از کجا بفهمیم اسپاتیفای پرمیوم است؟

شیوه تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای

پلتفرم اسپاتیفای یکی از برترین سرویس‌هایی است که از طریق آن می‌توانید اقدام به گوش دادن به جدیدترین موسیقی‌های روز دنیا کرده و این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به‌صورت رایگان از این سرویس استفاده کنید. در این بین، پلتفرم اسپاتیفای این امکان را به وجود آورده تا شما بتوانید با خرید اشتراک، عضو پلن Spotify پرمیوم شده و از این طریق به‌صورت کامل و بدون محدودیت از این سرویس استفاده کنید.

در این بین یکی از سؤالات مهمی که افراد در مورد سرویس اسپاتیفای مطرح می‌کنند این است که روش تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای به چه نحوی است؟ به منظور بررسی این مسئله با ما در سایت وب گیفت همراه باشید تا نگاهی به نحوه تشخیص اکانت پرمیوم شده اسپاتیفای اندازیم.

از کجا بفهمیم اسپاتیفای پرمیوم است؟

تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای

برای تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای چندین روش پیش روی شما وجود دارد که ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم:

۱. تشخیص اکانت پرمیوم شده اسپاتیفای از طریق Subscription

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می‌توان بعد از پرمیوم کردن اسپاتیفای، اقدام به تشخیص پرمیوم بودن کنید، مشاهده اطلاعات در بخش Subscription است. به منظور انجام این کار نیاز است تا گام‌های زیرا بردارید:

 • اپلیکیشن اسپاتیفای را در دستگاه خود باز کنید.
 • وارد حساب خود شوید.
 • سپس وارد صفحه اکانت اسپاتیفای خود شوید.
 • در منو موجود در صفحه اکانت، بر روی گزینه Subscription کلیک کنید.
 • سپس می‌توانیددر بخشSpotify Premium مشاهده کنید که آیا اکانت شما پرمیوم شده است یا خیر؟

پس از آن که مشاهده کردید که اکانتتان پرمیوم شده، حال برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این بخش می‌توانید روی گزینه View Details کلیک کنید.

۲. تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای از طریق وب سایت

از دیگر روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن، بعد از ساخت Spotify و تهیه اکانت می توانید اقدام به تشخیص اکانت پرمیوم شده اسپاتیفای کنید، با استفاده از وب سایت اسپاتیفای است. برای انجام این کار نیاز است تا گام‌های زیر را بردارید:

 • در مرورگر وب وارد وب سایت https://accounts.spotify.com شوید.
 • سپس وارد اکانت خود شده و اطلاعات حساب خود را وارد کنید.
 • حال نیاز است تا به بخش overview بروید.
 • سپس بر روی گزینه اشتراک کلیک کنید.
 • در صورتی که گزینه Cancel Premium را مشاهده کردید، این یعنی اکانت شما پرمیوم است.
 • از سوی دیگر اگر با صفحه‌ای روبه‌رو شدید که در آن عبارت Spotify Free نوشته شده است، این یعنی اکانت شما رایگان است.

با انجام این مراحل، می‌توانید از طریق مرورگر وب خود اقدام به تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای کرده و وضعیت اکانت خود را چک کنید.

بهترین روش خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای

روش خرید پرمیوم اسپاتیفای

به دلیل تحریم‌های مالی، شما در داخل کشور نمی‌توانید به‌صورت مستقیم با استفاده از کارت‌های بانکی ایرانی و به‌صورت ریالی اقدام به خرید اشتراک پرمیوم کنید.در چنین شرایطی نیاز است تا از مجموعه‌های واسط داخل کشور برای دور زدن تحریم‌ها کمک بگیرید.

ما در مجموعه وب گیفت در کنار شما هستیم تا بتوانید به‌راحتی اشتراک پرمیوم اسپاتیفای را خریداری کنید. شما می‌توانید در سایت وب گیفت با توجه به بودجه و نیاز خود، اقدام به خرید گیفت کارت اسپاتیفای کرده و به‌صورت ریالی عضو پلن پرمیوم اسپاتیفای شوید. همچنین اگر سوالی در مورد اشتراک پرمیوم اسپاتیفای دارید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه وب گیفت ارتباط برقرار کرده و با کمک آن‌ها به سرعت ابهام موجود را برطرف کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت وب گیفت تلاش کردیم تا به‌صورت کامل به این سؤال پاسخ دهیم که از کجا بفهمیم اسپاتیفای پرمیوم است؟ بررسی موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا پس از خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای از طریق مجموعه‌های واسط، به‌سرعت اقدام به تشخیص پرمیوم بودن اسپاتیفای کرده و با خیال آسوده از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنید.

سوالات متداول

 • چگونه از طریق اپلیکیشن اسپاتیفای اقدام به تشخیص پرمیوم بودن آن کرد؟

  برای انجام این کار باید اپلیکیشن اسپاتیفای را باز کرده و وارد حساب خود شوید. حال باید وارد صفحه اکانت اسپاتیفای خود شده و بر روی گزینه Subscription کلیک کنید. سپس می‌توانید در بخش Spotify Premium وضعیت اکانت خود را بررسی کنید.

 • نحوه تشخیص اکانت پرمیوم شده اسپاتیفای از طریق وب سایت چگونه است؟

  برای رسیدن به این هدف باید در مرورگر وب وارد وب سایت https://accounts.spotify.com شوید. سپس باید وارد اکانت خود شده و به بخش overview بروید. سپس در بخش اشتراک می‌توانید وضعیت حساب خود را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.