فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
۱۰ کد مخفی کالاف دیوتی موبایل که نمی‌دانستید!
کالاف دیوتی

۱۰ کد مخفی کالاف دیوتی موبایل که نمی‌دانستید!

مهدی داوری
انتشار در 21 شهریور 1402

یکی از بازی‌های چند نفره آنلاین بسیار محبوب که در سراسر دنیا گیمرهای بسیار زیادی دارد، بازی کالاف دیوتی موبایل است. در این بازی شما باید در مدت زمان مشخصی سایر گیمرها را بکشید تا در نهایت به‌عنوان آخرین نفر باقی بمانید و برنده شوید. یکی از سؤالات مهمی که گیمرها در مورد این بازی مطرح می‌کنند این است که آیا رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile وجود دارد یا خیر؟ به منظور پاسخ به این سؤال با ما در سایت وب گیفت همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

آیا تقلب کردن در بازی کالاف دیوتی موبایل ممکن است؟

تقلب کردن در بازی کالاف دیوتی موبایل

افرادی که در حوزه هک بازی فعال هستند، نسخه‌هایی از بازی کالاف دیوتی موبایل را به وجود آوردند که با نصب آن‌ها می‌توانید جان بی‌نهایت، CP بی‌نهایت، سلاح‌های قدرتمند و… را به دست بیاورید. البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نصب این نسخه‌ها می‌تواند شما را با عواقبی چون بلاک شدن اکانتتان مواجه کند.

در واقع از آن جایی که بازی Call of Duty فضای رقابتی دارد، شرکت اکتیویژن همواره در تلاش است تا جلوی کدهای تقلب و بازیکنانی که از این ترفند های کالاف استفاده می‌کنند را گرفته و با آن‌ها برخورد شدیدی کند. این شرکت معتقد است که استفاده از کد تقلب ندای وظیفه موبایل باعث می‌شود تا عدالت در بازی از بین برود.

استفاده از این کدها در اکثر مواقع باعث مسدود شدن حساب کاربری گیمرها شده و دیگر امکان دسترسی به اکانتتان نخواهید داشت. اگر چه این روش‌ها غیرقانونی بوده و می‌تواند اکانت شما را با مشکل مواجه کند، با این حال کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که می‌توانید به‌صورت قانونی از آن‌ها استفاده کرده و از مزایا کد تقلب ندای وظیفه موبایل بهره‌مند شوید.

آموزش استفاده از رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile

آموزش استفاده از رمزهای مخفی کالاف

یکی از نکاتی که در مورد کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت اکتیویژن جایزه‌هایی مخفی را در نقشه‌های بازی CoD Mobile پنهان کرده است تا گیمرها بتوانند با پیدا کردن آن‌ها جوایز گوناگونی را دریافت کنند.

در واقع گیمرها می‌توانند با پیدا کردن این نکات، به رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile برسند و سپس با استفاده از این کدها ایموت یا اسکین رایگان دریافت می‌کنند. اگر بخواهیم آموزش پیدا کردن کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل را به شما ارائه دهیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) اولین کد تقلب ندای وظیفه موبایل

برای پیدا کردن اولین کد مخفی بازی کالاف دیوتی موبایل، نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

نما بازی کالاف

نیاز است تا این کد را ذخیره کنید تا بعداً از آن استفاده کنید.

2) دومین کد تقلب ندای وظیفه موبایل

برای پیدا کردن کد مخفی دوم بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

دارت در بازی کالاف موبایل

پس از انجام این کار، یکی دیگر از کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل به شما نمایش داده می‌شود.

3) سومین کد تقلب ندای وظیفه موبایل

برای این که بتوانید به سومین کد تقلب ندای وظیفه موبایل دسترسی پیدا کنید، نیاز است تا کارهای زیر را انجام دهید:

مراحل بازی کالاف موبایل

پس از این کار، کد مخفی دیگری به شما نمایش داده می‌شود. نیاز است تا این کد را نیز در جایی نگه دارید تا بعدا از آن برای آزاد کردن آیتم‌ها استفاده کنید.

استفاده از رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile

استفاده از رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile

پس از آن که توانستید کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل را به دست بیاورید، حال نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

نکته مهمی که در مورد وارد کردن کدهای مخفی در سایت Call of Duty باید به آن توجه داشته باشید این است که جوایزی که از این طریق به دست می‌آورید تصادفی هستند. البته که این جایزه‌ها ارزشمند و کاربردی بوده و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. حتی گیمرهایی توانستند با استفاده از این کدها اسکین‌های Battle Hardened Red Shock را به‌عنوان پاداش کسب کنند.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت نگاهی به رمزهای مخفی Call of Duty: Mobile انداخته و بیان کردیم که چطوری می‌توانید با استفاده از کدهای مخفی کالاف دیوتی موبایل آیتم‌های خاص این بازی را به‌راحتی آزاد کرده و از این طریق دست بالاتری نسبت به سایر رقبا به دست بیاورید.

منبع: ginx.tv

تاریخ آخرین به روزرسانی: 31 شهریور 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

بله شرکت اکتیویژن در بازی کالاف دیوتی موبایل کدهای مختلفی را قرار داده است که در این مطلب بیان کردیم که چگونه می‌توانید این کدها را به دست بیاورید.

برخی از هکرها توانستند بازی کالاف دیوتی موبایل را هک کرده و مواردی مثل جان بی‌نهایت، CP بی‌نهایت، سلاح‌های قدرتمند و... را ایجاد کنند؛ اما این اکانت‌ها به‌سرعت توست اکتیویژن شناسایی و بلاک می‌شوند.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد