فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آموزش تنظیمات پابجی موبایل
پابجی موبایل

آموزش تنظیمات پابجی موبایل

مهدی داوری
انتشار در 8 مهر 1402

بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile) بی شک یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین بازی‌های با تم بتل رویال است که می‌توانید آن را بر روی گوشی‌های اندروید و iOS تجربه کنید. در صورتی که قصد دارید تا این بازی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد تنظیمات پابجی موبایل داشته باشید.

در همین راستا در این مطلب از وب سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با تمام تنظیمات پابجی آشنا کرده و به آموزش تنظیمات بازی پابجی بپردازیم.

لیست کامل ترجمه تنظیمات پابجی موبایل

ترجمه تنظیمات پابجی موبایل

اگر قصد دارید تا دید کاملی در مورد تنظیمات پابجی موبایل حرفه‌ای داشته باشید، نیاز است تا معنا هر یک از تنظیمات بازی پابجی گوشی را بدانید.

۱. تنظیمات بیسیک پابجی

در صورتی که وارد بخش تنظیمات بازی پابجی موبایل شوید، اولین بخش قسمت Basic تنظیمات است. در این بخش، معمولاً تمام کاربران از تنظیمات مشابه استفاده می‌کنند؛ بنابراین می‌توانید بهترین تنظیمات basic پابجی را به این صورت انجام دهید:

این گزینه‌ها، بخش‌هایی هستند که در قسمت Basic تنظیمات پابجی می‌توانید فعال و غیرفعال کنید.

۲. تنظیمات گرافیک پابجی

همانطور که در مقاله آموزش بازی پابجی از اول اشاره کردیم، شما می‌توانید در قسمت تنظیمات بازی پابجی موبایل، تغییرات گرافیکی این بازی را انجام دهید. در بخش گرافیک شما می‌توانید موارد زیر را تنظیم کنید:

همان‌طوری که مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید بخش‌های قابل‌توجهی از گرافیک بازی پابجی موبایل را در این بخش تغییر دهید.

۳. تنظیمات وسایل نقلیه پابجی

در بخش Vehicles در تنظیمات بازی پابجی موبایل می‌توانید نحوه کنترل وسایل نقلیه را مشخص کنید. شما می‌توانید از بین سه گزینه Button Control، Single Joystick و Split Joystick مشخص کنید که قصد دارید تا از چه کنترلی برای راندن وسایل نقلیه استفاده کنید.

حتما بخوانید: بهترین تنظیمات پابجی نیو استیت رو یاد بگیر!

تنظیمات کنترل پابجی

شما می‌توانید در بخش Control، جای هر کدام از دکمه‌ها را در بازی پابجی موبایل تنظیم کنید. اگر بخواهیم شما را با بهترین تنظیمات پابجی موبایل در این بخش آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنظیمات دو انگشتی پابجی

اگر قصد دارید تا به‌صورت دو انگشتی بازی پابجی موبایل را تجربه کنید، می‌توانید از لیوت زیر استفاده کنید:

تنظیمات دو انگشتی پابجی

تنظیمات سه انگشتی پابجی

اگر جز گیمرهایی هستید که بازی پابجی موبایل را سه انگشتی تجربه می‌کنید، می‌توانید از لیوت زیر استفاده کنید.

تنظیمات سه انگشتی پابجی

تنظیمات چهار انگشتی پابجی

برخی از گیمرهای بازی پابجی موبایل، این بازی را با چهار انگشت تجربه می‌کنند. تجربه ثابت کرده که بهترین لیوت چهار انگشتی به شکل زیر است:

تنظیمات چهار انگشتی پابجی

تنظیمات پنج انگشتی پابجی

بهترین لیوت برای انجام بازی پابجی به شکل پنج انگشتی به شکل زیر است:

تنظیمات پنج انگشتی پابجی

تنظیمات شش انگشتی پابجی

اگر علاقه‌مند هستید تا بازی پابجی را به شکل شش انگشتی تجربه کنید، می‌توانید از لیوت زیر استفاده کنید:

تنظیمات شش انگشتی پابجی

۴. تنظیمات سنسیویتی پابجی

بازی پابجی موبایل به شکلی ساخته شده است که شما می‌توانید حساسیت و سنسیویتی آن را به کامل‌ترین شکل ممکن تغییر دهید. تنظیمات این بخش به شکلی کامل است که شما می‌توانید حساسیت کوچک‌ترین بخش‌های بازی پابجی را تغییر دهید. بررسی بخش تنظیمات سنسیویتی پابجی خود نیاز به مطلب جداگانه دارد. با این حال اگر بخواهیم شما را با بهترین تنظیمات پابجی موبایل در بخش حساسیت آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Camera

Aim

همچنین پیشنهاد ما این است که تنظیمات ژیروسکوپ بازی پابجی موبایل را به شکل زیر تنظیم کنید:

Camera

Aim

با انجام این تنظیمات می‌توانید از نظر گیم پلی بازی پابجی موبایل را به شکل روان‌تری تجربه کنید.

۵. تنظیمات برداشتن وسایل پابجی

در بخش Pick Up می‌توانید تنظیمات برداشتن وسایل را در بازی پابجی موبایل تنظیم کنید. در این بخش می‌توانید مشخص کنید که آیا علاقه‌مند هستید تا با عبور از روی وسایل به‌صورت خودکار آیتم‌ها برداشته شود یا خیر؟

۶. تنظیمات صدای پابجی

امکان تنظیم صدا در بازی پابجی موبایل نیز وجود دارد. اگر بخواهیم شما را با بخش‌های مختلف تنظیمات صدای پابجی موبایل آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

همان‌طوری که مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید تمامی صداهای بازی پابجی موبایل را تنظیم کنید.

۷. تنظیمات اسکوپ پابجی

یکی دیگر از قسمت‌هایی که در تنظیمات بازی پابجی موبایل وجود دارد، Scope است. شما می‌توانید در این قسمت تنظیمات مربوط به اسکوپ را تغییر دهید. امکان تغییر رنگ و استایل Crosshair اسکوپ شما در این قسمت وجود دارد. همچنین شما می‌توانید در این قسمت جابه‌جایی سریع به اسکوپ به‌صورت خودکار را فعال یا غیرفعال کنید.

چگونه تنظیمات پابجی را به حالت اولیه برگردانیم؟

روش ریست تنظیمات پابجی

یکی از سؤالات مهمی که کاربران مطرح می‌کنند این است که چگونه تنظیمات پابجی را به حالت اولیه برگردانیم؟ برای انجام این کار نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

با انجام این کار تمامی تنظیمات بازی به حالت پیش‌فرض برمی‌گردد. البته شما می‌توانید به‌صورت دستی یک به یک به بخش‌های مختلف تنظیمات بازی پابجی بروید و گزینه Defaults را انتخاب کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از وب سایت وب گیفت شما را با تنظیمات پابجی موبایل آشنا کرده و بیان کردیم که معنا تنظیمات هر بخش از بازی پابجی موبایل چیست؟ با استفاده از موارد گفته شده در این مطلب می‌توانید با آگاهی کامل بخش‌های مختلف بازی پابجی موبایل را شخصی‌سازی کنید.

منبع: zleague.gg

تاریخ آخرین به روزرسانی: 8 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

در بخش تنظیمات بازی پابجی موبایل می‌توانید گرافیک، صدا، حساسیت، کنترل بازی، زبان، اسکوپ اسلحه و... را متناسب با سبک بازی خود تغییر دهید.

شما می‌توانید با رفتن به هر بخش از تنظیمات بازی پابجی و انتخاب گزینه Defaults، تنظیمات پابجی را به حالت اولیه برگردانید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد