فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟
پلی استیشن

چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟

مهدی داوری
انتشار در 23 خرداد 1402

یکی از ویژگی‌هایی که سرویس‌های اشتراکی دارند این است که در ابتدا به منظور جذب کاربر و ارائه یک پیش‌نمایش مناسب از خدماتی که دارند، چند روز خدمات خود را به‌صورت رایگان به کاربران ارائه می‌دهند. سرویس پلی استیشن پلاس نیز به‌عنوان یکی از سرویس‌های اشتراکی که به تازگی معرفی شده، این خدمات را به گیمرها ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از این طریق، اقدام به دریافت پلاس رایگان کرده و چند روز این سرویس را تست کنید. به این دوره آزمایشی دوره تریال می‌گویند.

در این مطلب از سایت وب گیفت قصد داریم تا به این سؤال پاسخ دهیم که چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم. پس با ما همراه باشید.

آیا پلاس رایگان واقعا وجود دارد؟!

درباره پلاس رایگان

شرکت سونی، برای جذب کاربران و گیمرهای جدید به سرویس پلی استیشن پلاس این امکان را به وجود آورده تا کاربرهای جدیدی که برای اولین بار قصد دارند عضو این سرویس شوند، بتوانند تا ۱۴ روز به شکل رایگان از خدمات پلی استیشن پلاس استفاده کنند.  منظور از پلی استیشن پلاس رایگان در ایران در واقع همین اکانت‌های تریال و آزمایشی است که به‌صورت 14 روزه در اختیار شما قرار می‌گیرد و اشتراک آن فروخته می‌شود.

مدل آزمایشی که سونی به کاربران خود ارائه می‌دهد یک روش مرسوم است و حتی شرکت مایکروسافت که با داشتن اکوسیستم ایکس باکس به‌عنوان رقیب اصلی شرکت سونی نیز شناخته می‌شود، برای سرویس گیم پس خود چنین ویژگی را در نظر گرفته است. شما می‌توانید اشتراک گیم پس آلتیمیت شرکت مایکروسافت را در ماه اول به جای قیمت ۱۵ دلار، با پرداخت تنها ۱ دلار خریداری کنید. سونی نیز تلاش کرده تا این امکان را به نحوی به وجود آورد و گیمرهایی که قصد خرید پلی استیشن پلاس را دارند، بتوانند بدون پرداخت هزینه، به مدت 14 روز از این سرویس به‌صورت رایگان استفاده کنند.

چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟

چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم

برای این که بتوانید اقدام به دریافت پلاس رایگان کنید، نیاز است تا اثبات کنید که یک شخصیت حقیقی و واقعی هستید. به‌صورت بین‌المللی برای انجام این کار باید اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه دهید.

از آن جایی که بانک‌های ایرانی تحریم هستند و پلتفرم‌ها به آن‌ها خدمات خود را ارائه نمی‌دهند، برای این که بتوانید پلی استیشن پلاس رایگان در ایران دریافت کنید، نیاز است تا یک حساب پی پال یا شماره کارت ارزی داشته باشید. با وارد کردن اطلاعات حساب بین‌المللی خود، می‌توانید اقدام به دریافت پلاس رایگان 14 روزه بر روی اکانت پلی استیشن خود کنید

به دلیل آن که در داخل کشور اکثر ایرانی‌ها کردیت کارت و حساب بین‌المللی ندارند، فروشنده‌های داخلی و واسط با استفاده از شماره  کارت‌ها و حساب‌های خود اقدام به دریافت پلی استیشن پلاس رایگان 14 روزه کرده و با قیمت بسیار پایینی این اکانت را به فروش می‌رسانند.

به‌صورت کلی دریافت پلاس رایگان برای فروشندگان هزینه زیادی نداشته و آن‌ها می‌توانند با داشتن چند کارت ارزی، تعداد زیادی اشتراک پلی استیشن پلاس رایگان دریافت کرده و آن را به فروش برسانند. البته متأسفانه برخی از فروشندگان سودجو، با قیمت بسیار بالایی اکانت‌های تریال را عرضه می‌کنند.

در چنین شرایطی پیشنهاد ما این است که به سراغ فروشگاه‌های معتبر آمده و از طریق این فروشگاه‌ها اقدام به خرید اکانت پلی استیشن پلاس تریال کنید. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در این حوزه فروشگاه وب گیفت است. در صورتی که شخصاً پی پال یا کردیت کارت ندارید، می‌توانید از خدمات مجموعه وب گیفت برای دریافت پلی استیشن پلاس 14 روزه استفاده کنید.

آموزش دریافت پلی استیشن پلاس رایگان با اکانت ارزی

آموزش دریافت پلی استیشن پلاس رایگان با اکانت ارزی

در صورتی که اکانت ارزی و یا حساب پی پال دارید، می‌توانید شخصاً برای فعال سازی و دریافت پلاس رایگان اقدام کنید. برای انجام این کار نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

فعال سازی پلاس رایگان

مرحله فعال سازی پلاس مجانی

با طی کردن این مراحل، می‌توانید بدون پرداخت هزینه، اشتراک پلی استیشن پلاس رایگان را دریافت کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که اگر در این روش تمدید خودکار را فعال کرده باشید، پس از 14 روز از حساب ارزی شما پول کسر شده و اشتراک شما به‌صورت 1 ماهه تمدید می‌شود.

 نکات مهم برای استفاده از پلی استیشن پلاس رایگان در ایران

استفاده از پلی استیشن پلاس رایگان در ایران

در صورتی که قصد دارید تا از پلی استیشن پلاس رایگان در ایران استفاده کنید، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه داشته باشید. در وهله اول باید بدانید که بر اساس قوانین شرکت سونی، هر اکانت تنها یک بار حق استفاده از پلاس رایگان ۱۴ روزه را دارد.

همچنین اگر قصد دارید تا با ساخت اکانت‌ پلاس مختلف اقدام به دریافت پلاس رایگان کنید باید بدانید که شما فقط می‌توانید تعداد محدودی اکانت روی پلی استیشن خود داشته باشید. همچنین از این تعداد اکانت فقط ۷ اکانت می‌توانند برای پلاس استفاده شوند. در کنسول‌های پلی استیشن ۵ هم استفاده از پلاس روی یک حساب کاربری قابل اجرا بوده و به همین خاطر امکان استفاده مداوم از پلاس رایگان سخت‌تر شده است.

نکته دیگری که باید در مورد پلاس رایگان بدانید این است که امکان احتمال پاک شدن سیوها و اچیومنت های شما وجود دارد. به دلیل آن که پلاس رایگان روی اکانت‌های جدید فعال می‌شود، به همین دلیل ممکن است نتوانید Save ها و تروفی‌های خود را ذخیره کنید. البته روش‌هایی برای حل این مشکل وجود دارد که بررسی آن خود نیاز به مطلب جداگانه‌ای دارد.

همچنین برخی از فروشندگان، پلاس‌های رایگان ۱۴ روزه را به شکل اکتیو و دی اکتیو عرضه می‌کنند. استفاده از ظرفیت‌های اکتیو و دی اکتیو دردسرهای خاص خود را داشته و گیمرهایی که می‌خواهند به‌صورت قانونی و بی‌دردسر با کنسول خود بازی کنند، بهتر است تا به سراغ این ظرفیت‌ها نیایند.

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت به این سؤال پاسخ دادیم که چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟. شما می‌توانید با آموزش‌های گفته شده در این مطلب اقدام به دریافت پلی استیشن پلاس رایگان در ایران کنید؛ اما پیشنهاد ما این است که به خاطر چالش‌هایی که وجود دارد، یک بار از این روش برای تست سرویس پلی استیشن پلاس استفاده کرده و سپس به‌صورت قانونی اقدام به خرید گیفت کارت‌های پلی استیشن پلاس از مجموعه وب گیفت کنید.

منبع:

تاریخ آخرین به روزرسانی: 5 مرداد 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

پلی استیشن پلاس رایگان در واقع اکانت‌های تریال و آزمایشی هستند که شرکت سونی به مدت 14 روز و به‌صورت رایگان آن‌ها را ارائه می‌دهد.

با داشتن کردیت کارت یا حساب بین‌المللی می‌توانید به‌راحتی اقدام به دریافت پلاس رایگان 14 روزه کنید.

به‌صورت کلی استفاده از پلاس 14 روزه رایگان قانونی است اما بر اساس قوانین سونی هر اکانت تنها یک بار می‌تواند از پلی استیشن پلاس آزمایشی به‌صورت رایگان استفاده کند.

دیدگاه‌ها (2) آخرین نظرات کاربران
Mehdi
28 مهر 1402

سلام یعنی میشه هر چند بار بخوایم رو اکانت های مختلف فعال کنیم؟

وب گیفت
پشتیبانی
در پاسخ به Mehdi
28 مهر 1402

سلام فکر میکنم این قضیه ممکنه براتون مشکل ساز باشه. ولی به صورت کلی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.

افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد