنید.

اگر بخواهیم به بررسی و مقایسه اکانت پلاس هکی با ظرفیتی پرداخته و در این زمینه اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در ادامه به بررسی و مقایسه اکانت پلاس هکی با ظرفیتی می پردازیم که می توانید اطلاعات کاملی در این زمینه را دریافت کنید.

۱) دسترسی به بازی‌ها با قیمت مناسب

یکی از ویژگی‌های مهم اکانت‌های پلاس ظرفیتی امکان دسترسی به بازی‌ها با قیمت مناسب است. همچنین شما می‌توانید با خیال آسوده از این اکانت‌ها استفاده کنید و در کنار قیمت پایین، بتوانید بدون مشکلات قانونی از طریق حساب پلاس بازی کنید.

۲) امنیت بالا

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پلاس‌های ظرفیتی آن است که خرید این دسته از اکانت‌ها مشکلاتی نظیر بن شدن برای شما نخواهد داشت و به همین دلیل شما می‌توانید با خرید این دسته از حساب‌ها بدون نگرانی وارد بازی موردعلاقه‌تان شده و با آرامش خاطر از قابلیت آنلاین بودن و مولتی پلیر بازی کردن نیز استفاده کنید.

۳) دسترسی به تمام امکانات پلاس

استفاده از اکانت‌های ظرفیتی پلاس که قانونی است به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به تمامی قابلیت‌های اکانت‌های پلاس دسترسی پیدا کنید. امکان بازی مولتی پلیر، دسترسی به بازی‌های رایگان ماهانه، 100 گیگ فضای ابری رایگان و… تنها برخی از قابلیت‌ها و امکاناتی است که می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. همچنین از آنجایی که شما صاحب واقعی اکانت هستید، می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کرده و بدون نگرانی تنظیمات اکانت خود را تغییر دهید.

۳) پرداخت‌های ایمن و خرید از فروشگاه‌های معتبر

از آن جایی که اکانت‌های ظرفیتی پلاس قانونی هستند، شما می‌توانید به‌راحتی این دسته از اکانت‌ها را به‌راحتی از فروشگاه‌هایی که معتبر بوده و نماد اعتماد الکترونیک دارند خریداری کنید. این در حالی است که برای خرید اشتراک پلاس کرکی معمولاً باید به سراغ کانال‌های تلگرامی نامعتبر آمده و در یک فضا ناامن اقدام به خرید این دسته از حساب‌ها کنید. همچنین به دلیل قانونی‌بودن اکانت‌های ظرفیتی اگر برای حساب شما مشکلی پیش بیاید می‌توانید از خدمات پشتیبانی و پاسخگویی مراجع معتبر استفاده کرده و از این طریق مشکلات خود را برطرف کنید.

پلاس هکی؛ بایدها و نبایدهایی که باید در رابطه با خرید آن بدانید

جمع بندی

در این مطلب نگاهی به پلاس هکی انداخته و تلاش کردیم تا در مورد این دسته از حساب‌ها و نکاتی که برای خرید و استفاده از این نوع اکانت‌ها باید به آن توجه داشته باشید اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. درصورتی‌که قصد خرید اکانت پلاس هکی دارید، توجه به موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا دید کاملی نسبت به مزایا و معایب این دسته از اکانت‌ها داشته باشید.

همچنین در انتها نیز بیان کردیم که چرا خرید اکانت ظرفیتی و قانونی پلاس، گزینه بهتری نسبت به اکانت پلاس هکی است و این مسئله به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده بتوانید از مزایا این سرویس محبوب استفاده کنید.

منبع: weblogit

تاریخ آخرین به روزرسانی: 3 شهریور 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

خیر. از آنجایی که این دسته از اکانت‌ها در واقع حساب‌های کرک شده گیمرهای دیگر هستند، از نظر قانونی مشکل دارند.

به دلیل آن که این حساب‌های غیرقانونی هستند و اطلاعات آن‌ها توسط هکرها به فروش می‌رسد، نمی‌توان رقم دقیقی را به عنوان قیمت اکانت هکی اعلام کرد. البته هزینه خرید این اکانت‌ها از حساب قانونی و ظرفیتی کمتر است.

بی شک اکانت‌های ظرفیتی به دلیل قانونی بودن گزینه بهتری نسبت به حساب‌های هکی هستند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که این دسته از اکانت‌ها را خریداری کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد