فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
فروشگاه گیفت کارت وب گیفت
راهنمای کامل تنظیمات سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل
کالاف دیوتی

راهنمای کامل تنظیمات سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل

مهدی داوری
انتشار در 26 مهر 1402

سنسیویتی یا حساسیت یکی از مهم‌ترین تنظیماتی است که در بازی‌های تیراندازی اول شخص ممکن است با آن روبه‌رو شوید. این تنظیمات تعیین می‌کند که چقدر سریع و دقیق می‌توانید دوربین را در بازی حرکت دهید. در بازی کالاف دیوتی موبایل نیز امکان تغییر سنسیویتی وجود دارد. در همین راستا در این مطلب از وب سایت وب گیفت قصد داریم تا شما را با سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه سنس کالاف را بالا ببریم. به منظور پاسخ به این سؤال با ما همراه باشید.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل در بخش سنسیویتی

سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل

برای دسترسی به تنظیمات سنسیویتی کالاف، نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

بعد از انجام این کار، سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل با توجه به تنظیماتی که اعمال کردید، تغییر می‌کند. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که بهترین تنظیمات سنسیویتی برای کالاف دیوتی موبایل به سبک بازی شما بستگی دارد. اگر سبک بازی شما تهاجمی است و دوست دارید سریع حرکت کنید و دشمنان را از نزدیک بکشید، باید سنسیویتی شما بالا باشد. اگر سبک بازی شما دفاعی است و دوست دارید از راه دور دشمنان را هدف قرار دهید، باید سنسیویتی شما پایین باشد.

حتما بخوانید: ارور های کالاف دیوتی موبایل

در بخش سنس کالاف با چند گزینه مختلف مواجه خواهید شد:

1. سنسیویتی ADS کالاف

بخش سنس ADS مشخص می‌کند که چقدر سریع و دقیق می‌توانید دوربین را هنگام نشانه‌گیری با اسلحه حرکت دهید. برای سبک بازی تهاجمی، سنسیویتی ADS باید بالا باشد تا بتوانید به‌سرعت روی دشمنان هدف بگیرید. برای سبک بازی دفاعی، سنسیویتی ADS باید پایین باشد تا بتوانید به‌دقت روی هدف خود تمرکز کنید.

2. سنس هیپ فایر کالاف

سنس هیپ فایر کالاف تعیین می‌کند که در هنگام بازی با چه سرعتی می‌توانید دوربین را بدون نشانه‌گیری با اسلحه حرکت دهید. اگر سبک بازی شما تهاجمی است، بهتر است تا سنس هیپ فایر کالاف را افزایش دهید، از سوی دیگر برای بازی دفاعی، بهتر است تا سنس هیپ فایر کالاف شما پایین باشد تا تیراندازی شما دقیق‌تر و متمرکزتر شود.

3. سنسیویتی اسکوپ کالاف

بخش دیگری که در تنظیمات سنس کالاف می‌توانید مشاهده کنید، سنسیویتی اسکوپ کالاف است. این تنظیمات مشخص می‌کند که وقتی دوربین شما روی اسکوپ اسلحه است، با چه سرعتی می‌توانید دوربین را تغییر دهید. در بازی‌های تهاجمی، باید سنسیویتی اسکوپ کالاف پایین‌تر از سنسیویتی ADS باشد تا بتوانید به‌سرعت روی دشمنان هدف بگیرید. از طرف دیگر برای سبک بازی دفاعی، سنسیویتی اسکوپ باید کمی بالاتر از سنسیویتی ADS باشد.

4. سنسیویتی اسنایپ کالاف

این سنس تعیین می‌کند که به چه سرعت و دقتی می‌توانید دوربین را هنگام استفاده از اسنایپر با اسلحه تکان دهید. گیمرهای با سبک بازی تهاجمی، باید سنسیویتی تنظیمات اسنایپ کالاف دیوتی را کمی بالاتر از سنسیویتی ADS قرار دهند. این در حالی است که برای بازی‌های دفاعی بهتر است تا سنسیویتی Sniper باید کمی پایین‌تر از سنسیویتی ADS تنظیم شود.

بهترین سنس کالاف

بهترین سنس کالاف

یکی از سؤالات مهمی که گیمرهای بازی کالاف دیوتی موبایل مطرح می‌کنند این است که بهترین سنسیویتی کالاف چیست؟ همان‌طوری که گفتیم، برای تنظیم سنس کالاف نیاز است تا به سبک بازی خود توجه کنید. گیمرهای تهاجمی بهتر است تا سنس بالایی داشته باشند. از سوی دیگر گیمرهای دفاعی که دوست دارند از راه دور دشمنان را هدف قرار دهید، باید سنسیویتی پایینی داشته باشند. اگر بخواهیم شما را با بهترین سنس کالاف موبایل سیزن جدید آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. بهترین سنسیویتی بازی تهاجمی

2. بهترین سنسیویتی بازی دفاعی

کد سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل

کد سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل

کد سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل یک کد عددی است که می‌توانید از آن برای تنظیم سنسیویتی بازی استفاده کنید. شما می‌توانید کد سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل را از منابع مختلف آنلاین پیدا کنید. همچنین، برخی از بازیکنان حرفه‌ای کالاف دیوتی موبایل کد سنسیویتی خود را در اختیار عموم قرار می‌دهند.

حتما بخوانید: معرفی دی ان اس برای کالاف موبایل

جمع‌بندی

در این مطلب شما را با تنظیمات سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل آشنا کرده و بیان کردیم که چگونه می‌توانید با تنظیم سنس بازی کالاف دیوتی موبایل به شکل پیشرفته‌تری بازی کالاف دیوتی موبایل را تجربه کنید. بررسی موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید تنظیمات بخش‌های مختلف سنس کالاف دیوتی موبایل را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید. همچنین همان‌طوری که مشاهده کردید، اگر قصد دارید تا از تنظیمات سنس سایر بازیکنان استفاده کنید، می‌توانید از کد سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.

منبع: afkgaming.com

تاریخ آخرین به روزرسانی: 18 آبان 1402

سوالات متداول

جواب سوال‌های رایج و متداول شما

سنسیویتی در بازی کالاف دیوتی موبایل به میزان حساسیت صفحه لمسی به حرکت انگشتان شما اشاره دارد. به‌عبارت‌دیگر، سنسیویتی تعیین می‌کند که چقدر سریع دوربین بازی با حرکت انگشتان شما حرکت کند.

برای ریست سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل باید روی نماد چرخ‌دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید. سپس باید به بخش Sensitivity بروید و در زیر گزینه Default Settings بر روی گزینه Reset Default Settings کلیک کنید.

دیدگاه‌ها (0) آخرین نظرات کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید...
افزودن دیدگاه
ایمیل شما منتشر نخواهد شد