فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
آیا پابجی نیو استیت فیلتر است؟
پابجی موبایل

آیا پابجی نیو استیت فیلتر است؟

مهدی داوری
انتشار در 12 تیر 1402

پابجی نیو استیت نسخه جدید بازی پابجی موبایل است. شما می‌توانید این بازی را بر روی گوشی‌های اندروید و iOS نصب کرده و آن را تجربه کنید. گیمرهایی که در داخل کشور قصد ورود به این بازی را دارند، با مشکل ورود به بازی مواجه می‌شوند.

در همین راستا در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا به این سؤال پاسخ دهیم که آیا پابجی نیو استیت فیلتر است و علت این مشکل، فیلتر بودن بازی است یا خیر؟

پابجی نیو استیت فیلتر است یا خیر؟

آیا پابجی نیو استیت فیلتر است

متأسفانه، در سال‌های اخیر، در راستای فیلتر کردن بازی‌های آنلاین گوشی‌های موبایل، بازی موبایل پابجی نیو استیت نیز در ایران فیلتر شده است. به همین دلیل برای تجربه این بازی نیاز است تا از برنامه‌های فیلتر شکن و تغییردهنده IP استفاده کنید تا بتوانید فیلتر را دور زده و وارد این بازی شوید.

موضوع مهم این است که استفاده از فیلترشکن باعث می‌شود تا سرعت اینترنت شما کاهش پیدا کرده و پینگ گوشی شما افزایش پیدا کند. و حتی به ارور های پابجی نیو استیت بخورید این موضوع باعث می‌شود تا نتوانید به‌درستی بازی پابجی نیو استیت را تجربه کنید.

حتما بخوانید: بهترین تنظیمات پابجی نیو استیت

در چنین شرایطی نیاز است تا از برنامه‌های فیلترشکن با کیفیت و حرفه‌ای استفاده کنید تا سرعت اینترنت شما کاهش پیدا نکرده و همچنین بتوانید با پینگ قابل قبولی بازی پابجی نیو استیت را تجربه کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت به این سؤال پاسخ دادیم که آیا پابجی نیو استیت فیلتر است؟ همان‌طوری که مشاهده کردید، متأسفانه این بازی در داخل کشور فیلتر شده و شما نمی‌توانید با IP ایران وارد این بازی شوید. در چنین شرایطی نیاز است تا از برنامه‌های فیلترشکن برای تغییر IP و ورود به بازی پابجی نیو استیت استفاده کنید.

منبع: dekhnews.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 13 آبان 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

پابجی نیو استیت نسخه جدیدی از بازی محبوب پابجی موبایل است. شما می‌توانید بازی پابجی نیو استیت را بر روی گوشی‌های اندروید و iOS نصب کرده و آن را تجربه کنید.

به دلیل محدودیت‌هایی که از داخل کشور بر روی ارتباط بین کاربران ایرانی و سرورهای بازی پابجی نیو استیت ایجاد شده، برای تجربه این بازی باید IP گوشی خود را عوض کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد