فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
تخفیف‌های زمان‌دار
۱۰ تا از راز های کالاف دیوتی موبایل که در موردشون چیزی نمی‌دونید
کالاف دیوتی

۱۰ تا از راز های کالاف دیوتی موبایل که در موردشون چیزی نمی‌دونید

مهدی داوری
انتشار در 4 مهر 1402

بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین موبایل است که میلیون‌ها گیمر در سراسر دنیا این بازی را تجربه می‌کنند. با وجود این که بازی کلاف دیوتی موبایل به نحوی ساخته شده که واقع گرایانه باشد، با این حال اگر در دنیا این بازی به گشت و گذار بپردازید، ممکن است با راز های کالاف دیوتی موبایل مواجه شوید. اگر نمی‌دانستید که در این بازی چه رمز و رازهایی وجود دارد با ما در این مطلب از سایت وب گیفت همراه باشید تا نگاهی به راز های مخفی کالاف دیوتی موبایل بتل رویال بیاندازیم.

۱. راز تلویزیون در کالاف دیوتی موبایل

راز تلویزیون در کالاف دیوتی موبایل

یکی از رازهای ترسناک کالاف دیوتی موبایل (COD: Mobile)، تلویزیونی است که در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. دو بازی در نقشه بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. یکی از این تلویزیون‌ها در خانه ای در نقشه بازی قرار دارد که اگر به سراغ آن بروید، مشاهده می‌کنید که تلویزیون خاموش است اما بر روی صفحه نمایش با رنگ قرمز شبیه به خون، ساعت موبایل شما نمایش داده می شود.

یکی دیگر از تلویزیون‌های داخل بازی در منطقه Bus station قرار دارد. با ورود به بخش Bus station بر روی زمین مسیرهایی را مشاهده می‌کنید که خون بر روی آن ریخته شده است. اگر مسیر خون را دنبال کنید و از زیر دیوار شکسته شده به اتاق بسته شده بروید، می‌توانید یک تلویزیون دیگر را در بازی کالاف دیوتی موبایل مشاهده کنید.

۲. راز قبرستان در کالاف دیوتی موبایل

راز قبرستان در کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از راز های کالاف دیوتی موبایل، قبرستان این بازی است. شما می‌توانید در جنوب نقشه بازی کالاف دیوتی موبایل وارد یک قبرستان شوید. این قبرستان چند نکته مهم دارد. اولاً این که برخلاف سایر بخش‌های نقشه بازی کالاف دیوتی موبایل که صحرایی، جنگلی یا برفی است، در این قبرستان با هیچ کدام از این محیط‌ها مواجه نخواهید شد.

حتما بخوانید: با مشکل کالاف دیوتی موبایل چکار کنیم؟

از سوی دیگر در وسط این قبرستان می‌توانید یک درخت را مشاهده کنید که بر روی آن شکوفه‌های صورتی رنگ وجود دارد. این درخت، تنها درختی در قبرستان است که بر روی آن برگ وجود دارد و سایر درختان قبرستان بازی کالاف دیوتی موبایل خشک است. این که چرا این درخت سبز است اما سایر درختان داخل قبرستان خشک شده اند، یکی از راز های مخفی کالاف دیوتی موبایل بتل رویال است.

۳. راز های کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۴

راز های کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۴

در سیزن 14 بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد رازهای دیگری نیز هستیم. از مهم‌ترین راز های ترسناک کالاف دیوتی موبایل در سیزن 14 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

A) کلوپ شبانه در بازی کالاف دیوتی موبایل

در نسخه‌های قبلی بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد یک کلوپ شبانه کوچک در مپ بازی بودیم. با این حال کمپانی بازی سازی اکتیویژن این بخش از نقشه را گسترش داده و یک کلوپ شبانه بزرگ را به بازی اضافه کرده است. در این کلوپ شبانه شما می‌توانید مینی گیم‌های مختلفی را انجام دهید. در این کلوپ شبانه شما می‌توانید سه مینی گیم مختلف را انجام دهید که هر کدام قوانین خاصی دارند.

B) بمب هسته ای در بازی کالاف دیوتی موبایل

بمب هسته ای بزرگ‌ترین راز کالاف دیوتی است. در واقع اگر شما بتوانید به خوبی در بازی کالاف دیوتی موبایل پیشرفت کنید، از طرف بازی به شما یک بمب اتم داده می‌شود که قوی‌ترین و مخوف‌ترین سلاح در بازی کالاف دیوتی است. اگر از این بمب اتمی استفاده کنید، می‌توانید به راحتی دشمنان خود را از بین ببرید.

حتما بخوانید: بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بتل رویال

البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که باز کردن قفل بمب هسته ای در بازی کالاف دیوتی موبایل ساده نیست. برای این که بتوانید این بمب اتم را باز کنید، نیاز است تا به لول 20 برسید. بعد از رسیدن به این لول، در صورتی که 20 کیل پشت سر هم به دست بیاورید، می‌توانید به بمب هسته ای در این بازی برسید و با استفاده از این سلاح، تمامی دشمنان خود در یک مسابقه را از بین ببرید.

C) باس فایت Hellhound Boss

یکی از رازهای ترسناک کالاف دیوتی موبایل، باس فایت Hellhound Boss یا سگ زامبی است. این سگ جهنمی برای اولین بار در قسمت زامبی کالاف دیوتی ظاهر شد اما شرکت اکتیویژن تصمیم گرفت تا این سگ زامبی را به عنوان یک باس فایت به بازی کالاف دیوتی موبایل نیز اضافه کند.

البته برای مبارزه با باس فایت Hellhound Boss نیاز است تا این سگ زامبی را از خواب بیدار کرده و با این سگ مبارزه کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این سگ جان بسیار زیادی دارد و از بین بردن آن بسیار سخت است اما اگر بتوانید Hellhound Boss را از بین ببرید، می‌توانید به سلاح‌ها و آیتم‌های جذابی دسترسی پیدا کنید.

D) باس فایت Butcher boss

یکی دیگر از باس فایت هایی که به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه شده، Butcher boss است. این باس نیز در ابتدا در بخش زامبی بازی کالاف دیوتی بود و سپس به بازی Call of Duty: Mobile اضافه شد. در صورتی که با این باس فایت مبارزه کنید و بتوانید  Butcher boss را از بین ببرید، می‌توانید به آیتم‌های قابل توجهی دسترسی پیدا کرده و بازی را با دست بالاتری ادامه دهید.

جمع بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت، نگاهی به راز های ترسناک کالاف دیوتی موبایل انداخته و شما را با این رمز و رازها آشنا کردیم. از آن جایی که بازی کالاف دیوتی موبایل یک عنوان آنلاین است، ممکن است در آینده رازهای دیگری نیز به این بازی اضافه شود که باعث افزایش جذابیت آن می‌شود. پیشنهاد ما این است که بخش‌های مختلف مپ بازی کالاف دیوتی موبایل را بگردید تا بتوانید سایر راز های مخفی کالاف دیوتی موبایل بتل رویال را پیدا کنید.

منبع: callofduty.fandom.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 5 مهر 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

در بازی کالاف دیوتی موبایل یک قبرستان ترسناک وجود دارد که در آن درختان خشک شده قرار دارند اما یکی از این درختان سرسبز بوده و شکوفه‌های صورتی رنگ دارد.

برای این که بتوانید این بمب اتم را باز کنید، نیاز است تا به لول 20 برسید. بعد از رسیدن به این لول، در صورتی که 20 کیل پشت سر هم به دست بیاورید، می‌توانید به بمب هسته ای دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

در بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد باس فایت های زامبی هستیم که با از بین بردن آن‌ها می‌توانید آیتم‌های بسیار زیادی به دست بیاورید. در بازی کالاف دیوتی موبایل باس فایت های Hellhound Boss و Butcher boss وجود دارند.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد