پلی استیشن پلاس

اگر شما هم از طرفداران و یا دارندگان کنسول‌های پلی استیشن سونی هستید حتماً با اشتراک‌های به‌شدت جذاب پلی استیشن پلاس آشنایی دارید. این سرویس درست مانند سرویس ایکس باکس گیم پس بوده که بازی‌هایی را در مدت‌زمانی مشخص در اختیار گیمرها قرار می‌دهد؛ خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس امری ضروری برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن به شمار می‌رود و اگر جز طرفداران بازی‌های آنلاین هستید، نیازمند یکی از انواع این اشتراک هستید. اگر قبل از خرید PS Plus نیازمند اطلاعات جامعی برای شناخت بیشتر این سرویس و امکانات آن هستید، در ادامه با وب گیفت همراه باشید.

پلی استیشن پلاس (PS Plus) یک سرویس اشتراکی پولی برای دارندگان کنسول‌های سونی یعنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بوده که با خرید این اشتراک، هر ماه دو بازی رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پلی استیشن پلاس چیست؟

پلی استیشن پلاس (PS Plus) یک سرویس اشتراکی پولی برای دارندگان کنسول‌های سونی یعنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بوده که با خرید این اشتراک، هر ماه دو بازی رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین از تخفیف‌های انحصاری سونی برای محصولات فروشگاه پلی استیشن، 100 گیگابایت حافظه‌ی ابری برای ذخیره‌سازی مجازی فایل‌‌ها و بسیاری آیتم‌ها و جوایز درون برنامه‌ای، برای بازی‌های رایگان بهره‌مند خواهید شد که همه‌ی این امکانات در کنار فعال شدن قابلیت بازی‌های آنلاین و مالتی پلیر که از اصلی‌ترین دلایل خرید پلاس هستند، کامل‌تر می‌شوند.

شما با خرید پلی استیشن پلاس، می‌توانید این سرویس را بر روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی خود و کنسول‌های PS Vita به‌راحتی فعال کنید.

چرا باید از پلاس استفاده کنیم؟

سرویس‌هایی مانند سرویس پلی استیشن پلاس یا ایکس باکس گیم پس به دلیل داشتن قیمت بسیار اقتصادی و مزایای بسیار زیاد، در چند سال اخیر موردتوجه تعداد زیادی از گیمرها قرار گرفته‌اند؛ با یک محاسبه‌ی ساده و مقایسه‌ی قیمت بازی‌ها با یک اشتراک پلی استیشن پلاس، متوجه به‌صرفه بودن این سرویس خواهید شد. همچنین یکی دیگر از امکانات پرکاربرد این اشتراک، تخفیف‌های بسیار خوبی است که بر روی عناوین انحصاری و پرفروش کنسول‌های سونی ایجاد خواهد کرد که گاهی بعضی از محصولات تا 80 درصد تخفیف را تجربه می‌کنند. شما با خرید پلی استیشن پلاس، می‌توانید این سرویس را بر روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی خود و کنسول‌های PS Vita به‌راحتی فعال کنید.

کاربرد و مزایا خرید پلی استیشن پلاس

کاربرد و مزایا خرید پلی استیشن پلاس

با توجه به توضیحاتی که در وب گیفت خواندید، پلی استیشن پلاس یکی از مهم‌ترین سرویس‌های مناسب برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن به شمار می‌رود و درصورتی‌که صاحب یکی از دستگاه‌های این شرکت هستید، خرید پلاس برای شما امکانات زیادی را فعال خواهد کرد. حالا که دانستید سرویس پلی استیشن پلاس دقیقا چیست، اکنون لازم است تا با مزایای این اشتراک فوق‌العاده آشنا شوید و کاربردهای آن را بهتر بشناسید، از جمله مهم‌ترین کاربرد و مزایای خرید PS Plus می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت بازی‌های رایگان به‌صورت ماهانه
 • انجام بازی‌های آنلاین و تجربه آیتم‌های مالتی پلیر
 • در دسترس قرار گرفتن 100 گیگابایت حافظه ابری برای ذخیر‌ه‌سازی داده‌های بازی‌های خود
 • دریافت تخفیف‌های ویژه بر روی عناوین انحصاری و غیر انحصاری
 • امکانات ویژه و کاربردی برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5 (PS5)

با توجه به مزایای گفته شده و قیمت مناسب خرید اشتراک‌های این سرویس، خرید آن به‌تمامی دارندگان کنسول‌های سونی از جمله PS5 و PS4 به‌شدت پیشنهاد می‌شود.

به‌مانند همه‌ی سرویس‌های اشتراکی، پلی استیشن پلاس نیز، شامل قیمت‌های متنوعی خواهد بود که این سرویس را با مدت‌زمان مشخص همانند یک ماهه، سه ماهه و یک ساله تقسیم‌بندی کرده است.

قیمت خرید PS Plus

به‌مانند همه‌ی سرویس‌های اشتراکی، پلی استیشن پلاس نیز، شامل قیمت‌های متنوعی خواهد بود که این سرویس را با مدت‌زمان مشخص تقسیم‌بندی کرده است. در این بخش به قیمت‌های اشتراک پلی استیشن پلاس (PS Plus) خواهیم پرداخت که نسبت به مزایا و امکانات بسیار خوب این اشتراک، از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند. به‌طورکلی قیمت خرید پلاس به موارد زیر تقسیم خواهد شد:

 1. اشتراک یک ماهه باقیمت 9.99 دلار برای هر ماه
 2. اشتراک سه ماهه باقیمت 24.99 دلار (8.33 دلار برای هر ماه)
 3. اشتراک یک ساله باقیمت 59.99 دلار (5 دلار برای هر ماه)

به‌عنوان‌مثال شما با خرید یک اشتراک یک ساله که به‌طور تقریبی برای هر ماه 5 دلار محاسبه شده است، می‌توانید بازی‌های به ارزش تقریبی 120 دلار در هر ماه را تجربه کنید که همین امر باعث شده اشتراک‌های پلی استیشن پلاس خریدهای به‌شدت اقتصادی برای گیمرها باشند.

تفاوت سطح های سرویس پلی استیشن پلاس جدید

انواع پلی استیشن پلاس

در صورتی که قصد دارید تا عضو سرویس پلی استیشن پلاس شوید، باید به این نکته توجه کنید که هر پلن این سرویس قیمت متفاوتی دارد. همچنین اگر شما اشتراک‌های بلندمدت خریداری کنید، هزینه‌های عضویت در این سرویس کاهش پیدا می‌کند. به‌منظور بررسی قیمت پلن‌های مختلف سرویس پلی استیشن پلاس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت پلی استیشن پلاس  Essential

 • اشتراک 1 ماهه: 9.99 دلار
 • اشتراک 3 ماهه: 24.99 دلار
 • اشتراک 12 ماهه: 59.99 دلار

پلی استیشن پلاس  Extra

 • اشتراک 1 ماهه: 14.99 دلار
 • اشتراک 3 ماهه: 39.99 دلار
 • اشتراک 12 ماهه: 99.99 دلار

پلی استیشن پلاس  Premium

 • اشتراک 1 ماهه: 17.99 دلار
 • اشتراک 3 ماهه: 49.99 دلار
 • اشتراک 12 ماهه: 119.99 دلار

پلی استیشن پلاس جدید، از قیمت‌های متنوعی برخوردار است که با توجه به امکانات و ویژگی‌های هر پلن، قیمت این سرویس متفاوت می‌شود. شما با خرید پلی استیشن پلاس در پلن‌های اسنشیال، اکسترا و پرمیوم می‌توانید از امکانات این سرویس در کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 خود استفاده کنید و از بازی‌های موجود در آن لذت ببرید. در ادامه به معرفی انواع سطح های پلی استیشن پلاس می پردازیم.

پلی استیشن پلاس اسنشال (PlayStation Plus Essential)

پلی استیشن پلاس اسنشال که ارزان‌ترین حالت این سرویس اشتراکی شناخته می‌شود، شباهت زیادی به روند قبلی PS Plus دارد. شما با خرید این سطح از سرویس مورد بحث می‌توانید به صورت آنلاین به تجربه آثار مختلف بپردازید و از بازی کردن با دوستان خود لذت ببرید. بنا بر همین موضوع، اگر اقدام به تهیه یا تمدید پلاس خود نکنید، نمی‌توانید به سراغ بخش آنلاین بازی‌های مختلف بروید.

حال اگر می‌خواهید طبق شرایط ذکر شده و با کم‌ترین قیمت ممکن به تجربه آنلاین بازی‌ها بپردازید، PS Plus Essential همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید. این حالت که ماهانه 10، سه ماهه 25 و سالانه 60 دلار قیمت درد، به شما اجازه می‌دهد که به صورت آنلاین به تجربه بازی‌ها بپردازید. البته که این پایان کار نیست و اگر این اشتراک را تهیه کنید، به طور ماهانه دو بازی رایگان هم دریافت خواهید کرد. قابل ذکر است که با توجه به سابقه سونی در چند وقت اخیر، این بازی‌های رایگان ماهانه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌توانید حسابی از آن‌ها لذت ببرید. در صورت تهیه پی اس پلاس اسنشال به یک حافظه ابری برای ذخیره بازی‌ها هم دسترسی دارید.

پلی استیشن پلاس اکسترا (PlayStation Plus Extra)

سطح بعدی پلاس که باید به آن اشاره کنیم، اکسترا نام دارد. شما با تهیه این سطح به تمامی قابلیت‌های Essential دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید علاوه بر تجربه بازی‌ها به صورت آنلاین، از بازی‌های رایگان و حافظه ابری هم بهره ببرید؛ اما دقیقا تفاوت این دو سطح چیست؟ پاسخ ساده است. شما با تهیه PS Plus Extra به لیست عظیمی از بازی‌های مختلف جدید و قدیمی (بیش از 400 اثر متفاوت) دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با دانلود آن‌ها، بدون مشکل خاصی به تجربه‌شان بپردازید. توجه داشته باشید که بخش بزرگی از این بازی‌ها آثار بزرگ و باکیفیتی هستند که برای تهیه آن‌ها، باید پول‌های به نسبت زیادی پرداخت کنید.

البته باید ذکر کنیم که برخی از بازی‌های بزرگ پلی استیشن 5 هم روی PS Plus Extra قرار می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به Demon’s Souls Remake، Returnal و Death Stranding Director’s Cut اشاره کنیم. حال لیست عظیمی از بازی‌های PS4 هم وجود دارد که می‌توانید به لطف قابلیت Backward Compatibility آن‌ها را روی کنسول نسل نهمی خود اجرا کنید.

همچنین همان‌طور که احتمالا متوجه شدید، می‌توانید با استفاده از پلی استیشن 4 خود هم به تجربه بازی‌های موجود بپردازید (اگر از PS4 بهره می‌برید قاعدتا امکان اجرای بازی‌های PS5 وجود ندارد). پلی استیشن پلاس اکسترا ماهانه 15، سه ماهه 40 و سالانه 100 دلار قیمت دارد.

پلی استیشن پلاس پریمیوم (PlayStation Plus Premium)

در این نقطه از لیست محصولات مجازی و دیجیتالی پلی استیشن به PS Plus Premium می‌رسیم. سرویسی که گران قیمت‌ترین سطح پلی استیشن پلاس محسوب می‌شود و اگر از حق نگذریم، ارزش پولی که در ازای آن می‌پردازید را دارد. شما با تهیه PS Plus Premium علاوه بر دسترسی به تمامی قابلیت‌های دو سطح Essential و Extra، به ویژگی‌های جدید و منحصر به فردی هم دست پیدا خواهید کرد. به عبارتی دیگر شما با تهیه سطح پریمیوم قابلیت تجربه بازی‌ها به صورت آنلاین، بازی‌های رایگان ماهانه، حافظه ذخیره ابری و بیش از 400 بازی مختلف را خواهید داشت.

اما آنچه که پی اس پلاس پریمیوم را نسبت به Essential و Extra خاص می‌کند، لیست بازی‌های پلی استیشن 1، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و PSP است. به عبارتی دیگر شما با تهیه PS Plus Premium می‌توانید 340 عدد از بازی‌های چهار پلتفرم ذکر شده را تجربه کنید. البته لازم به ذکر است که امکان دانلود بازی‌های پلی استیشن 3 وجود ندارد و تنها را تجربه آن‌ها، استریم کردنشان با استفاده از یک اینترنت پرسرعت است؛ اما دانلود و اجرا بازی‌های PS1، PS2 و PS3 مانعی نخواهد داشت.

البته با تهیه سطح پریمیوم در صورت تمایل، می‌توانید تمام بازی‌های موجود را از طریق PS4، PS5 یا پی سی خود استریم کنید. پلی استیشن پلاس پریمیوم ماهانه 18، سه ماهه 50 و سالانه 120 دلار قیمت خواهد داشت. با توجه به موضوعات ذکر شده اگر علاقه‌ای به بازی‌های کلاسیک و استریم آثار مختلف به صورت آنلاین ندارید، بهتر است با تهیه PS Plus Extra مقداری هم که شده در هزینه‌های گیمینگ خود صرفه جویی کنید؛ چرا که پلی استیشن پلاس اکسترا اکثر نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.

پلی استیشن پلاس دیلاکس (PlayStation Plus Deluxe)

در صورتی که با پلی استیشن پلاس دیلاکس آشنایی ندارید، باید بدانید که این سطح درست مانند PS Plus Premium عمل می‌کند؛ اما تفاوت این دو در چه نقطه‌ای مشخص می‌شود؟ سونی امکان استریم کردن بازی‌های مختلف از طریق پلی استیشن پلاس را به چندین کشور مشخص محدود کرده و بدین ترتیب، کاربران کشورهای دیگر باید تا اطلاعات ثانوی برای تجربه آنلاین آثار به صورت استریمینگ صبر کنند. این دقیقا جایی است که نسخه دیلاکس به کار می‌آید. بازیکنانی که در کشورهای ذکر شده زندگی نمی‌کنند، می‌توانند با تهیه PS Plus Deluxe از استریم بازی‌ها لذت ببرند.

مقایسه و تفاوت انواع سطح های پلی استیشن پلاسEssentialExtraPremium
بازی‌های رایگان ماهانهبلهبلهبله
امکان تجربه آنلاین بازی‌هابلهبلهبله
تخفیف‌های انحصاریبلهبلهبله
فضا ابریبلهبلهبله
Share Playبلهبلهبله
محتوا انحصاریبلهبلهبله
بازی‌های رایگان پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5خیربلهبله
بازی‌های Ubisoft+خیربلهبله
بازی‌های رایگان پلی استیشن 3، پلی استیشن 2، پلی استیشن 1 و PSPخیرخیربله
استریم آنلاین بازی‌هاخیرخیربله
پلی استیشن پلاس برای کامپیوترخیرخیربله
تجربه بازی‌ها به‌صورت آزمایشیخیرخیربله
تجربه بازی‌ها به‌صورت آزمایشیخیرخیربله

خرید پلی استیشن پلاس 14 روزه؛ اشتراکی ارزان اما کوتاه‌مدت

خرید پلی استیشن پلاس 14 روزه، برای آن دسته از افرادی مناسب است که به دنبال کشف و تجربه قابلیت‌های اکانت‌های پلاس هستند تا در صورت رضایت با اشتراک‌های دیگر، اشتراک فعلی خود را ارتقا دهند. این نوع اشتراک قیمت بسیار مناسبی خواهد داشت و درصورتی‌که قصد تجربه پلاس در مدت‌زمان محدود و یا بررسی قابلیت‌های آن را دارید، خرید آن بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

آیا پلاس رایگان وجود دارد؟

خیر، زیرا ماهیت این اشتراک پولی بوده و هرکجا که نام پلاس رایگان به گوشتان خورد از آن دوری کنید! زیرا به دلیل سرقتی و هکی بودن این اکانت‌ها، امکان بن شدن کنسولتان بسیار بالاست.

شاید اگر خرید اکانت‌های هکی برای کنسول‌های سونی را یکی از ریسکی‌ترین کارها در دنیای بازی‌های ویدیویی بدانیم آن‌قدرها هم بی‌راهه نرفته باشیم.

خرید پلی استیشن پلاس هکی؛ بایدها و نبایدها

شاید اگر خرید اکانت‌های هکی برای کنسول‌های سونی را یکی از ریسکی‌ترین کارها در دنیای بازی‌های ویدیویی بدانیم آن‌قدرها هم بی‌راهه نرفته باشیم. سونی به‌شدت به حقوق مشترکین خود پایدار است و در مقابل اکانت‌های سرقتی و هکی واکنش‌های خطرناکی از خود نشان می‌دهد. شما با وارد کردن یک اکانت یا اشتراک هکی در کنسول خود، این اجازه را به سونی می‌دهید تا در سریع‌ترین زمان دستگاه شما را به‌صورت موقت و یا برای همیشه بن (مسدود) کند و به دلیل نبود نمایندگی رسمی پلی استیشن در ایران، بازگرداندن دستگاهتان تنها از طریق ارتباط با پشتیبانی رسمی سونی امکان‌پذیر است، البته اگر راضی به انجام این کار شوند!

به‌طورکلی تیم وب گیفت پیشنهاد می‌کند از خرید پلی استیشن پلاس هکی اجتناب کنید و با خرید پلاس از مراجع معتبر، هم قابلیت استفاده از بازی‌های رایگان و امکانات آن را داشته باشید و هم ریسک بن شدن اکانت خود را از بین ببرید.

بسیاری از کاربران تازه‌کار به‌جای خرید اکانت پلاس قانونی، گول تبلیغ‌ها و بازایابی‌های کانال‌ها و سایت‌هایی را می‌خورند که اکانت‌های پلی استیشن پلاس را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی آن‌ها می‌فروشند.

خرید اکانت پلاس (PS Plus)؛ بن شدن به چه قیمتی؟

بسیاری از کاربران تازه‌کار به‌جای خرید اکانت پلاس قانونی، گول تبلیغ‌ها و بازایابی‌های کانال‌ها و سایت‌هایی را می‌خورند که اکانت‌های پلی استیشن پلاس را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی آن‌ها می‌فروشند. لازم است بدانید که این‌گونه اکانت‌ها به دلیل سرقتی و هکی بودن باعث از دست رفتن هر آن چیزی می‌شود که تاکنون به دنبال آن بودید؛ زیرا سونی به‌سرعت اکانت‌های هکی را شناسایی کرده و دستگاه‌هایی که این اکانت‌ها روی آن‌ها قرار دارند را نیز بن می‌کند. شما می‌توانید اکانت پلاس قانونی و یا سایر اکانت‌ها و گیفت کارت‌ها را باقیمت بسیار مناسبی از سایت وب گیفت تهیه‌کرده و بدون هیچ‌گونه ریسکی از آن‌ها استفاده کنید.

خرید پلی استیشن پلاس ارزان، یکی از راه های پرخطر و پرریسک به شمار می رود که ممکن است باعث بن شدن اکانت و کنسول پلی استیشن شما شود.

خرید پلاس ارزان؛ پرخطر و پر ریسک

امروزه به دلیل کلاه‌برداری‌های زیادی که در زمینه فروش اکانت و گیفت کارت‌ها صورت می‌گیرد، کاربران باید به شدت مراقب باشند تا سرشان کلاه نرود! بسیاری از سایت‌ها و فروشنده‌هایی که اکانت‌هایی با نام اکانت رایگان و یا ارزان می‌فروشند، کدهایی هستند با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف به دست آورده که هیچ‌گونه تضمینی در معتبر بودن این کدها نیست و اکثراً به دلیل کیفیت پایین پشتیبانی این عزیزان، ضررهای احتمالی گریبان مشتریان را می‌گیرد. پس حتماً دقت لازم را در زمینه خرید اشتراک‌ پلاس ارزان به خرج دهید.

شما به‌راحتی می‌توانید از اکانت پلی استیشن پلاس خود بر روی کنسول‌های پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کنسول PS Vita استفاده کرده و از تخفیف‌ها و بازی‌های رایگان ماهانه PlayStation®Plus لذت ببرید.

استفاده از PS Plus روی چه پلتفرم‌هایی امکان‌پذیر است؟

شما به‌راحتی می‌توانید از اکانت پلی استیشن پلاس خود بر روی کنسول‌های پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کنسول PS Vita استفاده کرده و از تخفیف‌ها و بازی‌های رایگان ماهانه PlayStation®Plus لذت ببرید.

خرید پلاس برای PS4

شما می‌توانید برای خرید پلی استیشن پلاس برای کنسول PS4 به سایت وب گیفت، یکی از معتبرترین سایت‌های خرید گیفت کارت در ایران مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید که از مزایایی مانند بازی‌های رایگان ماهانه، فضای ابری و قابلیت آنلاین بازی کردن برخوردار می‌شوید. سرویس پلاس برای پلی استیشن 4، سال‌های زیادی همراه این کنسول بوده و طی این سال‌ها، بازی‌های بسیار جذابی را به خود دیده است که خرید آن برای کاربران این دستگاه‌ها، به‌شدت توصیه می‌شود.

خرید پلاس برای PS5

شما می‌توانید برای خرید پلی استیشن پلاس برای کنسول PS5 به سایت وب گیفت، یکی از معتبرترین سایت‌های خرید گیفت کارت در ایران مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. یکی از ویژگی‌هایی که در اشتراک‌های پلاس کنسول‌های نسل نهمی وجود دارد قابلیت Get Help در بازی‌ها بوده که می‌توانید مراحل سخت را با این روش رد کنید که کاربران PS4 به آن دسترسی ندارند. همچنین با فعال کردن اشتراک پلاس در کنسول PS5 خود، قابلیت دانلود بازی‌های مجموعه کالکشن (Collection) را خواهید داشت که شامل 20 عدد از بازی‌های معروف PS4 بوده و این ویژگی هم برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 4 در دسترس نیست.

یکی از نکاتی که هنگام خرید پلی استیشن پلاس باید به آن دقت کنیم، یکی بودن ریجن حساب کاربری خود و گیفت کارتی است که می‌خریم؛ زیرا در غیر این صورت امکان بروز خطاهای مختلف وجود دارد.

ریجن ‌بندی پلی ‌استیشن پلاس

یکی از نکاتی که هنگام خرید پلی استیشن پلاس باید به آن دقت کنیم، یکی بودن ریجن حساب کاربری خود و گیفت کارتی است که می‌خریم؛ زیرا در غیر این صورت امکان بروز خطاهای مختلف وجود دارد. گیفت کارت‌های PS Plus در ریجن‌های زیر قابل تهیه هستند.

 1. پلی استیشن پلاس آمریکا
 2. پلی استیشن پلاس کانادا
 3. پلی استیشن پلاس امارات
 4. پلی استیشن پلاس روسیه
 5. پلی استیشن پلاس ژاپن
 6. پلی استیشن پلاس استرالیا
 7. پلی استیشن پلاس کانادا
 8. پلی استیشن پلاس هنگ‌کنگ

درصورتی‌که نتوانستید کد دریافتی خود را به‌راحتی در اکانت پلی استیشن خود وارد کنید و با خطاهای مختلف مواجه شدید، اولین چیزی که باید به سراغ آن بروید، ریجن حسابتان است. در ادامه به آموزشی که در مورد مشاهده و تغییر ریجن اکانت‌های پلی استیشن آماده کردیم توجه کنید.

چطور ریجن اکانت PSN خود را پیدا کنیم؟

با توجه به مطالب بالا، اشاره کردیم که قبل از خرید گیفت کارت پلی استیشن باید به ریجن اکانت خود دقت کنید؛ حالا درصورتی‌که اطلاعی از ریجن اکانت PSN خود ندارید؛ برای مشخص کردن آن ابتدا باید به سایت PSNProfiles.com مراجعه کنید؛ سپس نام کاربری اکانت PSN خود را جست‌وجو کرده و پرچم کشوری که مربوط به ریجن شما می‌شود، در این سایت قابل‌مشاهده خواهد بود.

همچنین در روش دوم می‌توانید برای پیدا کردن کشور انتخاب شده، پس از ورود به سایت سونی وارد بخش Account شوید و گزینه Basic Account Information را انتخاب کنید. در ادامه بخش آدرس و کشور (Country) مواردی که انتخاب کرده‌اید، مشخص خواهد شد.

نحوه استفاده از پلی استیشن پلاس

پس از خرید پلی استیشن پلاس، برای فعال‌سازی آن‌ها وارد حساب کاربری پلی استیشن خود شوید. سپس به فروشگاه پلی استیشن یا PlayStation Store مراجعه کنید.

در این بخش روی پروفایل خود کلیک کرده و گزینه Redeem Codes را انتخاب کنید.

حال کد پلاس دریافت شده را به صورت صحیح وارد کرده و روی گزینه Next کلیک کنید. در این بخش، اطلاعات PS Plus و مبلغی که به‌حساب شده اضافه خواهد شد مشخص می‌شود؛ درصورتی‌که همه‌چیز مورد تائید شماست، گزینه Finish را اکانت شما شارژ گردد.

حتماً توجه کنید که هنگام فعال‌سازی و شارژ اکانت خود، از نرم‌افزارهای تغییر IP ریجن اکانتتان استفاده کنید تا مشکلی برای اکانت شما پی نیاید.

به‌راحتی می‌توانید اشتراک پلی استیشن پلاس مورد نظر خود را از سایت وب گیفت، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین سایت‌های خرید گیفت کارت در ایران خریداری کرده و به جمع میلیونی کاربران این اشتراک محبوب بپیوندید.

چگونه و از کجا PS Plus بخریم؟

شما با در دست داشتن یک کارت بانکی معتبر که دارای رمز دوم نیز بوده، به‌راحتی می‌توانید اشتراک پلی استیشن پلاس مورد نظر خود را از سایت وب گیفت، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین سایت‌های خرید گیفت کارت در ایران خریداری کرده و به جمع میلیونی کاربران این اشتراک محبوب بپیوندید.

جمع‌بندی

اگر شما هم از دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و یا پلی استیشن 5 بوده و به بازی‌های آنلاین و رقابت با دوستانتان علاقه‌مند هستید، به‌راحتی می‌توانید با خرید PS Plus و فعال کردن آن روی اکانت پلی استیشن خود به این قابلیت دسترسی پیدا کنید. همچنین دریافت ماهانه‌ی تعدادی بازی و برخورداری از تخفیف‌های ویژه سونی بر روی یک سری از بازی‌ها، از دیگر امکانات این سرویس محبوب هستند. شما می‌‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس به سایت وب گیفت، یکی از بهترین سایت‌های خرید گیفت کارت در ایران مراجعه کرده و خرید خود را نهایی کنید.

نمایش دادن همه 9 نتیجه